Разлики в заплатите?

  • 19 966
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 195
ти що се засегна за кафето не разбрах ама карай, щом си доволна от работата и заплатата, какво по - хубаво от това  Peace

# 286
  • Мнения: 50
Гласувах. В златната среда съм Simple Smile
Всичко си зависи от нивото на заплатите в конкретната фирма.
До колкото разбрах, новите кандидати при нас искат много по-големи заплати от тези на старите служители.

# 287
  • Мнения: 130
ти що се засегна за кафето не разбрах ама карай, щом си доволна от работата и заплатата, какво по - хубаво от това  Peace
Не бе, не съм се засегнала! Просто пояснявам!

# 288
  • Мнения: 1 266
Аз само да вметна, че 500-600 лв. са си стандартно заплащане за детегледачка.

# 289
  • Мнения: 3 216
Аз само да вметна, че 500-600 лв. са си стандартно заплащане за детегледачка.

А аз да довметна,че това  важи само за София. В другите градове не е така.

# 290
  • Мнения: 1 266
Аз само да вметна, че 500-600 лв. са си стандартно заплащане за детегледачка.

А аз да довметна,че това  важи само за София. В другите градове не е така.

Там колко е? Simple Smile
'Щото аз със софийската си заплата от максимум 600 лева (450-600 според зависи) не мога да си позволя детегледачка. Не че и искам, де.

# 291
  • Мнения: 2 803
Аз само да вметна, че 500-600 лв. са си стандартно заплащане за детегледачка.

А аз да довметна,че това  важи само за София. В другите градове не е така.

Там колко е? Simple Smile
'Щото аз със софийската си заплата от максимум 600 лева (450-600 според зависи) не мога да си позволя детегледачка. Не че и искам, де.

Ами зависи от възраста на детето и от броя на часовете. Приятелката ми плаща за половин ден гледане + занимания, взимане водене на у-ще окло 300-350 лв. Но ако се наложи и вечер, тогава повече.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 702
 А ако е за цял ден, колко излиза  Wink

# 293
  • Мнения: 3 216
Аз говоря за Пловдив -за гледане  цял ден -8 часа,хранене и занимания-300-350.

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не питах теб, а doro .
Понеже явно 300-350лв. за половин ден е добре, но 500-600лв за цял е изхвърляне.

И едно допълнение. Гледачка за 8 часа може да ти върши работа, само ако ти самата си на 6-часов работен дан. При нормален, 8-часов ден с регламентирана 1часова почивка (т.е. не можеш да не я ползваш и да си тръгнеш по-рано за тази сметка) и по 20-30 минути път в едната посока прави 10 часов работен ден за гледачката, ако на майката не й се налата да закъснява.

извинявам се за off-a.

# 295
  • Мнения: 2 803
Не питах теб, а doro .
Понеже явно 300-350лв. за половин ден е добре, но 500-600лв за цял е изхвърляне.

И едно допълнение. Гледачка за 8 часа може да ти върши работа, само ако ти самата си на 6-часов работен дан. При нормален, 8-часов ден с регламентирана 1часова почивка (т.е. не можеш да не я ползваш и да си тръгнеш по-рано за тази сметка) и по 20-30 минути път в едната посока прави 10 часов работен ден за гледачката, ако на майката не й се налата да закъснява.

извинявам се за off-a.
Ха май така излезе. Аз имах предвид друго, но както и да е. Наистина за Варна около 300-350 лв.е за цял ден. Но приятелката ми плаща толкова за половин, заради вземането, воденето и на у-ще, школи и вкл. учене на уроци и писане на домашно+купуване на сладко след у-ще и пр.

# 296
  • Мнения: 3 216

И едно допълнение. Гледачка за 8 часа може да ти върши работа, само ако ти самата си на 6-часов работен дан. При нормален, 8-часов ден с регламентирана 1часова почивка (т.е. не можеш да не я ползваш и да си тръгнеш по-рано за тази сметка) и по 20-30 минути път в едната посока прави 10 часов работен ден за гледачката, ако на майката не й се налата да закъснява.



Едва ли има някой ,на който това да не му е ясно. Коментарите ми се виждат безмислени.

# 297
  • Мнения: 274
Засега само 5,4% според анкетата сме баровците тук Simple Smile

# 298
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Засега само 5,4% според анкетата сме баровците тук Simple Smile
Предполагам защото тук отговарят повечето жени, а от тях доста голям процент са и в майчинство.
Намери и ти къде да си мериш пиш..та.

# 299
  • Мнения: 1 479
Засега само 5,4% според анкетата сме баровците тук Simple Smile
Предполагам защото тук отговарят повечето жени, а от тях доста голям процент са и в майчинство.
Намери и ти къде да си мериш пиш..та.
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт