Водите ли на басейн малките ви слънчица?

  • 5 092
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
ммм, с удоволстивие - само веднъж засега. Скача, пада, става. Два пъти цопна под вода и после ходи внимателно и си се успокоява "Няма, няма" Mr. Green Водихме ги бебоците в Аквапарк на С.Петербург в Пловдив - има 2-3 места за дечица - изцяло детски басейн, дълбоко до над коляното за мен. В големия басейн има една много полегата страна, както и малко басейнче с "шандраванче" към другия голям басейн. Нищо не сме лепнали оттам. Flutter
Понеже бяхме заедно, да не преписвам Wink

и само чакаме другата събота, та пак да се цопкаме  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 469
Ние ходим на Рударци. Има два големи басейна и един детски с минерална вода. Водата е много чиста и е топла.
Има заведение на басейна. Всичко е чисто и ново.

Преди две седмици ходихме в хотел "Велина" във Велинград. С открит и закрит басейн с мин. вода, джакузи, сауна, парна баня, детски площадки. Супер за уикенда. И един чист въздух.......

# 17
  • Мнения: 4 244
Аз да препоръчам за майките от Стара Загора и околията дето имат коли
Плажовете на Ягода и на Овощник са много хубави
И двата са с топла минерална вода и имат водни пързалки
Само на Овошник малко мирише на сяра, ама е много полезна за кожата
Когато съм си била лятото винаги сме ходили

А тук си ходим непрекъснато и на открито и на закрито  Mr. Green

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз мисля да заведем Нели няколко пъти поне това лято на Максито-чисто и спокойно място, детски център с играчки Чико Grinning

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
...и пак водихме Мая на Аквапарка Simple Smile
Този път само с татко й двамата. Държа се чудесно. Плацика се, докато посиня, после стоя навън, после пак вътре...Хубаво нещо са басейните.

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На басейн-не. На Деси и купихме малък, надуваем басейн. Слагаме го на южната тераса, която е много голяма.

# 21
  • Мнения: 4 629
Ходим на басейн почти всеки ден. За първи път като ходихме със сина ми той беше на 4 месеца. Има си и малък надуваем басейн, но още не може да седи стабилно и не е много забавно да го вардя непрекъснато. Та този басейн ще си го ползва другото лято живот и здраве  Grinning

# 22
  • Мнения: 272
за Софиянци мога да препоръчам след хладилника на Бенакс-а ( последната спирка на 88 и 120) басейн Леда. Ние ходихме. разбира се малчо не го топнах ни е много приятно. има отделен закътан басейн за деца и люлки и прзалки. През седмицата е пълно с мами с дечица, и ученици.. чисто и плитко е, и е на нормална цена.

# 23
  • На остров
  • Мнения: 13 498
за Софиянци мога да препоръчам след хладилника на Бенакс-а ( последната спирка на 88 и 120) басейн Леда. Ние ходихме. разбира се малчо не го топнах ни е много приятно. има отделен закътан басейн за деца и люлки и прзалки. През седмицата е пълно с мами с дечица, и ученици.. чисто и плитко е, и е на нормална цена.

Можеш ли да споделиш какви са цените там и работното време?Следобед сме се запитили на там, но да сме подготвени  Sunglasses финансово Laughing

Общи условия

Активация на акаунт