УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (21)

  • 27 798
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • London
  • Мнения: 292
Малечко,
 Моля, да ми подскажеш нещо за ориентир.

# 166
  • София
  • Мнения: 6 743
Радостче, благодаря за обяснението  Hug

Калитко, Млечко е права, аз бих направила рамката в по-свежарски, летни цветове  Hug Инак е хубава  Hug

Лекси, страхотна е  Heart Eyes !!!Може би бих си поиграла да направя надписа така контрастен , както и другите елементи  Hug

Крис70, добре дошла  Hug Мактъб вече ти е обяснила, но по принцип за тази програма си трябва ресурс на компа - инак ще е мъка да се работи  Hug

Медовинка, Млечко вече те е посъветвала  Hug  bouquet

Мактъб, много е интересно, може би още мъникчо да не изпъква така вратата ...може би да я състариш ли.... newsm78

МаШери, рамката подарък е перфектна просто  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз правих нещо не за мен и както обикновено стана по-хубаво  Blush

# 167
  • София
  • Мнения: 6 743
С огромно закъснение и пожелание за всичко най!!!
Тони, да ви е жива и здрава!!!  bouquet



Румка, да си жива и здрава мила, да си винаги обичана и желана и усмивката да не слиза от лицето ти  Heart Eyes  bouquet
Честит Рожден Ден  Heart Eyes



# 168
  • London
  • Мнения: 292
Честит рожден ден, Румка,
пожелавам ти много, много щастие.

# 169
# 170
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета, отдавана не бях писала, напоследък прописах, но в другата тема!
А то купона бил тук, ама аз не съм разбрала добре! Rolling Eyes

Честит рожден ден Румка - много здраве и щастие ти желая!


Тони(mle4ko), честит рожден ден и на Ивет (на патерица)! Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва и слуша!


Коментар на рамките, които виждам в превюто:

Лекси,чудесна е последната ти рамка!
Maktub, много оригинално - страхотен приказен декор!
ma cherie, чудесна рамка и прекрасен виртуален подарък!
Дамаянти, оранжевата е много свежа и весела! И снимката е чудесна! а и другите две са прекрасни - всяка си носи своето послание и дава представа за това как ти виждаш човека! Страхотно!


Ето една и от мен:
http://natalyna.multiply.com/photos/album/35/Digiscrapbooking#46




# 171
  • Мнения: 2 818
Гласувайте дали да се обединят двете теми.  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320918.0

# 172
  • Мнения: 354

http://necifer.multiply.com/photos/hi-res/13/74?xurl=http%3A%2F% … 2Falbum%2F13%2374


natalyna Много е хубава, малко ми идва бледичка обаче. Може фона да си го оставиш, а елементите да ги направиш по наситени малко-saturation
Дамаянти Exxxxа нестихващо вдъхновение при теб! Страхотни неща пак...

ma cherie Страхотен подарък!!!

Медовинка дела Грисъм Няма смисъл и момчето да е с блър, използвай федър не повече от2 за селекцията.

Лекси Еййййййййй, чудесна е последната Hug

Ето и от мен една за приятелче


http://necifer.multiply.com/photos/hi-res/13/73?xurl=http%3A%2F% … 2Falbum%2F13%2373

# 173
  • London
  • Мнения: 292
Поправката


Maktub,
Извинявай, за какво е това гласуване.
 Още в началото, когато започнах да пиша при вас един ден разглеждах другата тема и попаднах на такава престрелка, че направо онемях.
 Защо, да се сливат двете теми?
Та аз не си позволявам да коментирам на някой рамката, защото всеки е вложил труд и желание, а сега да престана и да си пускам нещата.Не мога да коментирам никой, защото съм напълно незнаеща и ми е добре когато някой ми каже къде са ми грешките.В другата тема,май няма как да стане.Гледам да правя нови уроци и да си подбирам цветовете, но само това.
 Защо, трябва да обера всички негативи, на по запознатите с програмата, като начинаеща?
 Така се ръфаха преди, че все едно фантазията и желанието са на килограм и ще свършат всеки момент.
Ако не съм права, моля да бъда извинена.

# 174
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Поправката


Maktub,
Извинявай, за какво е това гласуване.
 Още в началото, когато започнах да пиша при вас един ден разглеждах другата тема и попаднах на такава престрелка, че направо онемях.
 Защо, да се сливат двете теми?
Та аз не си позволявам да коментирам на някой рамката, защото всеки е вложил труд и желание, а сега да престана и да си пускам нещата.Не мога да коментирам никой, защото съм напълно незнаеща и ми е добре когато някой ми каже къде са ми грешките.В другата тема,май няма как да стане.Гледам да правя нови уроци и да си подбирам цветовете, но само това.
 Защо, трябва да обера всички негативи, на по запознатите с програмата, като начинаеща?
 Така се ръфаха преди, че все едно фантазията и желанието са на килограм и ще свършат всеки момент.
Ако не съм права, моля да бъда извинена.

Едни и същи си пишем и тук и в другата тема. Според мен, който има какво да коментира, ще го направи, независимо в коя тема е публикувана рамката - дали в темата за т.нар. "начинаещи" или в темата на т.нар. "напреднали"...

# 175
  • Мнения: 2 818
Овчарчето, пуснах анкетата защото отново се повдигна въпроса и за да се преброим кой каква позиция има. Мисля, че вече почти всички пишат и в двете теми. Освен това нападащите начинаещите са единични случаи  Wink

Между другото последната ти рамка е страхотна, имаш забележителен напредък!  Hug (Обаче снимките пак ми стоят разтеглени/сплескани)  newsm78

# 176
  • London
  • Мнения: 292
Мира,
да права си, че който иска и може да се включи с коментар, то той би бил само в помощ. smile3525
 Не знам, може би, това "напреднали" и разправията ми дойдоха малко в повече.
Е, аз пак ще правя уроци и рамки, защото искам да се науча,харесва ми, но някак си .....
Не, че съм много продуктивна, но пък да ме обиждат  "аре нема нужда".
 Не ме разбирай погрешно, като се замисля наистина е смешно две теми, все пак всички тръгват от някъде. Hug
Не ми е ниско самочувствието, но се мъча да бъда обективна .

Ех,Maktub
писали сме заедно.
Снимките на децата от части са нарочно така.НЕ познавам всички родители и няма как да ги питам,дали би било възможно и т.н.


А, ми мен никой не ме е нападал  Hug Hug Hug,
но момиче което пише тук, да и ми беше много гадно, при очевидно хубави неща.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 16:48 от ov4ar4eto kalitko

# 177
  • Мнения: 2 818
Овчарчето, не мисля че някой ще толерира обидите! Темата ще стане такава, каквато си я направим.  Simple Smile

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Овчарче, надявам се, да не съм аз тази, която те е засегнала и ти е станало "гадно". Ако е така - казвай, ще спра да се обаждам. Искам да помогна някак си с моето виждане за нещата, което не е задължително да е миродавно и да хареса на всички. Просто си казвам мнението.  Peace

Моля, който не иска да му се коментират нещата и да му се казват грешките, да си пише отдолу. Или пък да направим както в чуждите сайтове - там има само "Ох и ах" и всичко е ОК.  Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 7 242
Калидко, споко Naughty. Пак сме си същите хора + още съвсем мъничко, които са много точни. Участващите в престрелката от "вражеската" страна, не са се мяркали наскоро и са абсолютно малцинство  Joy От едно "обединение" само ще спечелим всички. Още повече, че вече се касае наистина за две теми с еднакво съдържание, а не за теми за "напреднали" и начинаещи".
Млечко, сакън - не. Не давам  Naughty Ако не беше ти и отчасти Дам да ме тормозите със забележките си, да съм се отказала и ли в най-добрия случай да редя прилежно треторазредни скрапчета по един и същ начин. Не ща "Ох и ах"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт