Разлики в заплатите?

  • 19 963
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 216
Взимам направо ниска заплата сравнявайки с вашите във втората категория попадам ,но сама сьм го избрала,за да мога едновременно да работя,да следвам и да си гледам детето ,при все,че мьжа ми се прибиа за 2 дни седмично.А и работя от домашния комп. нямам транспортни разходи,което си е голям плюс.

# 271
  • Мнения: 5 370
Взимам направо ниска заплата сравнявайки с вашите във втората категория попадам ,но сама сьм го избрала,за да мога едновременно да работя,да следвам и да си гледам детето ,при все,че мьжа ми се прибиа за 2 дни седмично.А и работя от домашния комп. нямам транспортни разходи,което си е голям плюс.
Off topic - Кремена, аватарът ти навежда на доста нечисти помисли.
Е, как да пише след тебе човек сериозно, кАж'?

# 272
  • Мнения: 940
Аз работя в частната сфера, и вземам що годе добра заплата. Известно време работех от вкъщи, нямах разходи за транспорт, обаче не е приятно. Няма го контакта с хора. Обаче фирмата ми сега поема разходите ми за път, така че пак е добре.

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 179
София. Предпоследна опция.

И да има голяма разлика в заплатите - според сферата, според населеното място и т.н. Но това според мен е нормално!

# 274
  • Мнения: 130
София- финансова институция- централен офис- 550лв

# 275
  • Мнения: 3 216

Off topic - Кремена, аватарът ти навежда на доста нечисти помисли.
Е, как да пише след тебе човек сериозно, кАж'?

 newsm19 newsm19 newsm19

# 276
  • Мнения: 4 195
София- финансова институция- централен офис- 550лв
приемам го, само ако си на 4 часов работен ден Peace
иначе се продаваш за без пари Peace

# 277
  • Мнения: 130
София- финансова институция- централен офис- 550лв
приемам го, само ако си на 4 часов работен ден Peace
иначе се продаваш за без пари Peace
Sad не е на 4 часов/ 7 часа и половина- от понед до петък- но не заемам някаква супер длъжност! Не знам/Скоро се върнах от майчинство и това ми беше учеличението на заплатата- 550 чисто но понякога с някакви бонуси стигам до 600лв/ Малко ли е?

# 278
  • Мнения: 4 195
ами освен ако не се чудиш какво да правиш цял ден Rolling Eyes
ако имаш за задача да пуснеш 3 кафета и да вдигнеш телефона е ок.......но всичко над това.....
не знам сигурно аз съм икривена, за мен 550 лв са малко, за целодневна работа, независимо от естеството и Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 2 716
Чут Чут ти си изкривена  Wink
550 за след майчинство си е екстра  Peace

# 280
  • Мнения: 5 370
Чут Чут ти си изкривена  Wink
550 за след майчинство си е екстра  Peace
Без да се приема за заяждане, но за 500 се пазарят детегладачките.
Нищо лошо към авторката на постинга, ако има финансовата подкрепа на мъжа-може и за толкова да работи първоначално.

# 281
  • Мнения: 2 803
Чут Чут ти си изкривена  Wink
550 за след майчинство си е екстра  Peace
Без да се приема за заяждане, но за 500 се пазарят детегладачките.
Нищо лошо към авторката на постинга, ако има финансовата подкрепа на мъжа-може и за толкова да работи първоначално.
Абе, хора каква детегледачка за 500 лв. Стига сте се изхвърляли! 550-600 лв за начало са добре още повече, че все от някъде се тръгва. Предполагам, че имаш потенциал и възможности за развитие в тази финансова институция. Успех и разстеж нагоре ти желая, скъпа! Не се отказвай! Всеки труд и усилие рано или късно се заплаща.   bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 898
500-600 лв. заплата може да са много за един и недостатъчно за друг. Зависи от много неща и е трудно да се обобщава, защото всеки гледа от своята камбанария.
Важното е ти как усещаш нещата- чувстваш ли се удовлетворена от цената на която продаваш труда си, за какво и доколко ти стигат парите, които получаваш...ей такива неща.

# 283
  • Мнения: 2 803
Ulia, права си, но човек винаги от някъде трябва да започне. Още повече след майчинството, когато в процеса на работа се и учиш и работиш. Така е в началото, но трябва да има възможности за израстване. Никой на начинаещ не дава високи заплати. Например колежките ми счетоводителки, те дори стояха на мин.заплата за да се учат от по-опитните счетоводителки.

# 284
  • Мнения: 130
Чут Чут ти си изкривена  Wink
550 за след майчинство си е екстра  Peace
Без да се приема за заяждане, но за 500 се пазарят детегладачките.
Нищо лошо към авторката на постинга, ако има финансовата подкрепа на мъжа-може и за толкова да работи първоначално.
Абе, хора каква детегледачка за 500 лв. Стига сте се изхвърляли! 550-600 лв за начало са добре още повече, че все от някъде се тръгва. Предполагам, че имаш потенциал и възможности за развитие в тази финансова институция. Успех и разстеж нагоре ти желая, скъпа! Не се отказвай! Всеки труд и усилие рано или късно се заплаща.   bouquet  bouquet  bouquet
Работата ми е екстра- има възможност за развитие/ Не нося кафе на никого, освен моето де- това към Чут Чут/ И имам финансова подкрепа от съпруга си- даже не е подкрепа а нашите доходи и разходи са едно! За сега съм доволна, разбира се всеки иска повече, но за сега ми стига! Peace
 Благодаря на doro за пожеланието!   :  bouquet Успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт