Плодове и чай с мед - 29 част

  • 19 542
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
Здравейте,мили плодоранки.
Днес ми е 4 ден от захранването,чувствам се добре,но в събота ще се претегля и ще дам отчет как върви.А чакам и месечния ц.....
И аз искам паролата,ако може-ще съм ви благодарна  bouquet

# 256
  • Мнения: 6 958
Добро утро момичета  Hug

Минавам да ви пожелая успешни плодови дни и весел уикенд  Peace

Изчезвам малко на гости и живот и здраве от понеделник пак при вас и ако всичко е тип топ ще правя опити за едно плодуване  Praynig

До скоро на всички   bouquet

# 257
  • Мнения: 488
Ту-Ту.
Колко много сте изписали, а колко много нови момичета има. Аууууууууууууу. Много се радвам.
Гледам, че всички сте стриктни. Явно трябва и аз да започна.

Някой ще ми каже ли какви плодове има сега. Аз много не съм се интересувала и незнам. Поглезете ме малко и ми напишете плодовете, които хапвате всикчи в момента при плодуването. Мерси.

До скоро.

Миранди йо-хохо. Как си миличка? Мисля да направа вече нещо по въпроса с плодуването. Няма начин. Налага се. Май ще започнем заедно с теб. Целувам те.  bouquet

# 258
  • Мнения: 68
Как сте днес?
Раличка-аз например хпвам диня,пъпеш,ябълки и прасковки.Но гледам,че момичетата и грозде си ядат без проблем,но аз го избягвам.
Айде милички това е от мен,утре ще видим как върви захранването.
Приятни почивни дни на всички!!!

# 259
  • Мнения: 2 759
                         Аз в момента съм почивка, но последно карах режима на смокини, грозде, боровинки, малини. Което ми напомни, че скоро не съм хапвала личи. Ще намина да си взема другата седмица, ако му е сезон...

# 260
  • Мнения: 68
Добро утро......ама то май добар ден станало newsm53
За днес ви бях обещала отчет-и така за 39 дни на плод от 101кг. станах 89кг. и започнах захранване,но по схемата,която ви споделих.И след 5 дни захранване съм -1кг.,т.е. вече съм 88кг. newsm44и съм много щастлива.Дано до края да сваля още някой килограм,че те моите са доста.
Пожелавам ви един красив,изпалнен с много положително настроение уикенд,че е последния за август.  bouquet

# 261
  • Мнения: 1 531
и туп тук и аз  Hug
била съм при д-р емилова и съм особено доволна особено от здравословния аспект по един конкретен проблем  bouquet

сега още кърмя, но покрай вас ще се вдъхновявам Hug и ще правя по денче-два дето се вика Flutter важното било кърмачки да отслабват бавно, че се отделяли токсини право в кърмата Crossing Arms д-р емилова дали нещо казва по въпроса newsm78

и аз с бременността качих към 10-12кг, но след това  ooooh! явно не е само при мен, иска си организмът старите кг ли, хормони ли, кво е туй, ама зле е вече и още малко ще търпя Mr. Green


# 262
  • Мнения: 190
Момичета, пак кривнах от пътя... от понеделник пак се каня. Мирандито, айде пак да пробваме, душа, то тва ни остава...

rali4ка, аз съм на пъпеши, портокали, нектарини и ябълки главно. Вкарвам малко грозде от време на време, ягодки също, но рядко. Защо казвате, че грозде не е препоръчително? От доста време следя форума и няколко пъти го чувам тва, но защо??? Какво му е на гроздето, че да не става за плодуване?  newsm78

Айде, приятен остатък от уикенда Simple Smile

# 263
  • Мнения: 466
Предполагам , че гроздето не  се препоръчва , защото е по-сладко .Аз лично ям и грозде , но аз ям малко като цяло  т.к през седмицата докато съм на работа нямам време много много да ям . Въпреки , че съм яла и грозде всеки ден за 6 дни свалих 3 кг.

# 264
  • Мнения: 471
Здравейте на всички плодоранки!
Ниночка и мен ме интересува дали когато кърмиш може да оставаш поне по 1 ден в седмицата на плодове?  Айде то се е видяло вече че ще гладуваме по-нататък, но поне по 1 ден. Всички казват, че с кърмата постъпвали токсини, но в една книга на Лидия Ковачева пише, че за да дойде по-лесно кърмата след раждане майката трябва да остане 10 дни на плодове, както и да се гладува по 10 дни в 4-тия и 9-тия месец на бременноста. Емилова обаче твърди, че не трябва. Някой знае ли нещо повече по въпроса и правил ли е плодови дни по време на бременност и кърмене?  В същата тази книга пише за разтоварване с грозде през есента най-малко 14 дни. За гроздето Лидия казва че е царят на плодовете, "то е като майчиното мляко - носи живота в себе си. Изключително богато на витамини, захари и слънчева енергия. Гроздотерапията ще поднови организма ни, ще прочисти кръвта ни и е мощно средство за нормализиране на жизнения баланс и килограмите. Те се стопяват без да се отпуска кожата. Тъй като в гроздето има високо съдържание на захар, която непосредствено преминава в кръвта, а оттам в черния дроб и мозъка, при провеждането на терапията няма опасност от спадане на кръвното налягане при хипотоници, виене на свят и отпадане на жизнените сили. Човек е пълен с енергия, напълно работоспособен и може да издържа по- високи натоварвания. Първата седмица се яде по 1.5кг, а втората по 800гр. без мед, защото гроздето е достатъчно сладко."
Аз лично съм правила това разтоварване и се чувствах много добре, както и отслабнах естествено. Така че нямна защо да се лишавате от този чудесен плод.

# 265
  • Мнения: 2 759
                       Аз уж почвам от утре, обаче... Вчера бях на половин кофичка кисело мляко и едно парченце кекс... Днес току-що хапнах малко пуканки и това ми е за деня... И свалям май 200-300 грама всеки ден... Днес без да се замисля дръпнах още една дупка на колана... После като видях много се изненадах... Ще си помисля до довечера, но май като започна плодовете ще хапвам повече, отколкото в момента  Mr. Green. Друг е въпроса, че ми липсват плодовете... Обаче пък днес като видях портокалите, че са 4 лв и  Shocked. Призля ми направо.

# 266
  • Мнения: 338
Защо така сме изоставили любимата темичка?
Днес съм на линия, вече започвам сериозно и обещавам редовно да давам отчет как върви плодуването при мен.
ra4e, почти не успях да се захраня след дългия курс  Sick. Голяма съм шматка, но... Сега се надявам да съм по-сериозна. Няма да правя много дълго плодуване, но ще го направя със захранване(поне така ми се иска де  Mr. Green).
Успех на всички плодуващи и много свалени килца на всички  newsm51

# 267
  • Мнения: 2 759
...почти не успях да се захраня след дългия курс...
                      Но сваленото си остана свалено? Или...?

# 268
  • Мнения: 6 958
Завърнах се  Flutter

Дуди поздравления за успешно приложения курс и свалените кг.  Hug

Декси едно мога да ти кажа: голям ЗОР ми е  #Cussing out

# 269
  • Мнения: 74
Да дам отчет и аз - вчера се върнах от морето и днес най-накрая се притеглих - свалила съм 4 кг от началото до сега - днес ми е 14 ден на плодове - не е много,но при положение че има много дни,в които съм яла по доста повече от килограм на ден плодове - съм доволна,а и явно има видим резултат,защото доста хора ми казват,че съм отслабнала - остават ми още 6 дена и след това ще се захранвам - тогава ще ми е по трудно,защото сега след 10ия ден почти не изптивам вече глад....

Общи условия

Активация на акаунт