Kak ме ограбиха най-близките ми хора!

  • 8 380
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кое е нереално?

# 76
  • Мнения: 212

Ами нереално е някой да замине за чужбина и да си остави банковите карти барабар с пин кодовете на едно място. Тази жена сякаш сама е казала - Ето оставям ви картата си с пин кода - теглете колкото си искате.

Айде картата да си я оставиш ама и пин кода заедно с нея е напълно безотговорно. Може да се сърди само на себе си и на никой друг. Пин кодовете на моите карти не ги знае никой - нито майка, нито татко, нито съпруга... абе никой...

# 77
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Борис,има нещо вярно да знаеш... Rolling Eyes
Плика с картите и пин кода ги получавам лично ,до колкото си спомням плика с картата и пин кода е бил в България...ама защо не ми стана ясно... newsm78

# 78
  • Мнения: 1 259
Ако не ти върне парите в срока, който ти е казала... подай жалба... вече няма и от какво да се срамуваш, след като са се разделили с брат ти...
Аман от близки и роднини...!

# 79
  • Мнения: 583
Авторката, писала ли е скоро? Дали има резултат?

# 80
  • Мнения: 224
Кое е нереално?


Ами нереално е някой да замине за чужбина и да си остави банковите карти барабар с пин кодовете на едно място. Тази жена сякаш сама е казала - Ето оставям ви картата си с пин кода - теглете колкото си искате.


 

Защо да е нереално? И аз имам дебитна карта ,издадена на  името на моята сестра,която е със съпруга си в чужбина и вече 1 година й внасям парички,които тя ми изпраща .Не съм теглила и стотинка от тях,независимо дали съм била на "ръба" до заплата.В момента са в България и дори ми се накара за това ,че не съм използвала паричките ,когато ми потрябват.
Пин кода с картата на сестра ми ги държа в една чанта с документи в касата ни и достъп да касата има и съпруга ми.
А иначе,много подла постъпка и аз също имам съмнения,дали снахата е действала сама.Не оттегляй жалбата,може да има изненади,които да променят нещата и мнението ти за роднините.

# 81
  • София
  • Мнения: 17 592
По-добре си пусни жалбата в полицията. Поне ще е по-сигурно, че ще си ги получиш. Иначе не е много вероятно. Да не стане така след 20 дни пак да се жалваш, но напразно.

И аз тъй мисля. Ако не може брат ти да ги извади - подай жалбата, заедно с разказ за нейното "признание".

# 82
  • Мнения: 2 013
Сега се зачетох.
Има ли развръзка?

Общи условия

Активация на акаунт