Отговори
# 255
  • Мнения: 616
ние със секса нямаме проблем, но пък като че по рядко се сещаме ....иначе описаната болка от теб мисля че един път я изпитах незнам на какво се дължи.

пеша на ден ходя на обяд около 1ч. и след това правя дълга разходка на кучето около 40 мин. ...не мисля, че е достатъчно  Tired

Добре дошла do_ra   bouquet

# 256
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 715
eses   при първата ми бременност имахме този проблем до към края на 5месец, а след това чувството и за двамата беше неописуемо! Този път нямаме проблеми! Wink

 do_ra  добре дошла в отбора! Леко бременеене!  bouquet

DIDKA_87 честита ти розова радост!

# 257
  • Мнения: 551
Привет и от мен.
Секс правим тук от скоро по- рано ни беше страх, но сега всичко е наред.Само дето усещането е малко по- различно.
Моят доктор преди да отпътувам за лондон ми каза боли не боли да пия но шпа и магнезий на прах.
Честито на всички празнуващи днес   bouquet
Честито и на мамите видели пола на децата си   bouquet
Май отбора на момичетата взе да се изравнява с този на момчетата  Laughing
До ра добре дошла  Hug
Мен разходки не ми липсват.Сега съм отпуска и като изляза не се сещам да се прибера Mr. Green Днес например съм излязла от 9 и 30 и току що се прибирам.

# 258
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
Ех, само хубави новини!!
Сбъднати мечти и десиІ толкова се радвам за вас!!
Нина и Иоанана- честита годишнина на патерци!
Кика- честит рожден ден на момиченцетот ти!
И честито на Краставичка, Илиана калоян и дидка за момичетата! Отоборът на девойсите расте!

Бих искала да ви помоля за малко инфо. Както ви писах моята сестра разбра преди два дви, че е бременна. и сега започнахме да се чудим за лекар и т.н. Аз не мога да й дам съвет, защото съм контингент в правителсвена, само там си ходя и изобщо нямам предства какви са възможностите. Чух само, че в някои болници правели пакети, тоест плащаш си и те следят през цялата бременност. Моля споделети ми вие къде кодите на лекар и изобщо помогнете с инфо, защото сме доста объркани!

# 259
  • Мнения: 255
За записванията при Балев - не знам дали по телефона някой е успял днес, имаше доста голяма опашка от хора пред клиниката.
Предполагам, че след седмица няма да е такъв проблем.
Записването става от 8 часа, не от 7 часа.


# 260
  • Мнения: 616
Steil такива пакети знам че има в Тина Киркова - 400 лв. и в Мбал Св.София, но за там незнам цената каква е. Със сигурност има и на други места. Лекар не мога да препоръчам, защото ме следят в Токуда по ЗК.

# 261
  • Мнения: 0
И аз да се похваля: излязоха ми резултатите от амниоцентезата:

всичко е наред - бебо е жив и здрав,

и е момиченце!

# 262
  • София
  • Мнения: 26
Привет Simple Smile)
И аз да се похваля - мина ми ФМ във Фемина - Димтрова беше много любезна, макар и експедитивна- всичко мина за около 20 мин - и това с 5-те през които чакахаме диска да се запише  Mr. Green
слагайте сини гащи и на мен  Heart Eyes
и термин - 17.12 !

Чаоо от мен и поздрави на всички празнуващи ! Ще пиша по-подробно като имам повече време че имам още работа а е петък

# 263
  • Мнения: 53
Вени, благодаря за успокоителните думи.Все пак има малка светлина в тунла. Laughing И на мен дамата вчера ми каза да започна със звъненето от 8ч.
Относно пола - за сега сме от дамския отбор, но очаквам и изненади.Много щури сме при всеки преглед и едва успяват да ни замерят.  Simple Smile

# 264
  • Мнения: 551
http://www.bremennost.startirai.com/
Това може да ви е интересно

# 265
  • Мнения: X
Дидка, честито пак за резултатите!

Чакаме ли още новини от правили амнио? Аз им загубих бройката....

# 266
  • Мнения: 342
Знаех си, че ще е ПРИНЦЕСА! newsm68 newsm44 newsm03 newsm51
При това дългокрака  Heart Eyes Днес доки ме преглежда поне 30 мин. - кости, главичка, всички екстри бяха внимателно прегледани. Ще си имам безупречна мадама. А, взех си и резултатите от БХС (които са готови от 1 седмица, ама аз се мотам..) всичко е чудесно. Никакви притеснения. Crazy

Кика, да ти е жива и здрава рожденичката и много да те радва!

Краставичка, Илияна Калоян, Дидка87, Дидка555, честити ви розови панделки!  4470
Латка, честити ти сини камизолки! football

Благодаря ви на всички, сладурки, за прекрасните пожелания. Hug  bouquet
Отивам да празнувам с милото, че и повода вече е двоен.

# 267
  • Мнения: 65
  Йоанка ,Краставичка, Илияна Калоян, Дидка87, Дидка555, Честито ви розови панделки . Настига ме ги момците
.Латка честити ти сини пантофки.
Лека вечер мамчета!

# 268
  • Мнения: 2
Леле, колко много срамежливи девойки се появиха напоследък! Да са ви живи и здрави, момичета - не изброявам поименно, защото ще взема да пропусна някого...

Сбъдваща мечти, Дидка555 - много се радвам за хубавите резултати, тази темичка наистина е заредена с много положителни емоции, права беше Каспър, че всичко ще е наред. Моят скромен принос е, че днес Димитрова ме прегледа във Фемина и потвърди, че хидротораксът се е резорбирал  newsm44 . Е, можело пак да се появи, но ще е някаква супер рядкост и затова ще ме следят като "случай от клиничен интерес" Simple Smile Това са бели кахъри, останаха само вторите резултати от амниото и ще спя съвсем спокойно.

Йоанка, честита годишнина, само любов и радости ти пожелавам, както и една сладка и добричка беборана, която да папка както трябва, да спинка когато трябва и да слуша мама и тати Simple Smile

Кика, честит рожден ден на куклата!   Gift

Утре заминаваме на почивка за две седмици, но ще си ви чета редовно, че иначе няма да насмогна с материала Simple Smile  Hug и се пазете като за двама (трима за николина-пиколина Simple Smile  )

# 269
  • Мнения: 23
ехо добро утро мамчета. има ли раннобудни като мен.пожелавам на всички един хубав и усмихнат ден

Общи условия

Активация на акаунт