Плодове и чай с мед - 29 част

  • 19 537
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 999
Здравейте плодови момичета, нова съм във форума, но за сметка на това чета от дълго време.   bouquet Поздравления за добрата темичка. Аз съм голяма фенка на плодовете, чая и зеленчуците  Hug приключих вече с 20 дневен разтоварителен период, захранването го направих повече от месец и вече май съм към обикновения си режим, който се доближава доста до периода на захранването. Искам да ви питам, знае ли някой защо Лидия Ковачева и д-р Емилова са против млечните продукти? Как стои въпроса за изварата? ако случайно лактозата (млечната захар) е причината за "Не-то" на млечните продукти, то как ще реагира организма на истинско краве мляко, но с извлечена лактоза от него? благодаря ви предварително за инфото.   bouquet

# 271
  • Мнения: 471
Една от причините да са против мисля, че е некачественото сирене, което днес се продава на пазара - не е узряло 40 дена и е с разни добавки вътре. А как ще се извлече лактозата от млякото?

# 272
Здравейте   bye
 
Искам да се присъединя към вас, пък дано подкрепата да ми помогне да изтрая.. Аз съм 1.65, 80.5 кг  smile3516 и ми омръзна да съм гладна и дебела..От две години насам само пълнея - стрес и т.н. и ми омръзна!! #2gunfire Та днес съм на ден номер 2 от гладолечението.. да видим какво ще стане...
Днес изкарах на два банана и едно резенче ананас..

О, имам въпрос (простете ако съм пропуснала при четенето) - може ли да се ядат сушени плодове?

Благодаря и  успех  cow

# 273
  • Мнения: 338
...почти не успях да се захраня след дългия курс...
                      Но сваленото си остана свалено? Или...?
Абе качих 2-3 килца, но това май е нормално Sick. На фона на 18-19 свалени, какво са 2-3 килца между приятели  Joy. Иначе се старая да задържам, а и да продължавам да свалям, но нещо в последно време не ми се отдава.
Днес се надявам вече да издържа с плодовете, че не знам вече...Купих си сливи и ябълки и ще стискам зъби. Ще се отчета по-късно пак  Joy

# 274
  • Мнения: 2 759
                    Аха, мерси   bouquet. Питам , защото не просто не се захраних добре, ами направо зле се нахраних  Sick. На третия ден бях качила всички свалено, поне кантара така каза... И през следващите 2-3 седмици докато хапвам по естествен път ми се махна всичко, и сега съм като в последния ден от плодуването... Което си е супер, но... не правете като мен, опитах да се захраня за три дни и честно казано шест дни след това денонощно ме е болял корем - направо умирах една седмица, във всеки един момент... И кой знае какво съм си причинила  Tired. Имах чувството, че ми излязоха стрии на корема (отвътре). Много зле беше...
                    Аз реших и тази седмица да почина, но от другата твърдо съм с вас  Peace.
                    Естер, не е позволено да се хапват сушени, но пък сега има всякакви сурови  Peace. О, и банани не е добре да се хапват, първите ден-два може.

# 275
  • Мнения: 2 999
Една от причините да са против мисля, че е некачественото сирене, което днес се продава на пазара - не е узряло 40 дена и е с разни добавки вътре. А как ще се извлече лактозата от млякото?

Ммм да мисля че си права. Живея във Финландия, а тук и в Япония е най-големия брой на хора, които са алергични към лактоза (към която група спадам и аз) Тук продават абсолютно всички натурални истински млечни продукти, за които се сещаш само че без съдържание на лактоза. Тя се извлича при висока температура. Млякото е краве, но е без лактозата. Аз правя следното взимам прясно безлактозно мляко и кисело безлактозно мляко и си подквасвам кисело мляко вкъщи. По този начин си правя извара, сирене и кашкавал. Но се чудех дали именно заради лактозата не го препоръчват в този вид хранене? newsm78

# 276
  • Мнения: 338
За сушените плодове съм чела в книгата на Лидия Ковачева, че може. Тя съветва да се накисват във вода и така да се консумират, може да се добави към водата и лъжичка мед Peace.
Но лично аз съм яла само домашно сушени плодове(баба ми прави). Тези купешките ме съмнява, че ги правят с разни захари и т.н. Не знам, но винаги са ужасно сладки newsm78.
Но лично според мен е най-добре да се ядат сурови плодове.
А за бананите мненията наистина са противоречиви, но пък ако ядеш само плодове - банани и други, няма да надебелееш със сигурност. Дори преди, години когато Глория отслабна драстично, беше поканена в предаването на Сашо Диков(ако не греша, но мисля, че беше точно при него) и разказваше за диетата и това как е отслабнала толкова много. И тогава тя каза, че по цял ден е яла банани(спомена точно този плод).

# 277
  • Мнения: 2 999
За сушените плодове съм чела в книгата на Лидия Ковачева, че може. Тя съветва да се накисват във вода и така да се консумират, може да се добави към водата и лъжичка мед Peace.
Но лично аз съм яла само домашно сушени плодове(баба ми прави). Тези купешките ме съмнява, че ги правят с разни захари и т.н. Не знам, но винаги са ужасно сладки newsm78.
Но лично според мен е най-добре да се ядат сурови плодове.
А за бананите мненията наистина са противоречиви, но пък ако ядеш само плодове - банани и други, няма да надебелееш със сигурност. Дори преди, години когато Глория отслабна драстично, беше поканена в предаването на Сашо Диков(ако не греша, но мисля, че беше точно при него) и разказваше за диетата и това как е отслабнала толкова много. И тогава тя каза, че по цял ден е яла банани(спомена точно този плод).

Истината е, че нито от бананите, нито от сушените плодове се дебелее, ако са с мярка и най-вече в правилното време. Като че ли в дозирането е ключа на успеха   Peace

# 278
  • Мнения: 74
Днес ми е 16ти ден на плодове - не свалям последните дни - само задържам,но може би защото ще ми идва и затова е така - дано поне за 20те дни да успея да сваля 5 кг ,а за другите 5 ще мисля след това....много малко хора има в темата,никой ли не плодува ? Simple Smile

# 279
  • Мнения: 68
Как сте милички?
Миранди благодаря за поздравленията,но имам още доста за сваляне.
Имам въпрос към всички-след като приключа със захранването с каъв режим да продължа за да сваля още килограми?Моля ви дайте ми съвет-благодаря ви предварително  bouquet
р.с.Престраших се най-накрая да си сложа линийка Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 338
Здравейте сладки плодчета Wink, къде се губите всички? То не че и аз много съм се разписала, де...
Успях  newsm44! Вчера издържах и днес ми е втори ден. Не знам колко дни ще плодувам, но този път мисля да са 10-15. Дано посваля още нещо, че...
Цяла нощ сънувах, че ям пици и сутринта се събудих гузна. После се почувствах много добре, че не съм прегрешила newsm10.
Целувки на всички и успешен плодов ден  newsm51

# 281
  • София
  • Мнения: 1 252
След 14 дни гладуване се отказах и днес ми е 4 ден захранване. Мислех да ги правя 21 дена, но пак не издържах. Много съм несериозна. Поне свалих 20кг и сега остава най-важното да ги задържа или ако успея да продължа да свалям килограми. Нещо не мога да се организирам напоследък със спорта и танците - все време не ми оставя след работа  Embarassed Време е да се стегна, че да продължа напред.
Дуди, д-р Емилова съветва след диета и захранване да си изберем един от двата варианта на кратки гладувания.
1. вариант: по време на пълнолуние и новолуние се правят по 3 дена на чай и плодове с 1 ден захранване.
2. вариант: все месец поне 5 дена се плодува с 2 дена захранване.
Всеки сам си избира каква схема да следва. Така се запазват свалените килограми.
Обясни ни, че по време на пълнолуние за 3 дена на плодове се сваляли по 2кг, а на новолуние по 3кг. И аз съм се насочила засега на този вариант.
На всички успешен плодов (захранващ) ден!

# 282
здравейте мами, аз пак съм тук, от днес започвам, старт 69 кг Embarassed, в Гърция всичко беше толкова вкусно, чеее....не издържах, крайна цел-60 кг, за дни нищо няма да казвам само моля за подкрепа  bouquet

# 283
  • Мнения: 338
ra4e, браво за невероятните резултати smile3501! Продължавай в същия дух. Аз стигнах до извода, че е по-добре да се правят по-кратки гладувания със захранване, отколкото като мен - дълго гладуване без почти никакво захранване Embarassed.

# 284
  • Мнения: 2 759
...Аз стигнах до извода, че е по-добре да се правят по-кратки гладувания със захранване...
                         И аз така  Peace. Много добре ми се отразява. Но веднъж годишно имам нужда от едно по-дълго плодуване. Може и два пъти, ако успея да се организирам.

                        di_lja_na, здравей миличка и добре дошла   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт