Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 510
  • 503
  •   1
Отговори
# 465
# 466
  • Мнения: 1 171
Ееее, Джинджари, убедително е! smile3501 newsm10 newsm53 smile3521
 smile3525 smile3525 smile3525


Брукасита, до там ли я докарахме!?
 newsm45 newsm45 newsm45

# 467
 smile3501 smile3501 newsm20 newsm20
Как ги измисляте така,аз май нямам такива способности Cry

# 468
  • Мнения: 347
zaminawam za destina dni
няма да съм в бг
нали ще разказвате ежедневно какво се случва плиййййсссссс  Hug

# 469
  • Мнения: 4 496
От десетината дни седем няма да има сериал, така, че спокойно. Останалите три серии ще ги разкажем. Mr. Green

# 470
zaminawam za destina dni
няма да съм в бг
нали ще разказвате ежедневно какво се случва плиййййсссссс  Hug
Няма проблем.
Едва ли ще има много за разказване.Само 3 епизода.

Мале,вече толкова ми липсва тоди филм,че чак...нямам търпение да дойде следващия понеделник Joy Joy

# 471
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
И при мен така - скукаааа.

# 472
  • Мнения: 4 496
Гледайте по немската бре!  Mr. Green

# 473
  • София
  • Мнения: 1 402
 newsm20 newsm20 newsm20

Ей вие сте невероятни, със сълзи се смях на творенията ви ..

не ща аз да гледам веч сериала,
ще следя на творците мат'ряла  Mr. Green

Продължавайте, моля Ве ....

# 474
тъй съм се вманячила с този сериал, че не знам вече кога ще го гледам. Кажете ми, за бога!
Като чета какви таланти има сред нас, а моята глава нищо не ражда.

 newsm10 newsm74

# 475
  • Мнения: 4 496
Като свърши Олимпиадата, за бога! Mr. Green

# 476
  • Мнения: 317
Като свърши Олимпиадата, за бога! Mr. Green
Мис Арк[/b], разсмя ме  newsm62

Браво на поетесите, много сте добри smile3501

# 477
И при мен така - скукаааа.
Бях свикнала 10,30 пред екрана ама сега..... hahaha

Абе за бога тази олимпиада край няма! Joy Joy

# 478
  • Мнения: 4 496
За бога, днес във вестника са се уляли... ooooh! Mr. Green


Сали вика Дарла, Торн и Кларк в офиса си. Съобщава ми, че е предложила на Масимо да купи "Спектра" от него на същата цена, на която той я е купил. Причината е, че след напускането на Рич нещата във фирмата не вървят.
Масимо иска мнението на Брук за офертата на Сали. Тя я одобрява.
Саманта и Кейтлин разглеждат стари снимки. Кейтлин пита майка си какви чувства изпитва към Хектор. Двете не знаят, че той е зад вратата и подслушва/има си хас ooooh!/.Когато Кейтлин казва, че иска Саманта да се пренесе у тях, Хектор влиза и казва, че подкрепя желянието на дъщеря си.
Саманта благодари на Стефани и Ерик за гостоприемството. Съобщава им за предложението на Хектор. Стефани я пита дали е готова за това.
Идват Хектор, Кейтлин и Джими и се запознават с Томас и сестрите му. Стефани предлага на младежите да отидат да се забавляват до басейна. След това подарява на Саманта еротично бельо.
Хектор отива в къщата за гости. След малко се появява Саманта, облечена в черна секси рокля. Двамата вечерят, после правят любов.
Оскар моли Масимо за друга работа, защото само си губи времето във Форестър. Масимо го пита да не би нещата да са се влошили след назначаването на Торн за президент. Оскар отговаря, че причината не е в Торн.
Масимо с удоволствие приема поканата на Ник да му бъде кум. Ник го пита дали знае къде е моминското парти на Брук. Отива и изпява песен за нея. ooooh!
Рич успява да проникне в компютъра на Ник и открива подозрителни финансови трансфери, а също и съобщения от жена на име Мая, но е прекъснат от обаждането на Масимо, който иска да се срещнат. Рич предлага срещата да стане на следващия ден, но Масимо му напомня, че тогава е сватбата. Рич отговаря, че сватба няма да има. След това се обажда на Мая, представя се за Ник и си уговаря среща с нея. Обажда се и на Ерик и казва и на него, че сватба няма да има.
Дикън идва да вземе Хоуп от дома на Брук за церемонията.
Джаки се суети с приготовленията. Масимо казва на Ник колко съжалява, че дядо му не може да го види. Идват Дикън и Хоуп, следвани от Брук. Масимо предлага да оставят младоженците насаме.
Брук забелязва, че Хоуп си е забравила кошничката с цветята и тръгва да я търси. На вратата се сблъсква с Рич. Той казва, че има да ́и съобщи нещо много важно. След това я пита дали е чула за любовницата на Ник Мая. Съобщава още, че е открил трансфери за милиони долари. Брук моли Рич да се оспокои и да приеме действителността. Той я моли за възможност да докаже твърденията си.
Рик вижда колата на Рич пред къщата на Брук и я пита защо е идвал. Тя му рзказва за разговора, който са провели. Рич отива на лодката на Ник, заварва там Ерик. Разкрива и на него за подозренията си.
В този момент идва Мая и вика Ник. Рич я сграбчва и я пита какво общо има с Ник. Тя обяснява, че го познава единствено около продажбата на яхтата, за което е бил и преводът на парите. Ник искал да изненада Брук, като ́и направи сватбен подарък. Рич не вярва. Опитва се насила да я заведе на тържеството, но Мая успява да избяга. Докато я преследва, той звъни на Брук, но Джаки вижда номера му и изключва мобилния́ и телефон. Рич настига Мая.
Брук се облича за сватбата, но е неспокойна. Кейти усеща тревогата ́и.
Масимо разпитва Дикън с кого се е срещала Джаки и на кого се е обаждала по телефона. Дикън го уверява, че не я изпуска от очи.
Сватбата започва.

По-нататък: ФБР арестува Масимо и Ник посредата на сватбата.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 10:29 от мис арк

# 479
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Имотиконите са на правилните места Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт