Scrapbooking - 3

  • 28 830
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 318
Ади, разкошна мишка. Crazy
Ти ли я рисуваш или ползваш готова картинка?

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 16:17 от Ianina

# 376
  • Мнения: 265
   Благодаря ви момичта .   bouquet Аз си ги рисувам,но често ползвам готови рисунки които просто прерисувам . Сърчицата са от перфоратор-залепени с горещ силикон. Пауса си го направих сама -като предварително на фотошопа си поиграх онази вечер и след това мъжа ми беше така добричък да ми ги разпечата в работата Heart Eyes че в къщи си нямам лазерен принтер, а  с другите не се получава . Днес съм се наканила да направя и страничка по предизвикателството-дано се получи . Чувствам някакъв вътрешен страх , въпреки че албумчета съм правила -3-4 и не знам защо. Едва ли ще е толкова трудно  Simple Smile Просто има някакво напрежение ,но няма да се дам така лесно  Wink
  Целувки и  до скоро  Heart Eyes
  p.s.  Картичката на zoom  се вижда мнг по добре,не знам защо снимката в сайта е толкова тъмна, в действителност е  по-добра .....

# 377
  • София
  • Мнения: 79
Ади, много е хубава картичката ти! Да те питам, как си закрепила пауса върху картона, виждам едни розови кръгчета...какви са те?

# 378
  • Мнения: 3 342
Ади, мишката е велика - много сладка  bouquet

Чакаме страницата - няма начин да не се справиш добре.

Деспина, твоят мъж взе да ме ядосва Joy
Не разбира от изкуство и това е  hahaha

Момичета, как се работи с акрилни бои? Направих едно албумче - но с мастилото по краищата на страниците се получи ужасно. Сега мисля и една боя да му сложа отгоре Crazy

# 379
  • Мнения: 265
Момичета имам една молба-въпрос : Какво ще кажете да слагаме адреса на сайта от където е взета идеята за предизвикателството в албума-може би под скицата (без  значение за картичка ли е или за страничка) , а Деси да сложи името на албума и паролата на 1 страница, защото аз лично съм супер разсеяна тази седмица и тази вечер за 3 път се ровя из темата за да търся името на албума.Но проблема си е лично мои и това е само  идея  Simple Smile То scrapbook-bgmama e супер лесно . ....
  Целувки и лека вечер, аз се захванах за страничката -  Laughing да видим  дали ще мога да направя нещо  Hug

# 380
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Тони, не съм пробвала такива бои, но защо не залепиш нещо отгоре, като не ти харесва как е станало.
Ади, вече не може да се прави промяна на първия пост. Ще може да бъде добавено в новата тема.

# 381
  • Мнения: 265
Е то си е време и за нова тема  Wink
  Heart Eyes

# 382
  • Варна
  • Мнения: 5 533
В този подфорум разрешават нукъде около 40 стр на тема.
Ако обаче кажете можем и нова да отворим.

# 383
  • Мнения: 1 065
Тони, аз много не ти разбрах въпроса  Blush, но ако имаш предвид с каква четка- плоска с изкуствен косъм. Не ми допадат боите в тубички, макар че в един магазин ме убеждаваха как единствените и най- истински акрилни бои били в тубички. Предпочитам бурканчета или шишенца. Ти какво искаш да направиш? Да минеш върху мастилото по ръбовете на страниците ли? Сигурно с по- суха четка, като за шаблони, ще стане.

# 384
  • Мнения: 265
Добър вечер -маи аз съм единствената кукувица която продължава упорито да работи  Laughing. Нямате представа как се спекох от  този голям размер  Confused 40% от задачкате е готова -тоест снимките си намериха мястото  Grinning основата е подготвена , декоративните елементи един по един се раждат в главата ми ,но  ми е скучно и ми се говори с някого -да ми вдъхне поне малко увереност  Heart Eyes .  Дано тази вечер да довърша, че утре ще стягам багажа и вечерта се мятам на влака  Party .
  Сега да това което знам за акрила .Аз и друг път съм писала и то в тази тема(ако не се лъжа) Боя на водна основа. От 7 години работя с System 3 на  Daler Rowney -за мен това е възможно най-добрата боя на БГ пазар. Има ги в тубички по75мл и пластмасови буркани по 200мл. За четките: акрила предпочита синтетиката -аз ползвам и кръгли и плоски четки. Не знам дали на Тони ще и  свърши работа за покриване на ръбчета , но както вече й написах-нека опита на друго картонче  Peace Не нагъва и поврежда хартията въпреки че е на водна основа. Ммммммммм за друго не се сещам.А да -цената на малката и голяма разфасовка са -съответно 5,20/15лв (за цената на голямата не съм сигурна-преди 4 години беше 13.20)  Това е !
  Ох -толкова много искам да имам един куфар с елементи и буквички,камъчета и др дреболийки с които да мога да се вихря на воля  Sad . Но някои ден и това ще стане  Peace
  Целувки и лека и спокойна нощ от мен  Heart Eyes

# 385
  • Мнения: 378
Привет, момичета!!!!
Ади, още една красота!!! Страшно сладко мишле и много талантлива художничка....  Hug Чакам с нетърпение страничката - не се и съмнявам, че ще измислиш нещо интересно. Леко пътуване, ако не те засека.

Ето една страничка и от мен, вдъхновена от блога на Тони – Моят списък с любими неща.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7574497
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7574498

Надявам се довечера да довърша още една. Този път е само по темата на предизвикателството.

# 386
  • Мнения: 3 342
Руми, тъкмо щях да коментирам в блога, но те намерих тук Laughing
Добро утро - за мен поне е утро Hug
Твоята страница е съвсем различна от моята - нямаше защо да се притесняваш от прилика.
Много е хубава и истинска.

Всъщност аз съм забравила да кача моята тук. Ето я и нея:



Мерси за разясненията за акрилните бои - албумът ми става голяма, направо огромна мацаница Joy
Едва ли ще го кача да го видите Embarassed

# 387
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Ади, ние пък днес заминаваме. Ще се приберем след две седмици.
Това за куфара е чудесна идея. Някой ден...
Аз вече си имам кутийка за джуджувчета.
Руми и Тони, много ми харесват страничките ви.

# 388
  • Мнения: 3 342
Деспина, приятно пътуване и хубава почивка ви пожелавам! Ади, и на теб!  bouquet

# 389
  • Мнения: 378
Деспина, приятна почивка и от мен!  Hug

Тони, според мен страничките са различни в подробностите, но това, което първо ми се наби на очи е еднаквото разположение на текст и заглавие.


Общи условия

Активация на акаунт