Риби или овнета ще са МАРТенските хлапета!!!

  • 13 193
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 428
Здрвейте, момичета  Grinning

Леле колко сет изписали за два дни, не мога ад ви изчета  Crazy Ние бяхме на сватба в събота. Бяхме кумуве. Изкарахче си много готино  Peace Лошото беше, че този ден повече ме понаболяваше корема и бях доста пестелива с танците. Ама какво да се прави  Rolling Eyes

Някой ме беше питал къде си следя бременността. Следя си я при д-р Щерева. Тя преглежда на няколко места и изражда в Св.София /Тина Киркова/.
На ме нми излезнаха резултаите от първите изследвания и за сега май всичко е ОК. Нямам утайки в урината, хемоглобина ми е наред, нямам завишена захар в кръвта  Grinning

Есме, май ти ме пита за БХС. Преди ддве години струваше към 20-30лв. Не беше толкова скъп. Морфологията е по-скъпа.

Някой ме питеа и за кардио прегледа. Ами това е подобно на ФМ, но се гледа само сърдечно-съдовата система от специалинт по детска кардиология. Гледат се идни сини и червени линии и дали всички камери на сърцето са наред за етапа на развитие, как функционира сърцето, всичко артерии и т.н. Това се гледа и на нормална ФМ, но не се набляга толкова. Макар, че предния път доктора ни каза, че докато не се роди бебето, няма 100% гаранция, че няма да има порок на сърцето. Защото при раждането трябва да се отпуши ли беше, запуши ли беше една от клапите, за да може бебето да диша само. В корема, понеже е във водна среда тази клапа е на обратно. Интересен е прегледа  Peace

За г.с. аз за това съм си сложила лентичка. не ми се занимава да си ги броя сама  Laughing Пък и няма чак такова значение. Аз дори ен знам защо ви определят различен термин всеки път. То е ясно, че бебето се развива в различни темпове през бременността. Не може всеки път да ти се сменя термина. И без това тази дата е ориентировъчна. Няма какво да се опитва да се цели толкова.

И не на последно място - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОДЛИВКА И ОБЪРКАХ СЕ   bouquet  bouquet  bouquet

Май, много съжалявам, че ни напускаш  Sad Дано скоро пак да имаш повод да пишеш в отчетни. Не искам да намаляваме повече. Ех, един път да стигнем 15г.с. и да минат повчето тревоги  Rolling Eyes Поне свързани с началната бременност.

А за следващата тема, в предната имаше няколко предложения и всичките бяха много хубави. Може да вземем някое от тях.
На мен и това на Нефертити ми халесва, но февруарките имат вече подобно.

# 286
  • Мнения: 2 495
Честит рожден ден на БОДЛИВКА!!!!  bouquet
Да си жива и здрава и март месец да гушнеш най-сладкото бебче!

Аз отивам пак на работа... Sad
Хубав ден на всички!

# 287
  • Мнения: 105
Здравейте Simple Smile

Бодливке, честит рожден ден! С пожелания за много здраве, щастие и сбъднати мечти!   ylinfant nbirthday  party023

Хубава и успешна седмица на всички  Hug

# 288
  • Мнения: 4 428
Сега се сетих, че някой беше питал за сгъваемите кошари. Ние имаме и двете - и дървено легло и кошара. Леглото си го ползваме с въщи. Другото го имаме за гости и път. На маги опеделено с леглото й харесва повече. Като се мъчеше да се изправя, имаше за какво да се хване. В кошарата нямаше как да се изправи. А и кошарата е по-дълбока. Има кошари с по няколко нива, така еч това не е проблем. Но върши работа само с началото, докато бебеот ен тръгне да ес изправя. После се пада до долу нивото. И тогава вече става по-неудобно да го вадиш и слагаш вътре. На дървеното легло можеш да махнеш предната решетка за по-лесен достъп, като го слагаш да спи или се събужда. Но на кошарата има само една дупка отстрани, от която детето да излезне. Не е удобна за родитела, а децата в началото са малки да излизат сами през нея.
Освен това кошарата заема повече място. От леглата можеш ад си намериш и по-компактни. Ние сега за това купихме ново легло, защото това от каката ще ни е голямо за новата стая.

В тази връзка, Бодливка, леко преместване. Как ми ес иска и ние вече да стигнем до там  Tired

# 289
  • Мнения: 107
Понеже обсъждахме секса,намерих една полезна статийка! Ето за тези на които им е интересно  http://semeistvo.rozali.com/mama/p7845.html

# 290
Здравейте HugНефертити Naughtyизкара ни акълите(а ние имаме много Grinning)Радвам се,че всичко е наред HugНие също правим ремонт-вчера аз люпих тапети,а любимия с татко къртеха плочки moresmileмалко ме заболя корема,ама то било от червата(слава Богу)
обърках се,кокло струва това мазило на Кокона?Изглейда добро на картинка Simple Smile
Хубав ден на всички  bouquet

# 291
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Веси, благодаря за отговорите, аз те питах и за БХС и за кардио-то  bouquet Имам дълбоки съмнения, че второто го правят някъде във Варна, но звучи много интересно.

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Бодливке nbirthday и от мен. Много здраве и любов, другото си идва само.

Новата ни тема е това
- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321103.new#new

Общи условия

Активация на акаунт