Scrapbooking - 3

  • 28 830
  • 413
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 265
Момичета -тези 2 странички с любими неща - направо ме накараха да настръхна .Хубаво е човек от време на време да се замисля кое наистина има значение за него самия и да разбужда душата си за малките неща . Благодаря на Тони за идеята - и аз ще се възползвам (дано нямаш нищо против  Heart Eyes ) София  е толкова динамичен и потънал в прах град , че хората забързани в ежедневните бъркотии забравят - доста често,какво е това да обичаш истински и да цениш малките неща които правят живота по шарен. Дано се появяват повече такива идеи  Hug Тони  Heart Eyes  Hug
  Моята страничка сякаш се получава добре  Grinning Малко по-късно ще сляза при шивачката в другия вход да ми дръпне 2-3 тигела (толкова отдавна се каня да го направя това и предполагам че след обед Ади като заспи ще я довърша и ще я покажа  Peace
  Днес ме е избило на чувства и душичката ми направо ще се пръсне -за което моля да ме извините, че съм толкова емоционална и пиша такива дълги постове  Laughing Но не съм се прибирала от една година , а Варна много ми липсва  Hug Така че днес очаквате още включвания от мен!
  Целувки и спокоен ден   bouquet

# 391
  • Мнения: 3 342
Ади, благодаря ти за емоционалността - успяла си да ни я предадеш дори и с думите  Heart Eyes

Ще чакам с огромно нетърпение страницата ти - само като чух за декоративен шев и се ококорих. Много харесвам такива страници.

А за идеята - няма защо да ми благодариш. Всъщност я срещнах някъде в интернет и аз само я приспособих за целите на скрапбукинга. Ще се радвам, ако се възползваш.

# 392
  • Мнения: 265
 Готова съм  Party
  http://adi555773.multiply.com/photos/album/40/scrap-pages_#1
  Размерите са 50/35 см -дано все пак някои да се появи и да каже 2-3 думи. Всичко е вече залепено.Остава да сложа твърда подложка и да го мятам във куфара (след като приготвя и самия него-че от рязане и лепене не ми остана време за багажа  Laughing Blush ) .  Моля Ако имате забележки -кажете си ги . А да - не съм залепила и  лентичката между двете цветчета с дясно  Simple Smile
Целувки и до после !

# 393
  • Мнения: 725
Ади,твоята е лесна ,имаш си помагачка и   love001
 smile3501 smile3501 браво за страничката
страшно много ми хареса и цветово е подбрана и пеперудките са сладки и на   малката сладурана  снимките са много хубави.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 17:19 от ra4eto

# 394
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Ние благополучно се пренесохме в Русе.
Ади, страничката ти е прекрасна. Много нежни цветове и елементи. А помагачката е супер. Да ти е жива и здрава.

# 395
  • София
  • Мнения: 79
Ади, много хубава страничка, много ми харесват пеперудите.

# 396
  • Мнения: 3 342
Ади, много е хубава. И пеперудите, и снимките, и декоративният шев.

А мъничката е просто.... много сладка, прекрасна  bouquet

# 397
  • Мнения: 265
  Благодаря ви за милите думи  Hug но все пак ви моля ако нещо не е на мястото си или пък нещо лиспва да ми кажете .Аз ще се опитам да ви следя , но не е сигурно дали всеки ден ще успявам .
  Лека вечер и целувки  - ще се видим скоро .  Heart Eyes

# 398
  • Мнения: 378
Ади, много е красива страничката!!!! Всичко ми харесва и особено подбора на снимки. Заглавието, което мигновено ми хрумна като я видях е „Мамина Отмяна”. 

Аз съм готова и с другата страничка, т.е. странички. Ето ги. Отново са доста семпли, но нарочно ги направих такива, за да може снимките и думите да имат по-голямо въздействие.
http://media.snimka.bg/0671/007597709-big.jpg
http://media.snimka.bg/0671/007597720-big.jpg
http://media.snimka.bg/0671/007597723-big.jpg
Днес бързах да ги довърша и нищо не съм мерила, и чак сега на снимката виждам колко неща съм залепила на криво. Grinning

# 399
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Румяна много сладки странички - исками се и на мен така да цопам в локвите както когато бях дете Blush

Аз направо съм до никъде с проекта за сватбата на приятелите ми. Малката щерка иска постоянно внимание, а когато всички заспят вечерта аз съм също уморена и копнея за възглавницата и Сънчо

# 400
  • Мнения: 61
Супер сте! Записвам се да следя!  Hug

# 401
  • Мнения: 3 342
Днешните ми произведения - май не са много за тук newsm78
Но пък в други теми от подфорума почти не пиша, така вие ще сте ми зрители Laughing







Подробности има в блога.

Руми, новите ти страници - много са хубави. И излъчват  положително настроение. Личи, че са правени с чувство и обич.

# 402
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Руми, много нежни и весели странички. Изчистени и с приятна цветова комбинация. Браво на  малката сладурана за разходката в локвите. Моето консервативно майчино сърце настръхва при всеки допир на моите двамата с локви.
Тони, тъкмо четох в блога ти за новите красоти, които си направила. Много ми харесват, особено саксията. А цветята в нея какви са?
Ето моите неща от днес

Освен всичките кусури, които си намирам, най ме е яд, че златният маркер, който имам, всъщност пише оранжево.
На последната картичка поздравлението не е залепено. Нещо не ми се вързва и мисля дали пък няма да е по-добре ако сложа още една панделка.

# 403
  • Мнения: 1 065
Деспина, много освобождаващо ти действа Русе. Или това, че мъж ти не ти е на главата  Laughing. Чудни картички си направила.
Руми, Ади, и вашите страници са много сладки пак. Невероятно мили мигове са запечатани.
Тони, саксията е впечатляваща с този състарен ефект. Ако можеш покажи детайл преди да я подарите. Като ти гледам рамките и се чудя може ли да се постигне такъв "вестникарски" ефект с подръчни средства  newsm78.
И аз днес спретнах една картичка, но тя е в друга тема. Много и се радвам обаче  Blush.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Чижес, определено второто.
Ще ида да ги прегледам пак картоните. Те вече като ме видят там и подбелват очи. Като съм тук редовно им правя тараш на хартиите и картоните.
Има ли още някой мераклия за това
http://cgi.ebay.co.uk/COMPASS-CUTTER-IDEAL-FOR-CUTTING-CIRCLES-B … Zp1742.m153.l1262
Каня се да си купя и да пробвам дали върши работа за рязане на кръгове, както пише.
Това дето Рачето го има определено е по-добро, но и струва повече пари.
Ако има мераклия да казва, ще си поделим пощенските.

Общи условия

Активация на акаунт