Къдье сме ние?

  • 3 226
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                       Много сте смотани всичките. Ама то иначе аз как ша блесна, все пак. Първо, да уточним: ВИП си не когато пазаруваш марки (респ. долари), но когато можеш да отвисиш в марковия бутик шест часа без да купиш нищо и като си тръгваш персонала да остане мазен. Същото в заведение - отвисяваш цяла вечер на една гола вода, но всички ти се възхищават: може би си на диета? И никога няма да им хрумне да те изгонят, абсурд! И без това си им влязъл безплатно... Те това е ВИП... Та така - нищо не пазарувам, но съм толкова надута, че не ми требе силикон. Все пак модата някой трябва да я диктува, нали  4470?

# 31
  • Мнения: 1 938
Ха-ха! Смях се от сърце! Joy
Чудя се как може някои да се връзват толкоз, ама...Шарен свят, хора всякакви... Grinning

# 32
  • Мнения: 5 877
О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.

# 33
  • Мнения: 3 423
Купувам марки и не говоря на мьеко.
Да се разчепатя ли.

# 34
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!Дрехите си ги нося наопаки,за да се виждат етикетите!Обувките си държа в ръка  ,за да могат желаещите да ги разгледат!Карам ретро-автомобил,който предизвиква всеобщо изумление и завист!И няма как да е иначе-всичко при него е /на/фантазия!Единственото,което ме смущава понякога е,че настава суматоха при появата ми!Заради огромното любопитство,което предизвиквам, хората забравят за вродения си инстинкт за самосъхранение-настава блъсканица,често с летален изход....
       Ами това е-скромността не ми позволява да продължа!

# 35
  • Мнения: 1 312
До кога ще си ровим из прането?
Докато му стърчат етикетите Mr. Green

# 36
  • Мнения: 24 467
Леле, Нели, що си пишеш в темата? newsm78
Все едно, че и аз не съм писала тук- нъл тъй призова? Даже ми е неловко да чета от смотания. /Ударението- на предпоследната сричка, кат си нямам своя марка си имам мой си речник пък./

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 09:59 от Judy

# 37
  • Мнения: 278
Не е ли то да спориш с продавачката, че си S-размер, а явно да си L, пък дори и да се спраска по шевовете марковата ти дреха ... И що пък да не повися 6 часа в магазина, очи пълни-ръце празни, поне диван има къде да седнеш, ама е марков ...

# 38
  • Мнения: 2 099
Абе мами,темата е насмешлива и е под надслов да покажем, че и немарковите хора са хора Sunglasses
Странно ми е да узная ,че голям процент от майките тука са все маркови,демек притежават дрехи на световни дизайнери.Това ме навежда на други размисли:
1-аз живея на друго място не в Бг явно или
2-голяма част от потребителите лъжат.
Да уточним за мен марково е точно от световно известен дизайнер,лимитирана серия която могат да си купят звездите.
Да призная никога не съм виждала наживо тоалет на Шанел,Диор и подобни както и чанта за 2000лв.
Не се коркам от този факт.Казвам че съм средна класа и дрехите ми не са нищо особенно.Тоест не се класифицирам като маркова мадама.Та затва ми е странно колко много маркови има.
Вие какво визирате под марково?

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
"голяма част от потребителите лъжат" или не знаят истинското значение на 'марково'
щом 'Манго' се спряга за марка.

# 40
  • Мнения: 2 759
О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.
                       Мислих по това едно време. Но в крайна сметка стигнах до извода, че не мога да си представя, че моите дрехи ще ги носи някой друг  Crossing Arms. Където съм си го закърпила не искам и друг да има закърпено  Naughty. За съжаление чорапите са ми малки и няма много възможности за развихряне на фантазията  Rolling Eyes...

...Да призная никога не съм виждала наживо тоалет на Шанел,Диор и подобни както и чанта за 2000лв...
                      Гаранция си виждала, но както ти намекнаха по-горе - не можеш да оцениш Маноло Бланик на детската площадка. Липсва ти финесссссссссс... Също в КМ знам, че е пълно със снимки на маркови парцалки.

      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!...
                     Теб те познах, ти си Кремена, нали? На Магиту жена му .

                     О'Хара, много ясно, че 'Манго' е марка. Или според теб е неизвестен производител? Всяка марка е марка.

# 41
  • Мнения: 5 622
Въобще няма да ви пиша. Ни мой съ мерити с мени  hahaha


О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.



А, да бе, ш'съ напъвам  Naughty Колко е по-лесно наготово всичко  Mr. Green

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 443
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.

# 43
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Цитат на: ФинЕти в вторник, 29 юли 2008, 08:30
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!...
                     Теб те познах, ти си Кремена, нали? На Магиту жена му .


 
      Въх ,майка,нИ мЪ ФкарвЪй Ф грях!Ши мЪ съдят за двуженствУ!/или двумъжство?!/


     П.П.Беше апел за дискретност от страна на Момиче от праскови!

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 18:19 от ФинЕти

# 44
  • Мнения: 6 622
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.
Сериозно ли е имало такива теми Shocked

Общи условия

Активация на акаунт