Scrapbooking - 3

  • 28 830
  • 413
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 318
Pinkie , не знам за страничката, но бебока е невероятно слънце. Grinning

# 361
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Pinkie, страничката ти ми харесва, но виж бебката е същински бонбон. Да ти е жива и здрава.

Моята есенна "творба". За художник не ставам, както мило ми заяви даскала ми по рисуване навремето, ама пък мерак не ми липсва.

# 362
  • Мнения: 3 342
И картичката, и страницата ми харесват, но ми липсват заглавие, надпис, думи - каквото и да е, текст някакъв. Особено на страничката - толкова сладки снимки, а няма едно мъъъничко разказче. Думи ми дайте на мен.
Деспина, не го слушай даскала си по рисуване - или по-скоро не си припомняй думите му. Всеки може да рисува. Кой казва кое е хубаво и кое не. На мен ми харесва рисунката ти.

И като заговорихте за тапети, мен пък дамаските ме привличат неудържимо.
Сутрин, когато отивам на работа, минавам покрай един магазин с разни мостри и тъжно гледам витрината. Едва ли ще се престраша скоро да попитам какво правят със старите мостри Joy

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 16:51 от {Тони}

# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Тони, благодаря, но все пак моите неща изглеждат все ед но, че ги е рисувало 3 годишно дете. Уви.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 20:48 от Despina

# 364
  • Мнения: 318
Цитат
Моята есенна "творба". За художник не ставам, както мило ми заяви даскала ми по рисуване навремето, ама пък мерак не ми липсва.
Хм, сигурна ли си?Картичката ти е перфектна. Simple Smile
Листенцата едно по едно ли ги оцветява или хартията си е такава?

# 365
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Едно по едно ги оцветявах листенцата.
Тоя път ме свари мъжа ми, досега не ме беше виждал с какво се занимавам. Заяви, да не си губя времето с нещо дето няма хляб в него и толкова.

# 366
  • Мнения: 1 065
Пинки, чуден миг си запечатала. Много сладко  Heart Eyes.
Деси, страхотно настроение има в картичката ти, много са весели листата  Wink.  И рисунката ми харесва, не се подценявай. Моят мъж има доста по- скъпо хоби от моето (или поне на първо четене така изглежда  Blush) и за сега ме оставя да се вихря.

# 367
  • София
  • Мнения: 79
Тони, права си, че липсва текст, ще се коригирам, ако не в тази страничка, то за другите.
Despina, най-важното е да има ентусиазъм, а картичката ти е веселяшка Grinning

# 368
  • Мнения: 378
Как ги направи, на принципа на декупажа ли?
Да, залепям най-горния слой от салфетката върху пано за картина и боядисвам страните.

Обмислях нещо такова да направя, но с елемент от тапет, който има на противоположната стена. Тогава би се получило нещо като "брилянтната идея"  Simple Smile.
Страхотна идея - ще се получи много интересно......

Тони вече ме е изпреварила с коментара за заглавие или думички по картичката на Despina и страничката на Pinkiе. Иначе ми харесва раздвижеността на композицията на Pinkiе, много сладко се е получила, и топлите есенни цветове на Despina – много е жизнена картичката.

Тони, благодаря, но все пак моите неща изглеждат все ед но, че ги е рисувало 3 годишно дете. Уви.
Точно в това е чарът мен ако питаш.

# 369
  • Мнения: 378
Благодаря за коментарите за страничката. Hug  Като изпълнение не е нищо особено, но и аз мисля, че се получи веселяшко и запомнящо се. Идеята ми дойде съвсем неочаквано – при поредното преместване на картофа от единия край на плота на другия. Иначе имам още една идея – по-сериозна – ще се помъча да я направя до неделята, а вчера Тони ме заинтригува с една от публикациите в блога си и съм се заела да мисля по изпълнението на друга страничка.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Руми, аз съм прозяпала страничката ти. Embarassed А уж чета наред.
Много е весела с тоя господин картоф. Много ми харесаха и картините ти от салфетки. Майстор си.
Мислех са за текста към картичките. Някак си думите за поздравления на български не ми се вързват много, а пък не искам да слагам такива на английски. А и ми е трудно да преценя къде точно би стоял най-добре надписа. newsm78

# 371
  • Мнения: 1 065
Мислех са за текста към картичките. Някак си думите за поздравления на български не ми се вързват много, а пък не искам да слагам такива на английски. А и ми е трудно да преценя къде точно би стоял най-добре надписа. newsm78

Ей това ме мъчи и мен обикновено. Много хубаво звучи на английски, преведено нещо се губи. Или на мен ми звучат хубаво, защото съм свикнала ли?  newsm78

# 372
  • Мнения: 265
Аз също предпочитам надписите да са на Английски-ако не е наложително да са на БГ  Wink
 И една нова картичка от мен  Heart Eyes  http://adi555773.multiply.com/photos/album/32#95

# 373
  • Мнения: 893
Ади, както обикновено - много свежа картичка  Peace
Розовите сърчица върху пауса ли са? Как ги направи, защото от снимката не може много да се разбере.

Деспина, много весела картичка - хареса ми.
Относно текста върху картичките, май всички имаме същия проблем. Аз искам надписите ми да са на български, но ми звучат тъпо (като "честито бебе"  Rolling Eyes хм ...), а другото е, че английския позволява много повече игри на думи от българския.
Може би спасението е да ползваме кратки откъси от стихчета, може и да се получи  Confused
Ето едно за есента
http://liternet.bg/publish7/dsvetlin/esen.htm

# 374
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Ади, прекрасна е. Друго си е професионалиста.   bouquet
Дето вика мъжът ми - ти пък какво се тикаш да правиш нещо, за което не си учила.
devilkin , аз също съм си мислила за стихове, но няма такова място на една картичка, която е А6 формат.
Днес ходихме с Рачето в Офис1 имат червени тампони за печати и набор от букви на кирилица с големина 4мм. Може би от тях биха могли да се набират думи, но си е играчка.
Другият вариант е готов печат с Честито например. Ани щеше да си прави такъв пролетта, но после спря да пише и не се разбра какво стана.

Общи условия

Активация на акаунт