Колко е разликата в годините на децата ви?

  • 4 487
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ще бъде 5г. и 10м.
За мен също е достатъчно , но предимства и недостатъци още не мога да кажа  Grinning

# 106
  • Мнения: 2 567
2г.6м е при нашите деца. В момента преобладават караници за играчки, ревност досега не съм забелязала. Според мен е важно и колко внимание отделят родителите за децата. Надявам се с малката разлика да са приятелки за цял живот пък ще видим...

# 107
  • Мнения: 9 814
Живот и здраве ще бъде около 4 г. и 9 м.

# 108
  • Мнения: 1 734
Живот и здраве ще е почти 5 години. Надявам се да е добра!

# 109
  • España
  • Мнения: 342
7 години е.Да,достатъчна е,много ми помага големия,вярно и ревност има.но бързо отминава

# 110
  • София
  • Мнения: 958
7 години. 

Достатъчна за какво - ако е за това да върви гладко всичко между тях - няма такава гаранция. А и безоблачното съжителство пак не е гаранция за нищо. Мъжът ми има двама братя с уж мирно и тихо съжителстване между тях като деца, но повярвай ми до нищо добро не е довело то........

# 111
  • Мнения: 8 229
Разликата между двамата е 1г и 10м. Исках малка разлика и се получи. Изобщо не ми е по-трудно. Големият ходи на ясла, а аз съм с бебо вкъщи. Баткото изобщо не е игнориран, дори напротив. Бебето все още не иска почти нищо, освен храна, смяна на памперс. Само след година вече ще могат да играят заедно. За мен това си е идеалната разлика.

Общи условия

Активация на акаунт