Плодове и чай с мед - 29 част

  • 19 543
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте!
Днес е края на ден 2 и имам страхотен ъпдейт: -2кг  Laughing.. сигурно е всичката вода, но въпреки това се чувствам невероятно!! Още 20 кила остават  smile3506 .. Как вървят нещата при всички останали?  Wink

# 286
  • Мнения: 2 999
След 14 дни гладуване се отказах и днес ми е 4 ден захранване. Мислех да ги правя 21 дена, но пак не издържах. Много съм несериозна. Поне свалих 20кг и сега остава най-важното да ги задържа или ако успея да продължа да свалям килограми. Нещо не мога да се организирам напоследък със спорта и танците - все време не ми оставя след работа  Embarassed Време е да се стегна, че да продължа напред.
Дуди, д-р Емилова съветва след диета и захранване да си изберем един от двата варианта на кратки гладувания.
1. вариант: по време на пълнолуние и новолуние се правят по 3 дена на чай и плодове с 1 ден захранване.
2. вариант: все месец поне 5 дена се плодува с 2 дена захранване.
Всеки сам си избира каква схема да следва. Така се запазват свалените килограми.
Обясни ни, че по време на пълнолуние за 3 дена на плодове се сваляли по 2кг, а на новолуние по 3кг. И аз съм се насочила засега на този вариант.
На всички успешен плодов (захранващ) ден!

Раче, имам въпрос: кога се започва плодуването ден преди цикъла на луната или от настъпването на астрономическия час, който е различен всеки път?Знам, че много дами започват от часа на настъпването на пълнолуние или новолуние, а други просто си започват от сутринта в деня на цикъла на луната? Абе с две думи как да смятам дните, например на 15 сега има подходящ момент за 3-дневно плодуване?  smile3525 smile3525

# 287
  • София
  • Мнения: 1 252
Dundy,  Емилова каза да не следим за часа на пълнолунието. Ако започва на 15-ти, тогава от 14-ти до 16-ти да плодуваме, а на 17-ми да захраним. Така със сигурност няма как да го пропуснем  smile3503

# 288
  • Мнения: 74
Днес ми е 17ти ден - снощи вечерта бях пак много гладна и освен гроздето,което ядох през деня,изядох и един домат,има моменти през деня,когато се чувствам доста отпаднала - нямям търпение вече да се захранвам - още няколко дена - и без това вече не свалям....

# 289
добро утро!пийвам чаец и реших да проверя как сте. вчера се премерих 69 кг, талия 87  #Cussing out ( това е болната ми част), ханш - 99, бюст-101. В книгата на Дюкан пише, че най-добрия приятел на слабите е кантара, но е и най-лошия на дебелите, така, че решиш да не се крия, а ми да си се меря и мотивирам (дано).Не съм спала цяла нощ, нооо не съм съгрешила и ето ме на - стрелката на кантара е между 67-68, знам, че са само течности, но си е стимул! Hug по принцип в началото винаги прекалявам с плодовете, но вчера изкарах на 1/2 кг грозде и две зелени отвратително кисели ябълки от които ми се сви стомаха и ми се отяде! знам, че това си е кило плод, но първите дни само с толкова не съм изкарвала.
Програмата благодаря ти за топлото посрещане!!!! Flutter
Успех на всички мами!!!!!

# 290
  • Мнения: 338
Вторият ден премина успешно  newsm44. Вече ми е трети ден и се чувствам супер  Mr. Green.
Днес се претеглих и кантарът ме зарадва, свалила съм всичко, което бях качила след продължителното плодуване Peace.
Желая усмихнат и успешен ден на всички плодчета  bouquet!

# 291
  • Мнения: 2 999
Ехоооо добро утро на всички плодуващи момичета  newsm10

Ra4e, мерси за инфото   bouquet и смятам точно така да го направя на идващото пълнолуние. Ще съм ти много задължена на теб и останалите плодоранки, да ми кажете как да направя захранването за деня след пълнолунието, какво да ям, както и деня след него? има ли нещо специално, с което трябва да се съобразя? Благодаря предварително  newsm03

# 292
  • Мнения: 471
И някой все пак ще каже ли дали може да се плодува по 1 ден седмично, когато кърмиш?

# 293
  • Мнения: 2 759
                        Аз пък искам да ви питам за лентичките... моята сама се мени както и скимне... -2 съм, но тя от време на време си минава на -3  newsm78. На другия ден или там по някое време пак си се оправя... Случва ли ви се?

# 294
привет момичета! умиииирам от глад, не е истина просто, винаги е така първите 2-3 дни, а сега за капак отивам на рожден ден........... аааааааа помощ!!!!  Twisted Evil #2gunfire #Cussing out

# 295
  • Мнения: 2 999
ужас искрено ти съчувствам за гадната ситуация  Sick утре аз ще съм в подобно положение и както се досещаш всички наоколо пият, пушат и ядат каквото им падне, а за капак и торта  Thinking дръж се и си мисли, че утре ще си по-лека с няколко грама   bouquet

# 296
  • Мнения: 190
Момичета, от утре съм на 20 дни. Писна ми да съм дебела и вечно да почвам от утре. Този път съм бетон. Ще пиша като мина ден втори, нали ми е критичен, стискайте палци. Целувам ви! Sunglasses

# 297
  • Мнения: 74
Днес ми е 18ти ден - най-накрая -500гр от вчера,доволна съм  Grinning иначе съм гладна,ама трая,вчера бях на диня,днес на смокини сигурно,чайове не пия - изобщо не ми се пият,а и като пия чай,след това още повече огладнявам...това е от мен...

# 298
хах мина и рождения ден успешно ( с половин глътка вино), ден трети -67 кг, благодаря ти
Dundy Sladurska  за подкрепата, успех и на теб желая днес, а dexy не се самонавивай, че втория ден ти е критичен, така наистина, че стане такъв, мислено се убеждавай, че например 18 ден ти е критичен ( тогава няма да си гладна). titi789 извинявай мила, би ли ми казала колко успя да свалиш за 18 дни? благодаря предварително.
Е, красавици, отивам чай да пия, черпя и вас, успехи и минуси!!  bouquet

# 299
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  Hug

Заета съм с работа, но ви чета когато мога, а плодова диета така и не мога да започна  Tired

Декси дано успееш този път  Praynig Вярвам в теб  Hug

Нова тема УТРЕ, който иска да фигурира в табличката на 1 страница, да си подаде мерки и теглилки на ЛС до утре сутрин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт