Дюканки красиви - купонджийки щастливи - 117 тема

  • 41 354
  • 913
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - В Петък ще ходя на малка екскурзийка до 7-те Рилски Езера с Приятели.. и се чудя какво Дюканско за хапване, мога да си нося цял ден, в раница, на гърба?

До "svetlat" - Около мен.. май няма нищо интересно. Чакам с нетърпение да дойде Петък Wink А кантара.. към 111 килограма ме изкара тази сутрин - но ме е страх да се зарадвам, респективно - похваля!

# 901
  • Мнения: 305
Добро утро!
Бермудес да ти е живо и здраво детенце и много да те радва! Tada  ura Gift
риен мерси! пак така ме дави bowuu
И моя кантар днес ме зарадва с минусче. Е, 100гр, но вече съм кръгло 68.
Вещи, моля те, когато имаш време да ме корегираш в табличката.
Благодаря ти!
Скорпи, 55 Чудих се скоро, къде се загуби. Радват ме мила, не само -кг, а и - гр. И още мноооого други неща.  Peace
Днес си направих "тиквеник"- 3с.л. трици, 2 с.л. кисело мляко и 2 прясно, 3 с.л. извара, подсладител, 1 яйце, настъргана тиква(мама-свеки беше слагала във фризера за бебето) около 2с.л. и канелка. мммм вкусно!

# 902
  • Мнения: 226
здравейте мацки и котарак
имам да се хваля
макар да не бях режимна близо седмица(тъй като бях болна) кантара не ме тормози и съм свалила няколко грама (300)
имам и друго да се хваля вече ме направиха на пълен работен ден Урааааааааааааааааааа (време беше)
и след близо месец закъснение МЦ се появи (не се беше появявал от преди да почна диетата)

ех нахвалих се
сега и да честитя рожденния ден на дЯтито на бермудес да е живо и здраво и да слуша мнооооого
и накрая но не на последно място да напомня ПИЙТЕ ВОДАААААААА
гушки и селувки на всички муцунки

# 903
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Бермудез, да ти е много здравичко малкото лъвче, а ти да бъдеш щастлива, красива и горда мама!!!   bouquet

Тунинг, бутни си линийката вече, честито намаление! Няма какво да му се съмняваш, това е Дюкан, ти си мъж, намаленията ти са в реда на нещата.  Peace За носене в раница стават варени яйца, готови бисквити от трици, вакуумирано месце (това ако си само на П), иначе краставици и домати, печени тиквички ( bowuu)

Татитт, дай Боже всекиму да прескача така килата!  Peace

# 904
  • Мнения: 485

ДорчеHug

Тунинг, съгласна съм с Дорчето за линийката - мърдай смело. За храната също съм съгласна, само ще допълня, че има едни термопликове (виждала съм ги до витрините със замразени храни в Билла, висят отстрани) ако сложиш приготвената храна в такъв плик може и други неща да сложиш, приготвени пържолки, купички с храна или кофички кисело мляко и ескуиза фитлайн. Ако всичко е стояло в хладилника преди да тръгнеш , тази торбичка и раницата ще го запазят невредимо поне до ранния следобяд, а вакуумираните храни и до по-късно.
Виж и на блогсайта в полезна информация най-вероятно Зеленкото е прехвърлила вече такава информация.

Коте, честито намаление и МЦ   bouquet

# 905
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Бермудес, да ти е живо и здраво детенцето!
Тунинг аз носих от малките консерви риба тон в собствен сос (точно за едно ядене става) и дроб от треска, пак консерва (това е много вкусно), а също и канелените курабийки, издръжливи са и не се налага да носиш и трици. Приятно прекарване.

# 906
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Сега имам един въпрос. Ако доматът според вас е ботанически плод и като такъв се притеснявате да го ядете, динята защо не се яде, като е ботанически зеленчук?  newsm78
Моля не ми отговаряйте какво пише в книгата, прочела съм я.Въпросът е към ония, които искат да разсъждават задълбочено  Peace
Ето нещо забавно по въпроса. Как Евросъюзът си е решил проблема с доматите - с директива. hahaha
Чудя се само дали доматите знаят...
Цитат
A. DEFINITIONS

For the purposes of this Directive, the following definitions shall apply:

1. Fruit:

- fresh, sound fruit, free from deterioration, containing all its essential constituents and sufficiently ripe for use, after cleaning, removal of blemishes, topping and tailing,

- for the purposes of this Directive, tomatoes, the edible parts of rhubarb stalks, carrots, sweet potatoes, cucumbers, pumpkins, melons and water-melons are considered to be fruit,
ето и пълния текст: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:32001L0113:EN:HTML
Позволяват ни хората да си правим сладка и мармалади от горепосочените продукти. По правилата на Евросъюза такива неща се правят само от плодове. Wink

# 907
# 908
  • София
  • Мнения: 17 288
Тунинг, аз като бях на екскурзийка в Рила, най-доброто, което бях взела, беше двулитрова бутилка айрян, направен у дома от режимно кисело мляко. Това нещо ме държа по време на целия преход - хем за глада, хем за жаждата.
Иначе освен него в раницата имах изварения кейк , нарязан на соленки, сандвич и няколко мъфина .
Пържолите - в кръчмите Wink
Приятна екскурзия.

Ред. Местя в новата тема.

# 909
# 910
  • България
  • Мнения: 92
Здравейте Дюкеси-купонджийки красиви smile3525
Днес ми е 50-ти ден в 3-та. Все така съм си 54 кг.-значи нищо страшно няма! Относно режима и резултатите достигнах до извода: бъдете стриктни и упорити във 2-ра и ще сте щастливи в 3-та. Навиците изградени във 2-ра са завинаги, за мен тя е възпитателна! Хапваш си от всичко, но умерено, не гладуваш, пиеш си водата и течностите, триците са ми любима закуска и т.н. Не предписвайте възникналите разни здравословни проблеми на Режима! Просто си следете нещата и беж на лекар при съмнения! Лично на мен с Режима ми се регулира кръвната захар и холестирола. Това е за сега!
Не забравяийте милички да се УСМИХВАТЕ, мислете позитивно, радвайте се на животаЩЕ УСПЕЕТЕ! newsm51
На всички сладки стари муцунки-чатърки много  Hug Hug Hug БЛАГОДАРЯ ВИ  момичета за подкрепата!  Two Hearts "Животното" спи - така,че ще ям свят още Wink и съм с ВАС newsm10

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 11:41 от Nelina

# 911
# 912
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте момичета и /доколкото разбрах, че има/ момчета,

Искам да ви кажа, че ОБИЧАМ ДОКТОР ДЮКАН!!!!!!

От сто години се опитвам да сваля някой и друг килограм, но без никакъв успех, до момента, в който не реших да пробвам този режим.

Резултатът: 2 месеца - 8кг./т.е от 69 - на 61/164см/. Така написано, не изглежда толкова много, обаче като се видя в огледалото започвам да се плаша, че може би ще трябва да си сменя името на Нарцис/а/ - започвам да си се харесвам МНОГО!

А вчера успях да втрещя дъщеря си /една много добре изглеждаща тийнейджърка на 16/, като се намъкнах в нейните дънки, които разбира се не ми седяха като на нея, но и в никакъв случай зле.

Е..................... само това исках да ви кажа. Много съм щастлива - ще ходя да си купя нови дънки и да си се фръцкам с тях /защото според моята колежка от "този Дюкан, колко болести можеш да си навлечеш, даже може и зъбите да ти опадат, като на една моя приятелка"/ - щото не знам дали ще оживея, а пък за разболяващ се човек се чувствам очудващо добре!

Чао на всички!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 913

Общи условия

Активация на акаунт