Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 504
  • 503
  •   1
Отговори
# 480
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 421
ооо ФБР  Grinning, ще става сапунка с елементи на екшън Wink После да не се появи я Хорейшо, я Грисам  Mr. Green (имайки в предвид неистовото желание на Рич да прекрати тази сватба на всяка цена..)

# 481
  • Мнения: 4 496
...Направо може да нахлуят на въжета през прозорците... Joy

# 482
  • София
  • Мнения: 1 402
мис арк благодарско за преразказа. Ама тия сценаристи направо ме убиха с това ФБР, какво ли още може да очакваме не знам  Mr. Green

# 483
  • Мнения: 643
И аз благодаря за преразказа  #Crazy

Вижте -в" дом и семейство " има тема къде може да се гледа телевизия безплатно , нали се мъчехте с някакви пароли.....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323270.0

Дано свърши работа,аз си го гледам иначе по тв. Hug

# 484
Та доколкото разбрах сватбата ще се отложи....много ми е интересно в какво се е забъркал Ник.

# 485
  • Мнения: 1 343
В трафик на бели робини  Joy Joy Joy Whistling

# 486
  • Мнения: 4 496
В незаконна продажба на бебешки люлки модел "Лодка- платноходка!" без лиценз от Неповторимата дизайнерка Саманта... Mr. Green Joy

# 487
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
 Joy  Joy  Joy

ха ха ха ха
поздравления на стихоплетките - попрочетох някои от стиховете - разбихте ме направо!
Браво!

Да ви питам сега - каква е тая снимка на Тейлър и Омар - никъде не намерих нищо

и кво точно стана с този сериал накрая - аз го гледах докъдето Брук щеше да се жени за Ник и той й беше приготвил пръстен, предложи й на едно парти, после тръгнаха с един самолет и щяха дори да се върнат, но тя го отказа от връщането.

Има ли някакво развитие оттогава. Ожениха ли се? Някакви други важни моменти има ли?

# 488
  • Мнения: 4 496
Още не са се оженили. Отидоха на някакъв остров, той пак пя ooooh!
Тя пък се обади на Ричко да му сподели, че Ник искал да правят любов...Ричко изпадна в див ужас. Ама си легна Брукасита с Ничко...

Джакито се залюби с наш Дикън...Масимо пък го нае да я следи, за да разбере дали има любовник и кой е той...Смях в залата...... Joy

Саманта и Хектор се откриха наново след толкова години, разбраха, че за всичко е виновна майката на Саманта...Кейтлин разбра, че Сам е нейната майка...
Друго важно не се сещам... newsm78

Прочети по-горе преписаното от вестника, за да видиш какво предстои/там съм писала, че сватбата ще бъде провалена от бРичко... Flutter

# 489
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 421
В незаконна продажба на бебешки люлки модел "Лодка- платноходка!" без лиценз от Неповторимата дизайнерка Саманта... Mr. Green Joy

По-скоро не продажба, защото не виждам кой друг би си турнал таквоз чудо в детската стая.. Grinning
Но идеята ти е добро попадение  newsm10

Според мен Ник докато е купувал яхтата без да иска, съвсем случайно е опознал и продавачката Мая на същата тази яхта..Сега тя звъни да му каже, че е бременна.. (все пак това е сериала с най-лесното забременяване..)  Mr. Green

# 490
  • Мнения: 4 496
В незаконна продажба на бебешки люлки модел "Лодка- платноходка!" без лиценз от Неповторимата дизайнерка Саманта... Mr. Green Joy

По-скоро не продажба, защото не виждам кой друг би си турнал таквоз чудо в детската стая.. Grinning


А бе откъде да знаем колко синове и дъщери има Моторисимо по света, също като него влюбени безвъзвратно в морето.....и във всичко, що се ...ъъъ...клати... Joy

# 491
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
благодаря ти, мис арк - пътеводна наша светлина  Simple Smile (ууупссс - и друг сериал намешах тук  Embarassed)

Това, което сте написали в стиховете си - още четох и се попиках от смях - така ли е или сте си го измислили?
- Сестра на Брук
- близначка
- болна от спин????

Има ли такива работи наистина?

# 492
  • Мнения: 4 496
Засега няма...
Ама в ДиК никога не е късно.... Joy

# 493
  • Мнения: 3
Ох, скинах се
страшни сте мале мале да започва че вече вместо да гледам smile3501 smile3511 rotfImbo rotfImbo дик ще започна да се ...........

# 494
  • Мнения: 485
Мъча се да се зазяпам в някое и друго сериалче, ама нема брадче,суша- като ДиК-йок, к*вото погледна все имам чувството ,че ги имитират... smile3514
Вие какво мислите,има ли такова нещо?
Една "Изаура" се сещам навремето дето беше по различна...ама сега и това няма

Общи условия

Активация на акаунт