Сега на слънчицето се любуваме, през Ноември бебешки дупета ще целуваме

  • 10 353
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета!
За килограмите аз съм с 6 отгоре Embarassed, ама като се роди бебо ще видя как ще се оправям с тях newsm78.
Ели, и аз нямам търпение вече да съм с бебо на ръце Laughing.
За количките- аз и преди съм казвала, но пак ще кажа : харесала съм тези две - http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=4427 и http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3907  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
За килограмите аз съм с 6 отгоре Embarassed, ама като се роди бебо ще видя как ще се оправям с тях newsm78.
Оооох, милата тя! Whistling Тинка, ама това са бели кахъри, душицо! Hug Ти ако за едни 6 кила го правиш на въпрос, какво да кажа аз с моите "скромни" 12 вече (гоня ги)  ooooh!  Недей така- имай срам Naughty                    Mr. Green

Ох, да ви се оплача малко - влиза преди малко проекто-свеки с една купа ароматни малини и ми вика - "Да те черпя нещо, дето скоро не си яла"   Flutter
 Аз я изгледах малко  #Crazy и й казвам - "ама ти верно ли ми го даваш това? newsm78 #Crazy" а тя- "ами да, да си хапнеш"
Е хубаво се загрижила женицата, ама набързо й разясних, че са ми абсолютно противопоказни в това ми състояние, а тя, милата, "защо?" newsm78
Обясних й, че предизвикват контракции и не се препоръчват на бременни. Леле, като се притесни оная ми ти жена  Mr. Green  ама една поне да съм си вземела, да не съм си близвала после ръката  Whistling
Взех си едничка, ама цялата ми стая ухае на малинки, сега ми служат за натурален ароматизатор Party

Чакам милото да се прибере, че ще ме води на кръчмичка Flutter
Хубава и спокойна вечер на всички ви желая Hug

# 62
  • Мнения: 34
Здравейте момичета!

ladybabi поздравления за темичката!  Hug

Мисля че има няколко мами които не са в списъка:  newsm78

galianka
Цитат
Здравейте, на всички! Аз съм от Бургас и съм на 28 год. Чакаме нешето първо съкровище на 25 ноември . Не е сигурно , но май ще е момченце

Didi_83  
Цитат
Здравейте и от мен! Казвам се Дияна. Чакаме нашата принцеса на 4 ноември. От доста време ви чета как си бъбрите тук, но все не се решавам да се включа. А ми е малко самотно иначе- друго си е да обсъждаш с хора, които са в твоето положение по същото време. Иначе живели и хора "с много опит" около мен- колкото искаш... но друго си е като го чуя от вас сега...
Успех на всички ви пожелавам и леко бременеене до края!  

# 63
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен.Нямам възможност да влизам често,но като влезна ви чета с часове.Страхотни сте. Hug
За количките-съгласна съм с мнението на Вита,това показва и моят опит от първата бременност.Нашата отиваше и напълно до легнало положение.Ползвахме я докато малката не можеше  вече  да се побира в нея.Без нея не можехме да излезем вечер нито на морето,нито където и да било другаде .Малката заспиваше по-добре в нея отколкото в собственото си легло.След това я дадохме да я ползват приятели,така че пак ще купим същата-Chippolino.
Това е моето мнение,чао за сега Stop

# 64
  • Мнения: 34
Много сте писали днес  smile3523 едва смогнах да прочета всичко.  smile3529

Мишле, не се ядосвай. Аз 3-ти, 4-ти месец колко малини изядох  Crazy , нали все ми се гади и само плодове хапвах.  newsm77 Малините не предизвикаха контракции.  Mr. Green

Четох мненията ви от сутринта и се чудя тези колежки влагат ли мисъл, като пушат при бременни жени.  #Sniper #Sniper Аз въобще не мога да понасям цигарен дим( тук в заведенията пушенето е забранено, може само ако има маси навън). Даже ако сме компания и има пушачи всички се съобразяват с мен. Как някой ще пуши при бременна умът ми не го побира.  #Cussing out #Cussing out

Шопи, не се притеснявай. Някой лекари така гледат на видеозон, че просто нямам думи.  newsm61



Мими, когато имаш време напиши подробности. Аз в събота ще ходя за витамини и ще погледна в магазина, а другата седмица може да попитам лекаря.  Thinking

Денчо, за бактериите ги знам тези гадости.  #Cussing out Преди 5 години се бях побъркала на тема бактерии(не бяха хламидии) и изчетох всичко което намерих в Интернет.  smile3515 Отне ми около 2 години да вляза в норма.  Crazy Сега лекаря се чуди как може да са ми толкова добри изследванията, Joy но аз си мълча и не казвам защо.  ppp По време на бременност е нормално да има течение, но не трябва да има жълт цвят и мирис.(Само как го написах  Crazy ) Предполагам знаеш, че ако има бактерии и се стигне до лечение антибиотик се пие и от двамата и задължително се ползва презерватив. В противен случай полза от лечението почти няма.  no

За килограмите нямам думи.  smile3511 Бях 58 като забременях сега съм 56.  badscale Почти не ям, нали все ми се гади.  Sick Бебето си расте без да му пука аз качвам ли килограми. Според мен има значение от колко стартираш т.к. ако си 50 и качиш 6 пак се получава нормално тегло(пак е 56, но не от 58 до 56).

По темата за количка мисля да не купувам засега.  Thinking При мен е и различно т.е. климата е по-ужасен, а и няма къде толкова да се разхождам. Парка е "близо" на 15 мин с кола.  #2gunfire
 Мисля си за една такава глезотия и ако има мами с опит да споделят има ли смисъл да се купува.


# 65
  • Бургас
  • Мнения: 130
Marojenka - welcome - съседке  love001! Все-пак Св. Влас е близко до Бургас! Ама по комшийски айде без такива +2 кг. - очакваме от теб на края да се отчетеш с едно 6-7 отгоре smile3533!
Момичета спрете с тези кафенца, сладоледчета, гофретки и т.н. и т.н. вкуснотийки, че ще получа сърдечен разрив - после сигурно 2 години ще трябва да се моля на д-р Дюкан, а хич не обичам месоооо! smile3511, но държа да отбележа НЕ СЪМ ВЕГЕТАРИАНКА! Laughing

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 77
Здравейте мамчета.

Стига с тези килограми Naughtyще ги мислим после.За статистиката и аз съм +5.
Шопи стискам палци всичко при бебчо да е наред Hug

Мишле, аз така с първата бременност свекито ми пращаше касетки с ягоди и аз си ги хапвах.Като се похвалих на моята докторка ми се накара една хубаво ама аз откъде да знам ,че предизвиквали алергии.
За количките да споделя моето мнение и опит.Аз съм за зимния кош, ще е изключително удобен според мен и задължителен при пътуване .От опит каквато и да е количката -триколка или не, задължително лека и с въртящи се предни колела.Първата ми количка беше на Бертони, беше адски тежка без въртящи се колела,голямо набиране падаше.
За сега съм се спряла на тезиhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4283 гледах я в Хиполенд,доста е лека и маневрена. И ето тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3545, но не съм я виждала на живо.
Момичета днес ми се наложи да уволня помощника си, който назначих в началото на месеца,доста неприятно ми беше, ама мина леко.Милия не се справяше а до Октомври времето тече.Та сега пак си търся помощник и провеждам интервюта, доста ми е кофти.
Yuliya2008- такава глезотийка с батерии мисля задължително да си купя smile3503

# 67
  • Мнения: 19
Здравейте на всички мами! И аз ще си имам бебче през ноември  Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 587
Gerrgana   bouquet Добре Дошла!

# 69
  • Мнения: 19
Благодаря ти, Сиска! Hug

Ние очакваме нашето бебче на 9 ноември.

Относно килограмите, аз качих 6 до момента.

Въпросче за количките - вие предварително ли ще си купите количка?

# 70
  • Мнения: 827
Момичета промених малко заглавната ни страничка Heart Eyes

# 71
  • Попово
  • Мнения: 687
ай лека нощ мацета, и никакви "мокри" сънища  Naughty 

# 72
  • Мнения: 9
Момичета,за съжаление понеделник загубих моето бебе.
От все сърце ви желая  ноември да бъде щастлив месец за вас и да гушкате здрави бебчета  love001

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 22:21 от DIANKA_R

# 73
  • Мнения: 827
Dianka_R много съжалявам , прегръщам те силно и стискам палци скоро да се похвалиш Hug

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 77
DIANKA_R много съжалявам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт