ОКТОМВРИЙЧЕТАТА не кротуват – в корема на мама те яко лудуват.

  • 10 246
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 920
Момичета, какви са тия ужасии дето разправяте  #Crazy Тези прегледи за разкритие не се ли правят непосредствено преди раждането и то само ако раждането е вагинално? Не намирам логика иначе.
мимисофиа, когато имаш контракции през бременноста ти правят преглед за разкритие докторята, за да видят дали не се е полу4ило преждевременно.
Tsv ако прегледа за разкритие боли повече от раждането, то тогава самото раждане ще е песен Laughing Joy

# 256
  • Мнения: 920
Забравих да благодаря за линковете за онлайн магазините  bouquet
Да ви кажа сега съм потънала в амазон и съм потресена от намленията там. Мисля да си поръ4ам разни нещица от там, поне е на английски и може да се оправи човек Wink

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Забравих да благодаря за линковете за онлайн магазините  bouquet
Да ви кажа сега съм потънала в амазон и съм потресена от намленията там. Мисля да си поръ4ам разни нещица от там, поне е на английски и може да се оправи човек Wink

Ти сега какво newsm78, искаш да ме докараш до безсънни нощи и в Амазон ли? Mr. Green Я дай линкове веднага да видим кви са тия намаления и там.  bouquet

# 258
  • Мнения: 85
Nedialka 81 извини ме за невежеството ама не можях да го намеря този линк. Дали е удобно да ми кажеш къде да търся темата. Благодатя.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Nedialka 81 извини ме за невежеството ама не можях да го намеря този линк. Дали е удобно да ми кажеш къде да търся темата. Благодатя.

Хахахах, давай Неди.  hahaha hahaha hahaha

# 260
# 261
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Неди, не се тормози.

Янита 75, заповядай  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316815.160

# 262
  • Мнения: 920
Забравих да благодаря за линковете за онлайн магазините  bouquet
Да ви кажа сега съм потънала в амазон и съм потресена от намленията там. Мисля да си поръ4ам разни нещица от там, поне е на английски и може да се оправи човек Wink

Ти сега какво newsm78, искаш да ме докараш до безсънни нощи и в Амазон ли? Mr. Green Я дай линкове веднага да видим кви са тия намаления и там.  bouquet
Виж това
http://www.amazon.com/Long-Sleeve-Bodysuits-Pant-Set/dp/B0012H98 … K/ref=pd_sbs_a_16
А за безсънните нощи, какво да кажа освен, че трябва да имаме тренинг отсега Mr. Green hahaha

И това 5 бодита за 10 долара....
http://www.amazon.com/Luvable-Friends-5-Pack-Pastel-Bodysuits/dp … W4/ref=pd_sbs_a_1

# 263
  • Мнения: 498
Бебочка, Пуки ти е казала и моите думи! Ако заръчваш от амазона свирукай да заръчаш и на мен)))))))))) Само дето не знам де да гледам де))) Отде таз краста до главата ми дойде!  Crazy

# 264
  • Мнения: 920
Бебочка, Пуки ти е казала и моите думи! Ако заръчваш от амазона свирукай да заръчаш и на мен)))))))))) Само дето не знам де да гледам де))) Отде таз краста до главата ми дойде!  Crazy
Инче, ами тези линкове дето съм ги дала, там гледай, но интересното е че като разглеждаш отдолу излизат и др дрешки нна подобни цени. Луда работа е тоз амазон момичетаааа, усещам къде ще си изкарвам времето като изляза в отпуска Mr. Green Crazy

# 265
  • София
  • Мнения: 1 531
Леле, какви големи бебета, и то мацки. Почвам да нямам търпение да знам колко е голямо моето.

Янита, от брутната преди удръжките.

И моето бебоче днес се е кротнало, но вчера беше като Тазманийския дявол.

Сега и аз ще се метна в Амазона. Ако искате да си направим една обща поръчка.

# 266
  • Мнения: 498
бебочка, в грях ме вкарваш, момиче  Mr. Green

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Точно от тоя Амазон никога не съм пазарила. Май в американския съм пазарила досега, но са ми вземали ужасно много пари за транспорт.Вторите бодита не ги дава разгънати и не мога да видя какво представляват.Не мога да видя също имат ли доставка до БГ и колко е транспорта. И Бебочка, в Ла Редут има неща за по 1-5 евро. По-ефтино е от Амазон.

# 268
  • Мнения: 920
бебочка, в грях ме вкарваш, момиче  Mr. Green
newsm50
Кво да ти кажа, Съни ме зариби с тоя амазон, тя е виновна Joy Joy Joy
Накрая ще се  smile3538 по главата и аз с тоя амазон smile3532

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 723
Оформя се форума на шопинг манячките.

Общи условия

Активация на акаунт