ОКТОМВРИЙЧЕТАТА не кротуват – в корема на мама те яко лудуват.

  • 10 269
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен! И бързо минаващ петъчен ден! О, да и вече сме август... Грахова, добре го е обобщила)))

Пуки, ама ти си герой, щом успя да се регистрираш в Ларедута. Можеш да видиш с какви карти се пазари точно като цъкнеш на някоя стока, и като се отвори ново прозорче в дясно се виждат различните видове карти (доста са малки, малко се кьоравиш докато се разберат)))) А сигурно още спишшшш, ставаййййййййййййййй че ни чакат поръчкииииииииии ))))))))))))))))  smile3534

mylili, остави се много е заразно с тези поръчки))) Помагай на Пуки, че трябва да ми заръчва и на мен)))))))))))

[sfkbfk], тшът! Тук нямаме старбъкс((((( А толкова е вкусно шоколадово-ментовото…мммм

trixy, ееееееее супер! Бебка растееееееее.

Мими, браво и на теб за прегледа, ето че няма за какво да се притесняваш вече!

Добре де, вие с тия проверявания за разкрития ме плашите… моята приятелка като ражда миналата година, каза че в болницата докато е чакала за да влезне в родилното и са я проверявали са й бъркали само с два пръста (и аз се извинявам за описанието), а вие както го описвате, имам чувство че цяла ръка са ви завирали…

И другото, което искам да питам е, сори че се връщам пак към количките, но тъй като досега съм обиколила само три магазина
Джъмбо, Пигис Хаус и Щъркел, кажете ми къде мога да разгледам и видя колички на Пег Перего???


# 211
  • Мнения: 1 020
Здравейте и от мен Simple Smile
Пуки ти днес май ще поспиш сериозно след нощната  Laughing
Сев а ти как така реши от черна да изсветляваш? нали няма да си блонди, защото май няма да ти отива  Wink
Трикси ти ме уби! това бебе къде си го събрала? обиколката ти е 83 см, а бебето ти е 2 кг почти  #Crazy Браво, да е жива и здрава и още да расте Simple Smile  Hug
А вие с този Ла Редут, съвсем ще ме запалите и мен  Crossing Arms аз не си падам много по online пазаруването, ама.... засега стискам, пък ще видим натам Simple Smile
Приятен ден за сега, по-късно ако имам време пак ще пишааа Simple Smile   bouquet
Инче аз видях в един магазин в Младост, намира се точно отстрани на Деница, където направиха магазинчета между Деница и Била Simple Smile А сигурно в Премама също имат...
Miglena Iordanova изчисти си кутията, за да мога да ти пратя лично съобщение


Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 10:43 от Elichka_mama

# 212
  • Мнения: 817
Инче, ако не се бъркам Пег Перего имаше в Хиполедна в Скай сити. Там май има най-много изложени на едно място колички на различните марки. Ако не ти е далече намини от там, има и дост други интересни неща в този магазин.

Това относно проверката за разкритие и на мен ми стана интересно. Верно ли толкова много боли?

Да ви питам: в коя г.с. влизаме в 8-ми месец? По табличката на първа страница пише, че в 31 г.с., ама аз си мисля, че другата седмица влизам в 8-ми месец. newsm78
Elichka, хихи, няма да съм бяло-руса. Мисля просто някакво светло кестеняво да се направя, ама мен на 2-3 години ме обсебва идеята за русо и все не го докарвам  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 498
Сев, мерси ще накарм милото да ме закара дотам да огледаме. Ако искаш русо, мен ме доста дълга косата, направо да ти кръцна и една перука да си направиш  newsm08

# 214
  • Варна
  • Мнения: 340
Пуканка, щом си стигнала до въвеждане номера на картата, значи си видяла и дали има логото на Мастър Кард. А и на мейл трябва да си получила потвърждение на поръчката /аз не че разбирам френски, но в мейла бяха изброени стоките, които съм поръчала и цените им, заедно с разходите по доставката и крайната цена/. Ти в 3.13. зяпаше в Ларедут, а пък аз бях като линейка  Sick. Никола повръща цяла нощ, почти не съм мигнала. От притеснение и баща му се тръшна с болки в корема и добре, че аз съм „желязна”, защото все някой трябва да ги гледа. Днес съответно не отидох на работа и се гледаме в къщи. Моля се да сме се разминали само с нощното дежурство  Praynig
Госпойце, за съжаление не всички ще излизаме август месец в болнични, но пък някои се гласим да излизаме в отпуск и да ходим на море /ако чуете, че в Кранево има прилив, да знаете, че аз съм влязла в морето  Joy/. А ти по-спокойно я карай с работата, все пак щом колежките ти имат малки деца, значи много добре знаят в какво състояние си и би трябвало малко да те щадят.. шефа щом е мъж няма да коментирам.
Мими и Trixy, чудесни новини от прегледите  Simple Smile

Лек и спокоен ден на всички, а работещите да не се претоварват  Wink

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 723
Трикси браво за момата newsm51.
Нещо днес не ми се работи и се скатавам,ама да видим до кога ще го бъде. Mr. Green

Сев ама ти си толкова сладка с черната коса.
Аз мечтая да ми отива черно ,но веднъж я направих тази грешка и повече не повтарям,докарвам вид на умряла от три дни.

Алис що цак септември ще излизаш болничен?

Тони хубаво е,че си успяла да си починеш снощи. Hug

# 216
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен  Hug Аз отметнах доста работа от сутринта, така или иначе сагата с нашия климатик продължава  Rolling Eyes Трябва да се сменят още части, но майстора каза напролет, тоя сезон ще изкара, само дет не се знае догодина какви ще са цените  Confused
Инче, много колички на ПегПерего и Кам има в някакъв магазин в Дианабад. Ще трябва да питам мойта кума къде точно се намира и ще пиша, но нейното изказване беше, че ако реши да е друга, а не Чико със сигурнос ще си я купи от там заради продавачката. Беше очарована просто от жената, която ти разказвала с най-малките подробности за всяка количка.

# 217
  • Мнения: 8
Добро утро ,много сте раннобудни,като гледам как не ви се ляга направо се чудя как си отспивате.Радвам се че всички прегледи са добре,и аз вчера бях на консултация ,моята обиколка е 98см и вчера влязох в 29 седмица,добре сме,чухме тоновете ама много за кратко,аз съм чувала че се слушат по 20мин. а на мен само ми ги пусна и каза -О,супер са добре е бебето.Още и ние сме с главата нагоре ,но има време за кълбета JoyЕ ,това е засега от мен,днес съм на работа и ще се захващам нещо да свърша.

# 218
здравеите,мен стра6но много ме рита.По-циал ден,не спира newsm68

# 219
  • Мнения: 498
Мананче, чакам с нетърпение да кажеш де е този магазин. Тъкмо уведомих мъжо че утре или вдурги ден ще ме кара в Скай Ситито на оглед))))

Miglena Iordanova, най-сетне оцели правилната тема))) Добре дошла при нас. Кажи коя бременност ти в това, какво бебче чакаш (ако знаете), от къде си и ако си решила в коя болница ще раждаш, за да мога да те включа в нашето списъче на мамите.

# 220
  • Мнения: 1 020
Nedialka_81 мамите, които са за края на октомври излизат болничен през септември  Flutter

# 221
  • Мнения: 269
 HugЗдравейте душички!
Озорих се с това четене.И запомних само хубавите неща от вашите писания.
Мими,Трикси,честито хубави новини.Нямам търпение да видя и моя бебо колко е пораснал.Чак в понеделник обаче.
Енигма,честито дипломиране!
Тони,гледай си здравето,по-важно от това няма.
Адина,Фоксове има навсякъде (във всички големи градове) и правят хубави намаления.
Никози,добре завърнала се! HugТрябва пак да си организираме кафенце почивните дни.Зори пак замина,случайно се видяхме с нея оня ден на кафе,оказа се, че имаме обща приятелка.А Мая като си извади главата от кърмаческия съм сигурна,че  ще иска и тя. Grinning
Честит ви първи август!Един от любимите ми месеци.И отпуските наближаваааат!!!
Ей,Покжей,къде изчезна бе мила?Не съм те мяркала скоро.Нали си в болничен,що те няма?

# 222
  • Мнения: 920
Здравейте и от мен,
Забравих да честитя на Енигма дипломирането  bouquet Ще ме извинява Laughing
И аз яко се зарибих по тоя Редут, ей такива  #Crazy облещих с тия промоции там. Много ме е яд че не  живеем в нормална държава, където има такива яки разпродажби. Вчера наминах покрай Фокс бейби в Мола, отнесох две бодита, едно оранжево и едно сиво.Беше една блъсканица, мани мани. Много ми се спи момичета не знам това сигурно е от бременноста Sad
Miglena Iordanova и мен многои ме ритка бебето, др седмица съм на преглед, ще видя колко е станало човечето и дали е още седалищен. Дано всичко е наред.
Инче тук ще откриват Старбъгс скоро, така че ...... ще се наслаждаваме на хубаво кафенце и фрапенце скоро Wink
Трикси радвам се че прегледа е минал добре, не знаех че Гагова се е върнала, тя беше в отпуска, мерси че ми каза, сега ще я посетя да я разпитам за раждането.
Лек ден на всички момичета.

# 223
  • София
  • Мнения: 368
Момичета, благодаря ви за поздравите!   love001 Тя бебка си расте много добре, всички включително и доки казват, че трупам и раста на бебе само, но ще видим как ще е до края!
manana, кажи къде е този магазин в Дианабат, аз утре съм запланувала малко обикаляне на бебешките магазини, ще гледаме креватчетата и количките с милото!
Инче, споко не е цяла ръка, но болииииииии, поне мен много ме болеше!
radkakaka и на мен тоновете ми ги слушаха за съвсем кратко и аз се чудех дали това е нормално, но е факт!
Сев, аз съм твърдо ЗА промените на имиджа  Wink, имаме нужда понякога, мен поне разни разкрасителни процедури ми се отразяват отлично на настроението и самочуствието!

# 224
  • Мнения: 920
Да ви се пооплача малко, пък дано ми мине-откриха ми бактерии в урината, желязото ми е 6, при норма от 10 до 24, свличам се на всеки десетина крачки.

Пуки, за тези условия на работа, и яйчицата ще им мътя на тези пиленца.
bebo4ka , като раждах Ели, лекарят беше с тоОолкова огромни пръсти, че и за ветеринар едва ли става.Не ти ли изписаха някакви лекарства?

Ел, мила не ме плаши така с тези пръъъъъъъсти на лекаря, мен ме бърка някаква докторка с малки ръце и подивях, пък мъжки грамадни ръце сигурно ще ме накарат да скоча два метра нагоре ooooh! #Crazy Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт