Втора употреба

  • 17 681
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 804
10 cent's , утре специабно за теб ще сканирам прекрасен шал от коприна в много тъмно синьо и бяло, който струваше колосалнита 6 лева.   bouquet

# 151
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз си умирам за тези магазини.Не винаги съм в настроение за ровене,но когато ми дойде музата изравям купища много ценни дрехи.Откакто пък започнах да купувам и бебешки,съм попадала на такива красоти,каквито не съм си и представяла.Не ми пука,че са носени,не ми пука за миризмата,това е:)

# 152
  • Мнения: 74
Аз значи по принцип мразя пазаруването, така че трудно ще вляза в секънд хенд, защото там си е задължително ровичкането. Майка ми обаче често посещава такива магазини и има много добри находки. И на мен ми е купувала и си ги нося, не се притеснявам откъде са. Но ме подразни друго в темата. Значи всички, които не пазаруват в секънд хенд са клиентки на Илиенци или някой битпазар. Само в секънд хенд магазините има читави попадения в марковите магазини все боклуци и то на високи цени. Еми с това не мога да се съглася.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 783
"Кой е По-по - най" с бате ПрефърцунЕнчо продължава и след лятната ваканция.

# 154
  • Мнения: 1 358
Не пазарувам от секънд хенд, но не заради предразсъдъци, а защото не ме бива да забелязвам интересните неща. Завиждам на тези, на които им доставя удоволствие да разглеждат и да си откриват неща, които искрено харесват. Майка ми си купува прекрасни дрехи в тези магазинчета. Тя ги нарича "магазини ровента"  Laughing
 Ако всички носят само първа ръка дрехи, къде ще отиват купищата несполучливи покупки, които на всички нас се е случвало да правим?

# 155
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Последната ми придобивка са два чифта ботуши от естествена кожа, почти необувани, до коляното. Едните с ток, другите- без. Едните на цена от 15 лв, другите- 10. Нека ми е лошо  Whistling 

# 156
  • София
  • Мнения: 3 271
Последната ми придобивка са два чифта ботуши от естествена кожа, почти необувани, до коляното. Едните с ток, другите- без. Едните на цена от 15 лв, другите- 10. Нека ми е лошо  Whistling 

От къде, от къде, и ние да намажем по някой чифт Simple Smile?

# 157
  • Мнения: 1 464
аз не мога да ровя,хващат ме лудите просто но за късмет една позната отвори такова магазинче и като минавам с количката от там ми свирка и показва все по нещо готино.Вече минавам всеки следобед направо ме зариби Crazyпоследния път се сдобих със чисто нови сатенени чаршафи в найлон и етикет за 12лв!Новогодишна покривка за голяма овална маса като моята за 4лв!Ще ви информирам за придобивките си вече да ви е яд Laughing

# 158
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Последната ми придобивка са два чифта ботуши от естествена кожа, почти необувани, до коляното. Едните с ток, другите- без. Едните на цена от 15 лв, другите- 10. Нека ми е лошо  Whistling 

От къде, от къде, и ние да намажем по някой чифт Simple Smile?

Квартален секънд хенд в Шумен  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 3 271
Квартален секънд хенд в Шумен  Laughing

МММ, жалко, далече, далече.......

# 160
  • Мнения: 4 120
Последната ми придобивка е панталон на Карън Милън за грандиозната сума от 5.99 лв от пловдивската " Frea". За справка - цени на новите подобни :тук. Не личеше да е носен, и все пак мина през химическото.

# 161
  • Мнения: 141
Последната ми придобивка е панталон на Карън Милън за грандиозната сума от 5.99 лв от пловдивската " Frea". За справка - цени на новите подобни :тук. Не личеше да е носен, и все пак мина през химическото.
Направо си ударила бинго с тази покупка, много е готин модела.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ох, момичета нищо не мога да си харесам в последно време от втората радост. Явно такъв е сезона, хем лятно, хем тепърва зареждат малко есенно.
За момичетата от Варна, не мислите ли, 4е в Хумана нещо са се поувлякли в цените?  Thinking
Последната ми придобивка е якенце на Мехх за 6 лв.

# 163
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
А, бе дайте секън хенд за обувки в пловдив,- досега не съм видяла такива!!!

# 164
  • Мнения: 5 539
Напоследък съм крайно недоволна от секъндхехд магазините в Бургас /визирам основно бившата Мания, сега май се казва Зиг-заг/. През последните месеци, да не кажа година, зареждат много кофти стока, а цените им са станали просто нереални. Говорила съм с продавачки, дори те вече трудно си харесват дрехи оттам, макар че по цял ден вадят нова стока.
Цял късмет си е да попаднеш на нещо хубаво, в последно време все по-често излизам с празни ръце.
А цените вече гонят тези от обикновените магазини по време на намаления. #Crazy Миналата зима майка ми си купи оттам шушляково яке и даде 30 лв. Убеждавах я, че за още 10 лв. отгоре ще си вземе ново, но много и беше допаднала кройката. А като се прибра вкъщи, установи, че има скъсан шев и се налага да го поправя.
Да не говорим, че специално на тази верига магазини й се бях ядосала, понеже издаваха фалшиви касови бележки и щях да ходя да подавам сигнал за данъчно нарушение, но така й не го направих.
Чудно ми е как е по другите градове, наблюдава ли се такава тенденция за предлагане на все по некачествена стока, както в Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт