ОКНА - Два въпроса

  • 4 246
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
Гледах водещия в един руски сериал "Крот". Страхотен актьор!
По странното е, че във филма не ми хареса особено, но сега като го гледам в предаването въпреки, че изобщо не е мой тип ми се струва стршно секси!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 467
 Ето още мнения:  Тук!

# 17
  • Мнения: 2 169
Водещия Дмитрий Нагиев има интервю в което казва,че всички истории са истински.Според мен не е нагласено
Напротив, казва, че при стартирането на предаването в продължение на месеци са наемали актьори, а впоследствие историите са реални, но на мен лично не ми се вярва. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Много е старо. 2000 и някоя година го даваха на един от руските канали.
Скандалджийско е, но ме кефи.

# 19
  • Мнения: 4 435
Баща ми живя години  в Русия,предаването наистина е старо.
Гледам в един от постовете пише,че преди години започнали да го излъчват.Преди година тук,ама в Русия преди доооста.Затова дрехите са такива.Нали някой не мисли че и сега ходят така. Между другото пък аз знам че са искали спиране на предаването именно защото историите са правени от актьори,и са били измисляни.

# 20
  • Мнения: 1 731

Скандалджийско е, но ме кефи.

 Peace

# 21
Да и аз мисля, че е скандалджийско, но ми харесва и го гледам. Наистина понякога се чудя дали тази
или онази история е истинска или просто игра, но все пак  жалко, че съществуват такива истории. #Crazy

# 22
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
през 2001г. предаването стартира по руския канал ОРТ1 и съответно това , което гледаме тук е назад във времето.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не ми допада, простее ми някакси...

# 24
  • Мнения: 7 914
прилича ми на едновремешния в-к "Лична драма"....гледам го по понякога, понеже ми е много смешно.
 това предаване не цели разрешение на проблем, а сензацията породена от вадене на кирливи ризи Mr. Green

 сбиването преди няколко серии, споре мен си беше истинско, понеже след него, ха някой е скочил от оранжевото канапе, ха се озовава извън студиото Peace

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Предаването е по-старо от 2001ва година. Мъжът ми е живял в Москва от 95та до 2000 и го е гледал там.

# 26
  • Мнения: 417
На мен историите са ми доста абсурдни Shocked

# 27
  • Мнения: 483
Не мога да повярвам, че има хора, които се връзват  ooooh!

Много ясно си личи, че предаването е режисирано и с измислени истории....

# 28
# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Имаше едно време едни филми които се казваха "Разкази с неочакван край", на мен ми прилича точно на такива разкази това предаване.

Общи условия

Активация на акаунт