УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (21)

  • 27 780
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
 
Труда който аз полагам за рамките ми си е мой и не го правя заради Млечко, Овчарчето Калитко, Мактуб и т.н., а го правя, защото това ми доставя удоволствие и ми е кеф да си разглеждаме албумите с рамки и снимки!!!
Айде сега, признай си, че заради мен правиш рамките  hahaha

# 196
  • Мнения: 2 818
Хм, да не би да ги правиш заради Лекси?  Mr. Green

Аз съм напълно съгласна с тебе.
Надявам се моите коментари да се възприемат не като, че не ми харесва!

# 197
  • София
  • Мнения: 6 743
 
Труда който аз полагам за рамките ми си е мой и не го правя заради Млечко, Овчарчето Калитко, Мактуб и т.н., а го правя, защото това ми доставя удоволствие и ми е кеф да си разглеждаме албумите с рамки и снимки!!!
Айде сега, признай си, че заради мен правиш рамките  hahaha

Хм, да не би да ги правиш заради Лекси?  Mr. Green


Ама, защо ме издавате сега  Joy Laughing  hahaha


# 198
  • София
  • Мнения: 7 242
Поласкана съм  bowuu Я  за какви красотии съм те вдъхновила  Joy Втората ми е фаворит  Heart Eyes

arabela, много красива е станала рамката със скраба на Дам Heart Eyes И изобщо много ми е интересно да работим с един и същи скраб - не очаквах, че ще има толкова интересни и различни рамки. Айде Дам, давай втория Laughing
mistake, браво за колажа по-долу!



Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 02:20 от Лекси

# 199
  • Шумен
  • Мнения: 317
ЧРД Румка, здраве, щастие и много любов!

Пак сте заформили голяма дискусия. Grinning

Maktub, страхотно колажче. Чуден бекграунд за някой приказен сюжет. Peace
Дамаянти пак страхотна серия е натворила. И всички други рамки много ми харесват. Знаете, че аз кусури не мога да намирам, просто не ги виждам. Възприемам картината като цяло, или ми харесва, или не. Трябва да е нещо очебийно, та да ми направи впечатление. Затова повечето ми коментари са от типа "ах и ох".  Embarassed
Лекси, утре ще обясня подробно за водопада, че сега стана късно и мозъка ми не работи добре. Wink

Най-после завърших колажа си. Вече съм замислила следващия и нямам търпение да го започна.


Увеличено - http://mistakeps.multiply.com/photos/hi-res/4/41?xurl=http%3A%2F … %2Falbum%2F4%2341

# 200
  • Мнения: 1 084
Дам, благодаря ти за страхотната рамка на А-М (и прекрасната снимка, която й направи на фото срещата)! Hug
Изключително мил подарък и прекрасна изненада! Още веднъж ти благодаря от все сърце! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 201
  • София
  • Мнения: 101
Голям съм шемет Crazy, аз си мисля че сте на почивка, а тук е пълно с красоти!

Румка, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти здраве и много щастливи моменти!  bouquet


Гласувах "за" обединяването на темите.
/аз съм пример, защо не трябва да бъдат така/

# 202

Общи условия

Активация на акаунт