ОКТОМВРИЙЧЕТАТА не кротуват – в корема на мама те яко лудуват.

  • 10 224
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 920
Точно от тоя Амазон никога не съм пазарила. Май в американския съм пазарила досега, но са ми вземали ужасно много пари за транспорт.Вторите бодита не ги дава разгънати и не мога да видя какво представляват.Не мога да видя също имат ли доставка до БГ и колко е транспорта. И Бебочка, в Ла Редут има неща за по 1-5 евро. По-ефтино е от Амазон.
Имат доставки до България, шефа ми почти всяка седмица получава разни дискове и книги оттам. Има намаления по доставките, според количеството, пристигат до седмица-две. И най вече има много, много неща. Аз от два часа още не мога да се ориентирам, само в детските дрешки, имаше и разни одеялца и подобни неща, но не съм стигнала до там още. Има хиляди артикули.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 723
JANITA75 ,мила аз мисля,че това е изчислението и си опразни кутията:

500*6/129=23,26лв

391,50*6/129=18,21лв

и после работните дни в даденият месец по по-малката сума.
Например за месец Юни са
21р.д. *18,21лв=382,41лв
Мисля,че това е методиката.Дано съм те ориентирала,дори и частично.

# 272
  • София
  • Мнения: 368
Ей, ще ви плескам с тоя Амазон и аз сега се зарибих и разглеждам и искам да си поръчам, някой да помага, мооооооля ви !  Praynig

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Леле, като някакви фурии сте.

От последните три теми съм прочела по една страница.

Мис измъкнах си главата от кърмаческия насилствено, и с книгата съм само до половината.
Но пък ми беше полезно и пак ще се навирам.
Просто последните дни нещо не ми остава време, а вие сте като хали.

Хайде лек ден и приятна събота и неделя.

# 274
  • Мнения: 498
trixy , велкоме при маничаките)))))))))

бебочка, хич не ми се оправдавай!

Аз в амазона нещо не се справям, дип че е на инглишко, ама... пък и както вече стана ясно ще тормозя някой, който има карта да поръчва, че аз нямам и не мога  Sad

# 275
  • Мнения: 32
Ей, момичета какво ги правите тия магазини! Оставете малко и на мен  Crossing Arms !
От USA като получаваш пратки, мисля че има мито. Проверете!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ей, момичета какво ги правите тия магазини! Оставете малко и на мен  Crossing Arms !
От USA като получаваш пратки, мисля че има мито. Проверете!



Има ,да. Винаги съм плащала и  никога не знам предварително колко ще е. Само за книги няколко пъти като поръчвах не минаваха митница, а дойдоха по пощата, незнам защо. Всичко друго ми идваше на митница.

# 277
  • Мнения: 697
Ааааа ще се караме с тоя Амазон. Недейте да ми наливате такива идеи в главата Wink
Сега ако кажете и доставката колко е и почвам Simple Smile

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Инче, глей за футболисти кво набарах.http://www.amazon.com/Superstar-Sweet-Girl-Sleep-Bodysuit/dp/B00 … HM/ref=pd_sbs_a_5
Ама пусто му не мога да се оправя в този Амазон. Там винаги мъжа ми е поръчвал, а така не ми е готино да му стоя на главата и да си прося да ми поръча това и онова.

Мими, на тебе ти дължа услуга, така че ако си харесаш нещо от Ла Редута, а не знаеш как да поръчаш съм насреща. Hug Там поне се научих сама да поръчвам.

Ееее, това е уникално просто

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:34 от *Pukanka*

# 279
  • Мнения: 275
Извинете че питам, но от Амазона + доставката няма ли да ви излязат доста скъпички тия дрешки  Laughing

# 280
  • Мнения: 498
Пукс, е това е точно за моя малчо... мъжо нали отсега го прави футболистче, и е синичко.... направооооо, който заръчва от амазон да ми го поръча моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя.

syconim, то за това е най-добре да се съберем няколко мами и една да поръча и после да си поделим разходите по доставката.

# 281
  • Мнения: 85
Благодаря момичета мисля, че схванаг горе долу ще видим накря какво ще стане. Приятна събота и неделя.

# 282
  • Мнения: 920
Момичета, До две седмици се получава по въздушна поща, сухоземния транспорт е до месец и е по евтин. НАд 60 долара се плаща наистина няккво мито, но пък една моя приятелка си беше поръчала 10 4ифта обувки за около 200 долара и се хвалеше че и е много изгодно излязло. Искам хубаво да разпитам и ще дам сигнал, да не ви подвеждам сега. Трябва хубавичко да се разучи какви са транспортните разходи и опциите за съкращаването им. Моя шеф говореше нещо за 6 долара, но той си поръчва някакви дискове. Абе евтинко е амазона, нали е в долари, гледах английския, който в в паунди и се оцъклих #Crazy Същите цени в паунди ooooh!

# 283
  • Мнения: 498
бебочка, разучи хубаво, пък после ако си навита ще ни поръчаш на няколко мами и така да ни излезе най-евтинджос))) (ако нямаш против де, че аз как си те заявих за поръчка  Embarassed))))))  Hug

Мамчета пускам новата тема, че както пишем...


НОВАТА ТЕМИЧКА, МИЛИ МАМИ

Общи условия

Активация на акаунт