УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (21)

  • 27 786
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 516
Е, аз тъкмо дойдох, и вие ще спирате с критиката  newsm78 .... И за мен не е ок това!
Ако исках само охкане и ахкане, щях да си ги показвам само на мама  Joy...
Освен това понякога се отправят критики и мнения и към така наречените "напреднали"... Аз например срам не срам го направих, друг е въпроса ,че Млечко не ми отговори какво мисли  Whistling  Hug

Лекси ,недей така с треторазрядните скрапове - и върху тях все пак някой се е трудил  Wink

# 181
  • Мнения: 2 818
И аз не искам само ахкане  Sunglasses На мен добре ми идват критиките, нищо че не отговарям често и не преправям, но пък си взимам бележка! За което благодаря на критикуващите, независимо дали са начинаещи или напреднали!  Hug

Млечко, какво казваш е нещото за пред вратата?  Laughing

# 182
  • Мнения: 1 884
Овчарчето, не мисля че някой ще толерира обидите! Темата ще стане такава, каквато си я направим.  Simple Smile

 Peace Peace Peace Абсолютно вярно!!!

# 183
  • Мнения: 2 099
Здравейте на всички.  bye Ние днес се върнахме от море с много снимков материал.  Laughing

Видях страхотни рамки, няма да изброявам поименно, че за толкова стр. със сигурност ще пропусна някой. Браво на всички.   bouquet

Румка, Честит Рожден Ден!

Ако има нещо по-ценно от здравето,
по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта,
нека то да бъде твое! 






# 184
  • Мнения: 1 884
Такааааа, време е да обявим резултата!!!!

На първо място с най-много гласове е: ........ тадам, тадам, тадам /разбирай бият барабани.. Grinning/ е:

Първо място за Номер 5 - 11 гласа
Второ място за Номер 1 и Номер 10 - с по 10 гласа
Трето място за Номер 6 - 6 гласа


Останалите:

2 - 4 гласа
3 - 0 гласа
4 - 5 гласа
7 - 0 гласа
8 - 3 гласа
9 - 5 гласа


Честито на спечелилите!!!!
Остава да кажете кои сте.  Peace

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 1 203

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РУМКА!!!Желая ти всичко най-хубаво от сърце!!!  bouquet Hug

Мактуб-че, нещото е една снимка на моя Алекс, която е много, много подходяща. Ще я кача и ще ти я предоставя, ако искаш да я сложиш там.
Радостче, ценя всяко мнение, независимо от кого, но не мисля да се обяснявам и да отговарям на критики или забележки. Все пак всеки си има мнение, а тези обяснения след дадена критика са ми много интересни. Казали са ти мнение, или го изпълни или не, ама сега да се обясняваш "аз така направих, щото така ..." Всеки има различно виждане за нещата.  Щом в такъв вид съм сложила рамката, значи така ми харесва и толкова. Peace

Абе, какви са тия гласове??? newsm78 Пак съм пропуснала... Sick

Лексито, сърбят ме ръцете да те критикувам. Ама ти пускаш по толкова много наведнъж, че незнам от къде да те подхвана. Laughing

Мими, чакаме рамки!

# 186
  • Мнения: 1 884


ЧРД! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с тази скорост!
 

# 187
  • Мнения: 1 516
Така си е -м всеки има право както да репликира нечие мнение, така и да не го прави  Peace

# 188
  • София
  • Мнения: 7 242
Ей, че съм голяма бяла птица...

Румка, честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и успехи ти желая!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 189
  • Мнения: 307
Румка, да си жива и здрава, много щастлива и вдъхновението да не те напуска.  newsm59 baloni

Аз нямах много вдъхновение на последък и не съм правила нищо, но вече съм насъбрала идеи и от утре започвам да творя.  Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 203
Румка от сърце ти пожелавам, много здраве, любов и вдъхновене! Весел Празник!!!


Поствам една рамка, направена със скрапа на Дам! Благодаря ти Дам!



И между другото...винаги съм смятала критиката за градивна, особено когато е и обоснована. Без значение от кого е, по напреднал или начинаещ. При добро желание винаги може  да се научи нещо. Уфф и не успях да коментирам конкурсните работи, но след малко ще направя и това.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 20:13 от arabela

# 191
  • London
  • Мнения: 292
Овчарче, надявам се, да не съм аз тази, която те е засегнала и ти е станало "гадно". Ако е така - казвай, ще спра да се обаждам. Искам да помогна някак си с моето виждане за нещата, което не е задължително да е миродавно и да хареса на всички. Просто си казвам мнението.  Peace

Моля, който не иска да му се коментират нещата и да му се казват грешките, да си пише отдолу. Или пък да направим както в чуждите сайтове - там има само "Ох и ах" и всичко е ОК.  Wink

E, kak можа Малечко,
моля те, даже са ми малко критиките, без да драматизирам. Hug Hug Hug
Най-вероятно не съм написала нещо като хората, но пак да обясня, че съм шпионирала  Embarassed Embarassed Embarassed и така съм видяла престрелка, словесна.
 Ако няма критика, аз как ще се науча, ама да не искам ахкане и охкане, това ми е идеята.
Аз не съм агент провокатор, моля,не съм против двете теми или едната.
Аз просто искам да се науча да правя нещо ако не "изключително", то поне да не дразни окото дали цветово или като подбор.

Ако съм оставила в някой лоши чувства, Моля да бъда извинена.  bouquet  bouquet  bouquet

ХАйде, спирам вече, че ставам досадна.

# 192
  • Мнения: 804
ЧРД, Румка!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Нека здравето, щастието,вдъхновението и дръзновението те съпътстват винаги по житейския ти път. Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 6 743
Наталина, благодаря ти  Heart Eyes Рамката ти е страхотна - много ми харесва  Hug

Неци, симпатична е - малко тези дудъли (може и четки да са) ми идват в повечко  Blush

Арабела, страхотна рамка си направила от скрапа   bouquet Heart Eyes

Сега да се изкажа и аз по темата и възникналата нужда да се обединят двете теми.
Одавна си мисля, че е безмислено да ги има!
Всички сме тръгнали от нищото и никой не се е родил научен!!!
А колкото до въпроса дали нещо е хубаво или не е, това е спорен и мноооого относителен върпос.Това е като модата, като всичко свързано с изкуство което ни заобикаля!В моите очи може да е хубаво това, което в очите на Лекси (примерно!!!) е грозно!
Няма как да се постави едно изкуство в рамки!
Но НИКОГА не бива да забравяме, че всеки е вложил труд и старание, опитвайки се да направи нещо, което според него е красиво!Никой не сяда пред фотошопа с идеята "Ей сега ще направя нещо супер грозно" - нали???
Не бива и да се самозабравяме, както и да си мислим, че сме много велики, защото сме направили  рамка "Ала Джофия Дево"  
Труда който аз полагам за рамките ми си е мой и не го правя заради Млечко, Овчарчето Калитко, Мактуб и т.н., а го правя, защото това ми доставя удоволствие и ми е кеф да си разглеждаме албумите с рамки и снимки!!!Та идеята ми е , че трябва да се уважава труда на всеки човек!!!
За това напоследък все по-малко "критикувам" Всъщнонст никога не съм критикувала нечий труд, а винаги съм казвала какво аз бих направила по някоя рамка  Hug
Много дълго стана....сори  Laughing

С две думи само ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ  Hug

А сега - та-дааааааааааааам  Laughing







Тази е с крадена идея  Laughing




И една подарък с взета идея, но преиначена  Joy Дано собственика си я види  Heart Eyes

# 194
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета! Много ме трогнахте да знаете! Hug Hug Hug
Аз бях на пътешествие и с гордост мога да кажа,че се радвам, че съм българка. За 3 дни обиколихме България, скапахме се от път, но такива красоти видяхме...беше страхотно изживяване.
Дам, благодаря ти от сърце, невероятен подарък Hug Hug. Благодаря Hug  bouquet
ov4ar4eto kalitko,Maktub ,natalyna , neci,mimival,Mлечко,SheDevil , Лекси,Zaika baika,arabela,Медовинка

Благодаря ви от сърце!!!

Хайде малко позакъсняла почерпка:





Общи условия

Активация на акаунт