Дюканки красиви - купонджийки щастливи - 117 тема

  • 41 371
  • 913
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 610
Скорпиа, недей подминава с един смях. Кажи как я караш, слабееш ли, прегрешаваш ли? Кажи бе, да има дискусии  Laughing Що спря да пишеш, лоша работа.
Цоци, не се тръшкай, аз ям повече от теб. Май аз ям най-много от всички ви.
Днес ми идва племеницата/ 31 г./ на гости , тя е 140 кг, не че има значение, но голяма жена, хубава, сладур е.Гледа ме, вика - "Много си се вталила.сигурно 10 килограма.Да нямаш нерви". Пък аз  "на диета съм, но и в черно съм облечена Embarassed".И бяхме правили скара, сядаме да ядем.Тя хапва културно един братвурст, аз изяждам едно пилешко, едно пуешко филе и една телешка пържола. Всичко по 300 грама сурово. Направо й падна ченето  Shocked
Остатъка от менюто ми няма да го казвам, че ще ви се завие свят.Само дето мен не ме боли стомаха от ядене после.  Embarassed
Тони ин лъв, малко ти е количеството на месото.От месо се слабее, блъскай здраво. Виж по горе
Непукистка, драго ми е да те видя  Hug Защо Дюкан?А Ипократис какво стана с него? Или понеже задържаш?
VK, този калкулатор го дадох момичето да не ни има за хора, дето говорят наизуст. Пък е на български, знам ли я владее ли други езици, един път се е появила в темата, не мога да й хакна немски сайт. Обаче , на теб ще ти препоръчам ето този калкулатор. http://www.bmi-rechner.net/  Laughing
Синамони, ще се радвам, ако дадеш повече инфо за тази френска диетоложка , книгата, линкове и прочие
Ели - ШмеркЕзе се казва. Произлиза от Шмер , предполагам като вариация на SmØr - шмьор/  - масло на норвежки,датски и шведски, и кезе - сирене на немски .Може думата да произлиза от холандски smeeren и kaas, но пък правоговора не съвпада. Почитания за правописа!   bouquet
Биборана, надявам се зеленкото да ти помести разсъжденията на сайта , И аз имах известни двоумления дали правилно съм го разбрала, и защо има такива противоречия. Не ми помагат тези трици за ОО, мисля да ги спра, холестерола ми е наред, "улавянето на калории" - това е Бисер на Дюкан. Хау!

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 00:31 от rien

# 871
  • Мнения: 40
Здравейте момичета и момче!!! Hug

При мен нищо ново чакам да дойде петък, че да се притегля на кантара. И аз не се тегля всеки ден едно, че нямам вкъщи кантар и второ, че на 5 дни минуса е по-голям и по-стимулиращ Joy Joy Joy

Цоци, много ми е готино да ти чета постовете, просто ме изпълваш отвсякъде дори и да ти се е случило нещо кофти от теб винаги струи позитивизъм и хумор. Hug Бъди винаги такава bouquet

На мен малко ми е напрегнато и нещо не ми се спи Sad, защото утре ще водя малкия за първи ден на ясла, дано минем с по-малко рев при раздялата Confused Май майките по-тежко го приемаме от децата newsm78 Ех, казах си какво ми тежи ха дано сега заспя по-спокойна Blush

На всички с поводи честито   bouquet

Пожелавам ви успешен и прекрасен ден изпълнен с много минуси и усмивки!!! Hug Hug Hug

# 872
  • Мнения: 3 072
Скорпиа, недей подминава с един смях. Кажи как я караш, слабееш ли, прегрешаваш ли? Кажи бе, да има дискусии  Laughing Що спря да пишеш, лоша работа.

Риенски, немам време да ви чета, а така постно да влизам и да си пращам некви цалиФки и да споделям свалени сантиграми 'секи ден - айде нема нужда!
Иначе добре върви ДюкянО.. Да е жив и здрав..  Party
Малко задържам, че съм пред МЦ, ама си свалям.. Виж, мъж ми е първенец! Вече е в трета фаза, а аз си кретам още във втора.. Ма аз съм раждала скоро пък той имаше само бременно коремче... Вече го няма!  Peace
Прегрешавам си подобаващо разбира се, защото един живот живея, мам*а му! И то не ми е от ГГЗ-то.. Просто съм си широко скроена!
Знам, че ви липсвам, но и без мен ще минете..
Чат-пат влизам да ви чета и да се посмея...  Crazy
Една от вас съм все пак.. Увца, ама черна за разнообразие..   animal085

п.п. Отивам да лягам, че стана никое време, а утре ме чака разходка в ранни зори.. А ти пиши! Да стане дискусия..

п.п.п. Що не викате вече Ори?  Thinking

# 873
Иначе добре върви ДюкянО..

Някои хора така и не се научиха как се казва докторът.

# 874
  • Мнения: 16
Не мога да се стърпя и да не цитирам един откъс от съветите на Дюк.  Wink

При мен са идвали много жени, които на напълно нормални, но въпреки това искаха да отслабнат. И стигаха твърде далеч в това свое желание. един ден на мен ми писна - не, нормалността не е да сте слаби, а закръглени. Това исках да кажа, когато написах книгата си. "Мъжете предпочитат закръглените жениV Не казвам дебели, казвам закръглени. Закръглени означава жени, които имат форми - гърди, талия, ханш, извивки. Трябва да се разпознава двуполярността между половете. Така че - пазете формата си, като запазвате формите си.

Когато прочете това, приятелят ми се изсмя и каза (естествено), че изобщо не било така, поне не за бг мъжете. А знаете ли къде бяхме тогава - в МакДоналдс да яде той от мазните вредни сандвичи.

Както и да е, искам само да се извиня, ако съм изнервила някой с отношението си към диетата и да благодаря на мацките, които ми дадоха съвет и бяха супер мили.

Пожелавам успех и ви чета с удоволствие Simple Smile

# 875
  • Варна
  • Мнения: 169
Здравейте момичета!
Вчера ми беше първия ден на режима и да си призная доста ми се хапваше.Наложи се вечерта да си легна по рано за да не мисля за храна.За закуска си хапнах кисело мляко "верея"0,01% с трици,на обяд 3 яйца с малко извара и за вечеря печено пиле-от бялото месо.Пих доста течности.Направих си и 1часова тренировка във фитнеса.
В момента съм 72.500кг   и целта ми е да стигна 60 кг.

# 876
  • Мнения: 299
Ех, все не успявам да се включа в дискусиите ви заради часовата разлика, но тук мога да помогна:


Имам и едно питане ... Момичета + момче , някой от вас ползва ли подсладител стевия ?
Аз ползвам само стевия като подсладител. Моята е на прах.  Какво те интересува за стевията? Сладка е, но не прекалено, ако сложиш повече пък почва да горчи. Придава малко различен вкус на сладкото, но може би е до свикване, защото сега не ми прави впечатление. Аз подслаждам с нея прясното мляко, когато правя крем с царевично нишесте и установих, че трябва да я сложа преди да топля млякото, в противен случай пресича крема. Ето и тук момичетата са дали инфо за стевията, но сигурно вече си го прочела.

Купих си антицелулитен крем на Нивея и съм много доволна от резултата - кожата става много гладка и попива много добре.

Пожелавам ви лек и отслабващ ден и от мен! Видях много хубави снимки, а също честито и за свалените килограми на всички. Браво, браво!

# 877
  • Мнения: 712
Добро утро , днес имам рожденник , малкият ми син става на 2 годинки. Черпя 

# 878
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Благодаря за съветите вчера , размислих за триците и специално потърсих в книгата какво пише .
Днес кантара показа точно 3 кг надолу от вчера - първи ударен ден .
Нормално , от протеините съм изкарала водата след обилното въглехидратно похапване в понеделник , както и храната . Simple Smile

Продължавам с пълни сили , ще минавам да казвам какво става .  Mr. Green

# 879
  • Мнения: 40
Добро утро!!!

Бермудез, да ти е живо и здраво детенцето да те радва и да те прави горда мама!!! happy bd

Аз се стягам за яслата Wink

Много минусчета и усмивки на всички. Hug

# 880
  • Мнения: 285
Добро утро,момичета и момченце!
bermudez да ти е жив и здрав рожденикът и много да те радва Hug.
ани1 не се тревожи за хапването,то и ние затова тук сме толкова много,щото много ни се хапва.Имаш пълното разрешение да ядеш от всичко позволено,колкото ти се иска Peace.
Padme успех днес с яслата и не му се плаши те повечето деца плачат,но да ти кажа не съм видяла майка която да не е плакала"включително и аз".Вярно е,че майките плачат повече от децата,той моя големия не плачеше въобще,но пък аз и заради него Wink.
И да се похваля след не знам си колко време задържане(от толкова прегрешения Embarassed)вчера сутринта бях 66,500кг.,а тази сутрин 64,400кг, newsm47,как да не се радвам newsm44.
Лек и отслабващ на всички.

# 881
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро момичета и момче! Бермудес, честит рожден ден на детенцето ти! Да е живо и здраво и много много щастливо!Да ви се похваля днес съм -1кг! Но и тиган заслужавам EmbarassedХапнах вчера в протеиновия ден половин пипер печен на барбекю. Да беше сладко разбирам а аз не издържах на зеленчук. Блубери калкана става най- добре на скара. По- добре е от пържен. Непукистка браво! И добре дошла! Ани и на теб добре дошла! Желая на всички много минусов ден!

# 882
  • София
  • Мнения: 17 333
Бермудез - и ти имаш лъвче като мен  Hug Да ти е живо и здраво (моето е в петък)

Блубери - за МВ-то - аз установих, че за да ми стават ОК кексчетата, след 5-тата или там която трябва минута, вадя, обръщам и слагам за още 3-4 минути. Пробвай  Peace

Ани1 - добре дошла си, но не прави повече така - като ти се яде - яж. Има толкова много позволени неща, които можеш да хапваш колкото си искаш, нали това е най-големия плюс на диетата  Hug

# 883
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ДОБРО УТРООО!

Прекрасни мили съфоромки и съфорумник! Благодаря ви! БЛАГОДАРЯ! За всички мили пожелания и прекрасни картички! Трогнахте ме!

Честит рожден ден на Венити феър - на патерици!   bouquet  bouquet  bouquet
Бермудез! Честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и много послушен!  smile3525
Дори, Горда - честито за прекрасните новини! Дано това да е само малка капка в океана от успехи на прекрасните ви дечица!
Цоциииииииииииииииииии    bouquet  bouquet Гоня теееееееее!   bouquet

Мен още ме държи еуфорията от голямата годишнина  Crazy. Макар че имах много работа, денят беше прекрасен и аз получих най-прекрасния подарък  Flutter. А днес радостта продължава с големичко минусче. Вече съм -21 кг. Не можах да отпразнувам 20 кръгли....... ама не се оплаквам де  hahaha hahaha

Желая ви прекрасен и усмихнат ден!

# 884
Ох, не ми харесват такива мокри тези кексчета. Чудя се дали нее  защото е по-дебело стъклото на йенското ми съдче, но едва ли...

Ще опитам да го обръщам.

Цоци, в едното няма извара и пак е същото - като гъба  Confused

Сложих в "тестото" малко подправка за пица на "KOTANY" и стана много добре, само дето е мокрооооо  Close

А калканът не залепва ли на скарата?  newsm78

И още нещо - знаете ли дали става добре кожата на лаврака, ако след като е готов във фоли го развия и оставя да се запече някакси, защото пише, че кожата му е много вкусна, а така само, във фолио, не става.

Общи условия

Активация на акаунт