ОКТОМВРИЙЧЕТАТА не кротуват – в корема на мама те яко лудуват.

  • 10 256
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 80
  Привет момичета  smile3525!
 Немога да смогна да ви изчета,камо ли да се включа Joy.Опасни сте ей  Hug.Аз след малко отивам да си взема болничния,хайде стига толкова  Naughty,аз бях до тук.Не че ще излизам във "ВАКАНЦИЯ",че колко работа ме чака Whistling,направо незнам дали ще имам сили за всичко.
 Момичета,много ви се радвам за хубавите новини от прегледите  Hug,аз съм чак на 8-ми и нямам търпение вече.Мисля в неделя и аз да се разходя до МОЛ-а на Стамболийски да видим дали ще си харесам нещо.Че вече ме хваща срам от вас,вие изкупихте всички магазини,а аз още едно боди нямам  Embarassed.А и по тоя Ларедут така ме запалихте,и за баткото харесах страхотни неща.Но моля,отговорете ми само на едно въпросче,колко горе-долу излиза доставката оттам,та да мога да си направя сметката Hug.
 Лек ден!

# 226
  • Мнения: 817
Ооо, Инче, с удоволствие приемам предложението ти за перука от твойта косица  Mr. Green Ама да не съжаляваш после.
Неди, благодаря ти за комплимента, мила.   bouquet А на теб защо да не ти отива черна коса, с тъмна кожа ли си? Защото мойта е доста светла и смятам, че не ми е зле. Иначе имам нужда малко да променя имиджа, както каза Трикси.
radkakaka, първо да те поздравя за добре миналия преглед. Спомням си, че беше писала, че работиш в студио за красота и исках да те попитам какво според теб е най-ефективно в борбата със стриите? Не говоря за 100 % премахване, защото такова май няма, но коя процедура прави стриите най-невидими. Благодаря ти предварително

# 227
  • Мнения: 11
Ей Бебочка откога те чакам  Hug
Триски нали ти споменах,че по бебоци сме еднакви на рамер и на мен ми каза доктора,че си е в норма ,а на мен ми се струваше голям,но важното е да растът и да са добре  Heart Eyes
Съни и аз като теб май ще се запаля- викам си -  я да видя кво има в Ларедут и почвам да имам чувстовото, че и аз като Пуки ще си отвися някоя нощ да разглеждам  Wink Видях ,че в подфорума "На пазар" има тема за Ларедут - 73 -та вече  Grinning и там пише доста полезни неща - за размери на дрехите,има превод от френски за някои материи ,за начини на плащане мисля та май и там ще забия нос да разглеждам  Wink

# 228
  • Мнения: 498
Севhahaha е най-много после да дойда да си взема назаем перуката кикиик...

Съни, ами то е най-изгодно няколко души като си заръчват, че така може да си разделят разходите, иначе е някъде между 6-7 евро доставката.

бебочка, ами айде да го открият, тъкмо там можем да си направим следваща среща... май с бебчовците)))

трикс, теб сигурно те е боляло, защото си се "стегнала". Де да знам. Ама имам чувството, че от клизмата и проверката за разкритие ме е по страх, отколкото от самото раждане.

А бебс така се е активизирал, направо едни бутанки ми рправи отвътре... то не са топченца дето се подават от корема ми, като рогца кикики. Понякой път е като цяло хълмче))))

О, аз до моите прегледи иммммам толкова време  Confused цели две седмици... а и трябва да си пускам и аз ПКК, урина и т.н., а и вече предпоалгам е време и секрет да ми вземат... е и това упражнение колко го мразя с този спекулум ми е отврат.

# 229
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
trixy мила, знам как боли прегледа за разкритие, особено когато е правен "на сухо". В родилно поне поливат с топла водичка докато проверяват и тогава не е толкова болезнено, но когато водичката липсва е ужасно. Два такива прегледа имах - ужас, то болеше повече от раждането. Всъщност 2 неща съм запомнила от раждането като болезнени - прегледите на сухо и торбата с пясък за прибиране на корема след раждането като имате предвид, че ме шиха без упойка, защото си бях хапнала скоро преди раждането.

# 230
  • Мнения: 8
Severinka,май превантивното мазане е най важно и също е важно да се третират докъто са пресни,с разни мазила за появили се вече стии,защото лазера е забранен за бременни ,а и е доста скъп и не е за всеки джоб.Така че моят съвет е мазане и молитви да са по-малки пораженията-това е за съжаление !  bouquet

# 231
  • Мнения: 697
Момичета, какви са тия ужасии дето разправяте  #Crazy Тези прегледи за разкритие не се ли правят непосредствено преди раждането и то само ако раждането е вагинално? Не намирам логика иначе.

# 232
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Извинете, че нахлявам в темата Ви, но отправям следната покана:
НА 06.08.2008 в Габрово, във връзка с инициативите за Световната седмица на кърменето, ще се проведе среща - разговор   с бъдещи и настоящи майки за кърменето . Срещата е от 17.00 ч в ИМКА- намира се вляво от Културния дом. Заповядай те!

Ако някой незнае къде е - моля на лични ще обесня.
 

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 723
Инче ти имаш САМО две седмици,а аз съм чак на 22 август на преглед,щото мойта доки е отпуска.
Дотогава само си мисля какво прави дребосъка.Иначе ми мести тумбака, ха наляво ха надясно. smile3521
Особено след като си хапна стабилно диня е тогава дребното полудява  jumpuu

# 234
  • Мнения: 1 020
Ауууууууу а кой забрави да докладва за своя преглед  hahaha
Ние растем много добре както каза доки, отговаряме на 33 седмица, тоест все още сме 2 седмици напред Simple Smile забравих да я питам колко е малката... но от предния преглед бяхме 1880 г....
Малката беше с главата надолу, ама мисля че сега пак се е преобърнала... нищо важното е като тръгна да раждам да си е както трябва Simple Smile
Следващия преглед ми е на 14-ти и тогава ще давам ПКК, урина и други изследвания ама не запомних. Сега не пуснахме, че съм още на желязо, а и не беше сутринта прегледа, та резултатите щяха да са нереални Simple Smile
Неди ама и на мен ми е направило впечатление, че след диня е много активна малката...

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Инче, айде казвай какво да ти поръчвам.Аз снощи издухах там 100 евро за разни нещица.С Мастър карт става.

# 236
  • Мнения: 275
Добър ден на всички.

Днес на мен ми е ред да обучавам нов колега (този, когото обучавахме миналия месец, реши че не му е интересно и напусна  Laughing). Надявам се тоя да се задържи, но така или иначе аз съм до 15 август на работа и нито ден повече няма да жертвам от отпуската си. И без друго ми писна от претенциите на работодателите ми - първо ме караха да си взимам неплатен отпуск, след това молеха да остана до средата на август... Всеки момент очаквам нещо друго да измислят, но тоя път няма да мине  Naughty

Поздравления за добрите новини на Мими, Трикси и Еличка.




# 237
  • Мнения: 899
Алис що цак септември ще излизаш болничен?
Термина ми е 19.10. Съответно болничния започва 45 дни по-рано или на 04.09. И другите майчета с термин около моя и по-късен са в същото положение, затова казвам не съм само аз

# 238
  • Мнения: 498
Nedialka_81, а да две седмици и след тва и моитте и двете излизат отпуска, ама казаха че като се върнат ще се виждаме на две седмици, демек по-често, а не на месец... ма ти о не остана за кога да се виждаме за на по месец hahaha

Пукс, ма ти си неоткриваема бе жена, събуди ли се?! Айде че искам заръчки да ми правиш. Имай къснет да си заръчала всичко налично и да не си ми оставила newsm29 ахахах))))) Да опукам и аз парите дет ги нямам))))

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 13:21 от ina.gg

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 723
Elichka_mama   и alliss3 ми като проектирам всичко в/у се беси, де да се сетя ,че щом сте с термин след моя,то и болничният ще е по-късен Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт