Риби или овнета ще са МАРТенските хлапета!!!

  • 13 208
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 514
да не е чист спам поста ми искам да се обърна към мамите които вече имат дечица за съвет
мислите ли че на първо време напр. до годинката ще свърши работа т.нар. сгъваемо легло - кошара  newsm78 или трябва "истинско"
не намерих снимка но нещо подобно

Незнам какво да ти кажа--Ние ги имаме и двете и затова засега няма да купуваме ново легло ,но моята малка дъщеричка е свикнала да спи в количката си/имаме две --едната за навън а другата е домашна/Чесно казано се надявам като дойде бебето да я убедя по някакъв начин да си спи в леглото!
Мисля ,че напърво време не е нужно да купувате легло ,а по нататък ще вземете едно по-голямо!

# 256
  • Мнения: 107
здравейте толкова много поздрави  Embarassed

искам само да кажа че сложих снимки на точко в албумчето (приятно ми е, МАрия съм аз). на последната снимка от вчера ясно се виждат главичка и две крачета  #Crazy

да не е чист спам поста ми искам да се обърна към мамите които вече имат дечица за съвет
мислите ли че на първо време напр. до годинката ще свърши работа т.нар. сгъваемо легло - кошара  newsm78 или трябва "истинско"
не намерих снимка но нещо подобно

благодаря за мнението
Аз смятам,че спокойно можете да изкарате с това! Аз имам 2 такива и 1м карах с такова! Има само едно неудобство,че трябва да се навеждаш,за да вземеш и сложиш бебо! Т.е. няма възможност да се регулира височината като пи другите-дървените легла!!!

Nefertity-пак ни беше притеснила!!!
 Hug за всички!

# 257
  • Мнения: 3 621
Hug Извинявам се на всички, обаче с бременния си мозък чак сега  загрях, че писах само на момичетата в другия подфорум че ще ме няма една седмица  Hug
Бяхме в селото на милото ми, с майка му. Изкарахме се чудесно.
Сега във вторник ще ходя да видя колко е пораснала шушулката ми  Hug

# 258
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Тази седмица ми беше кошмар в офиса и нямах време да пиша, но ви следях да знаете:)
Обърках се, честит рожден ден! Да си жива, здрава и винаги обичана Simple Smile  bouquet
И аз още не съм ориентирана къде да си следя бременността. Сега на 13.08.08 имам час в Тина Киркова при Янкова. Чудя се между Тина Киркова и Вита. Разликата в цените не е кой знае колко голяма. От Тина Киркова ми казаха, че записват за ЖК след 12 седмица. И аз страдам от параноята да не пропусна някое изследване.Една приятелка ми даде книгата "Аз съм бременна" - първа част и се информирам и от там. Проследява всяка седмица от бременността как се развива плода и какви промени настъпват в организма на майката и ми допада стила й. Покупки не сме правили още. Мисля и аз да поизчакам до 7 месец поне. Дано успея да се въздържа:)
Хубав уикенд от мен  Hug

# 259
  • Мнения: 1 187
обърках се,Честит Рожден Ден лъвице!Да си здрава,много щастлива и една спокойна бременност ти пожелавам!!


Майка ми днес също е рожденничка,а аз в други ден. Wink
В случай че сте забелязали че отсъствам да кажа,че от петък пак имам зацапване и хвърчах до болницата.Моя док е отпуска,но този по заместване се оказа много словоохотлив и любезен,измери точката-2см.и ми направи три снимки на ехографа,на едната показа ясно се вижда жлъчно мехурче(май така се нарича Rolling Eyes),каза че е много добър признак че го има и се вижда така ясно.. newsm78 Пия Дуфастон и но шпа.Вчера и днес от лежане ме боли гърба,но важното е че нещата се нормализират,поне на хартия.. Mr. Green
Утре се местим с багажа в новата къща,ще дойдат цял куп риятели с бус и се надявам да се справим.От другия месец даваме апартамента под наем на едно семейство.С нета пак ще сме с Лан,но кога точно ще се включим незнам.Нямам търпение да се нанесем и ние на широко вече.Цяла година го правихме ремонта. Crazy На 16.08 стават три години от катастрофата ни с мъжа ми(тогава бях бременна в 5 мес.) и на този ден мислим и да е и освещаването на къщата,наш познат поп ще свърши тази работа.  bishop Поръчали сме цяло агне и ще стане голяма веселба!

rossykv в абонамента ти влизат всички изследвания през бремеността,всеки месец кръв,урина,ехогр.,ако се наложи и по-често да те боцкат и т.н.без ФМ и б.х.скрининг-те не влизат и се правят по твой избор някъде.Или Фемина,или Майчин дом или където решиш.
За спестяване на формалности имах в предвид да не се разкарваш с чанта и чашка с урина да седиш на касата всеки път,а и през бремеността често ще се изследваме.. Специално в Т.Киркова лабораторията си е там на място и изследванията отиват при наблюдаващия те по служ.път не се занимаваш и с това.Но абонамента за мен е по-добър вариант и като пари,и като подробности около изследванията.Както се бъзика половинката"твоята работа е само да се изпикаеш" Laughing

Хайде като се настаним и имам нет ще съм на линия,до скоро. newsm49

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Бодливке моят мъж има рожден ден на 16.08 ще се черпим взаимно

# 261
добро утро с моето любимо кафе
благодаря на всички за вниманието вчера  Embarassed

БОДЛИВКА варди се при местенето и те чакаме пак

вчера казахме на близките роднини. като се обаждаха да ми честитят рождения ден  Mr. Green  майка таа се развика че са я чули в съседния град  сигурно. после ходила да пали свещи на църква. баба ми с валидол едвам я успокоили добре че леля ми била там. само бащата сестрата и свки реагираха чат пат нормално
а сестра ми каза че многго се радва че не съм й казала едва след като се роди бебето  Joy  с две думи шоу без завеса

имам притеснение за следното: доктора каза да дойда на преглед на 02.09. и че щеми вземе кръв за изследване. това добре. обаче ако сега съм 9-10 г с (никой не сподели как брои  Embarassed а питах 2пъти Embarassed напр. 9 г.с. и 4 дни коя седмица е: 9 или 10  newsm78 ) със сигурност пбаче ще съм минала 12 г.с. чудя се какво да правя.....

приятен ден  bouquet

# 262
  • Мнения: 361
здравейте
аз днес съм зле, от снощи ме боли бъбречето и ще си полежа стабилно
весел и спокоен ден на вас  bouquet

# 263
  • Мнения: 1
Обърках се - мисля че когато е 9с и 4 дни , тогава се счита вече за 10-та и аз така си ги броя .Надявам се да е правилно!И аз съм 9с и 4 дни !!!  bouquet Аз пък се притеснявам че все още не съм качила нито един грам , даже съм отслабнала два килограма. това може ли да говори за евентуален проблем? ooooh!

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
9с и 4 дни си е чисто 9 г.с. след като станат 9с. и 7 дни тогава вече влизате в 10 и т.н.
Обърках се няма какво да се шашкаш лекарят си знае работата, щом така ти е казал, значи е преценил, че трябва да е така. И на мен никой нищо не ми казва за изследвания но аз не се притеснявам. Още повече, че ще ми следят и постоянно кръвта за антитела. Така, че споко. Всички негативни неща, които стават идват точно от втълпение и притеснение.

# 265
  • Мнения: 70
Здравейте
и аз се обърках с това броене на г.с.

Да ви се оплача, днес трябваше да почивам, но сутринта ме извикаха на работа за нещо неотложно. Не знам как ще изкарам до другата неделя без почивка Sad

# 266
  • Мнения: 121
Здравейте !!! Ами аз като ходих на лекар в четвъртък и бях в 9г.с. и 5 дни според ехографа и ме записаха, че съм в 9 г.с. Приятен уикенд на всички ! Днес тук е много приятно, леко хладничко и съм на вълна  newsm75 newsm79 newsm28 hang и като се изморя   bath1 и smile3524. По-късно  ще се включа пак.

# 267
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз напускам темата.
Пожелавам ви здраве и късмет и успех!

# 268
  • Мнения: 107
Бодливке моят мъж има рожден ден на 16.08 ще се черпим взаимно
Моя е на 28.08 Grinning
Май съжалявам много,че ни напускаш!

# 269
  • Мнения: 3 621
Май съжалявам много,че ни напускаш!
Пожелавам ти скорошно възстановяване и да продължиш напред
Неискам никой да ни напуска

Общи условия

Активация на акаунт