Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 469
  • 503
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 822
Аз и в предната тема питах, но никой не ми отговори.Какще се разбере,че бебето е на Рич ?
Или Дикан или Жаклин ще си признаят. Grinning

И после каквом  Rolling Eyes ? Брук ще се върне ли при  таткото за пореден път?
Аз да си призная гледам мнооогоо рядко - вече по случайност, но схващам всичко  Simple Smile . Като се има предвид, че го дават от времето, когато бях пети клас  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 496
Ще се върне Брук при таткото, но после ще се върне и жена му. Joy

# 62
  • Русе
  • Мнения: 526
   Днес, като гледах майката на Саманта ми се стори странно позната - с тези кравешки очи, мига мига на парцали... Напомня ми за Сю Елън от Далас, има ли шанс да е тя?
   Като говорим за косата на Брук - днес не беше зле, особено с таз игрива китка над ухото Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 214
   Днес, като гледах майката на Саманта ми се стори странно позната - с тези кравешки очи, мига мига на парцали... Напомня ми за Сю Елън от Далас, има ли шанс да е тя?
   Като говорим за косата на Брук - днес не беше зле, особено с таз игрива китка над ухото Mr. Green

Не само че има шанс, ами е самата тя   Mr. Green Виж в началото на темата - пуснах снимки  Peace

# 64
  • Мнения: 347
   Днес, като гледах майката на Саманта ми се стори странно позната - с тези кравешки очи, мига мига на парцали... Напомня ми за Сю Елън от Далас, има ли шанс да е тя?
   Като говорим за косата на Брук - днес не беше зле, особено с таз игрива китка над ухото Mr. Green

да днес беше добре
набухнала се беше, като мома годежарка  Laughing

# 65
  • Мнения: 4 496
Вие бяхте писали, че се била поналяла и дали наистина е бременна...А днес аз видях една Брукасита, ама опухана, изтормозена, с ужасни торбички под очите...Досега не бях я виждала толкова зле.... Казвам го без лоши чувства де, просто размишлявайки. Laughing

# 66
  • Мнения: 7
Ето дойде и моят ред да се включа и да престана да бъда само читателка. Много са интересни и точни коментарите ви.
Ама Стефания  днес как невинно гледаше само, когато Брук я нападна и й каза истината в очите. Същинска "света вода ненапита".
Не, че "вечно бременната не откогото трябва" е ангел, но понякога издевателствата на Стефанка над нея ме дразнят.

# 67
  • Мнения: 1 218
mimosa987 , добре си дошла   Hug
Много точно казано, това за вечно бременната... аз ще добавя и ...  булка  Joy Та става "вечно бременната, не от когото трябва  булка " Joy Joy
Щот тя не само, че е вечно бременна не от когото си требе , ми все е гушнала букета ... сватбения де  Whistling

# 68
  • Мнения: 347
да бе
как се женят и развеждат тия хора там направо падам
тВа брака и развода за нищо си го нямат  Shocked

# 69
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Тя тая Брук докога ще ражда?Само в библията има ткива случки -да раждат на по 100-150 години.Май й предстои още едно раждане-след няколко години:най-после от Ричко

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Тя тая Брук докога ще ражда?Само в библията има ткива случки -да раждат на по 100-150 години.Май й предстои още едно раждане-след няколко години:най-после от Ричко

Това е последното й дете и то от Ричко. После Тейлър ще роди дете от нейна яйцеклетка така че пак ще става майка Laughing

# 71
  • Мнения: 347
Тя тая Брук докога ще ражда?Само в библията има ткива случки -да раждат на по 100-150 години.Май й предстои още едно раждане-след няколко години:най-после от Ричко

Това е последното й дете и то от Ричко. После Тейлър ще роди дете от нейна яйцеклетка така че пак ще става майка Laughing

 Shocked Shocked
е не
как така бе
що за фантасмагория
ама това вярно ли е наистина??

# 72
  • Мнения: 4 496
Ще имплантират на Тейлър Shocked оплодена от ???Ник  май беше  newsm78  яйцеклетка. Но в последствие ще се окаже, че яйцеклетката е била на Брук. Crazy

# 73
  • Мнения: 643
Това с яйцеклетките вече е по-реално на техните години

# 74
  • София
  • Мнения: 8 348
та фактически Ник все пак ще направи дете на Брук
ми бая усилия е положил човека

Общи условия

Активация на акаунт