Отговори
# 15
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Здравейте!В никакъв случай не желая да подвеждам когото и да било.Пуснах тази тема ,за да попитам за мнение за билки за стимулиране на овулацията,точно защото имам проблеми с овулацията.Мисля ,че е едно да се вземат билки от баба Куна или случаен човек ,или да вземеш билки от специализирана аптека.Това е мое мнение.Ще опитам пък може и да помогнат.А относно хапчетата,изпила съм стотици и засега без ефект.Всичко е относително.
Успех и целувки на всички! Hug

# 16
  • Мнения: 3 453
Руми,
не си ме разбрала, мила. Стимулирането на овулация не е шега работа. Независимо, с какви медикаменти или стимуланти /в случая билки/ се извършва, стимулацията задължително трябва да се проследи от специалист. Това означава две неща - фоликулометрии и хормонални изследвания по време на стимулациите.
Да не говоря, че първо и основно правило при стимулация на овулация е, че е необходимо да се установи проходимостта на фалопиевите тръби, посредством хистеросалпингография, хидротубация или лапароскопски.  При теб това направено ли е? Как разбра, че не овулираш? Имаш ли поне 4 последователни фоликулометрии? Хормонални изследвания пускала ли си? А спермограма?
Защото нали се сещаш, дори да те стимулират и да овулираш, ако няма годни сперматозоиди или, ако са запушени тръбите - нямаш шанс за естествено оплождане.

Стимулация на овулация, без лекарски контрол и наблюдение, може да доведе до изчерпване на яйчниковия резерв. Говоря в общия случай, независимо дали става дума за лека стимулация с билки или стимулация с Клостилбегит например.

Ако искаш, можеш да споделиш какви медикаменти си приемала и какви изследвания си правила.
И Руми,
нищо не е относително, всичко е въпрос на добри професионалисти, точни диагнози и правилно лечение.

Стискам палци! Всичко ще е наред, само не прибягвай до самолечение! Hug

# 17
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Да,правила съм тези изследвания.Имах само повишено ниво на тестостерон,но с "Диане -35" го вкарахме в норма.Цикълът сега ми е горе-долу редаовен,а по-рано ми идваше 3-4 пъти в годината.Даже съм пила "Серофен"и "Дуфастон",но резултат нямаше,защото тогава ,когато трябваше се появиха ред причини от личен характер. CryМисля,че нямам овулация ,защото при мерене на температурата нямам изразена двуфазност.Мисля да опитам с тези билки,преди пак да ходя на лекар,защото хапчетата,които ми изписват ми се отразяват доста зле.
Прегръдки!

# 18
zdravei te momicheta.i as sam na mnenie che tezi babini kuneni bilki sa opasni,prosto badete tarpelivi i nai veche spokoini.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 978
Аптеката е сертифицирана, напълно законна. Билките като качество са им добри. Ако продават билки за овулация, значи наистина са билки за овулация - аптеката има добро име, постоянно е пълна с народ, няма да рискува да продава боклуци. Работила съм с тях преди време, добри са и си разбират от работата.

Ако имаш съмнения, провери съставките на смеската, коя за какво е - можеш през гугъл, можеш през някой фитотерапевтичен справочник.

# 20
  • Мнения: 914
zdravei te momicheta.i as sam na mnenie che tezi babini kuneni bilki sa opasni,prosto badete tarpelivi i nai veche spokoini.
Подкрепям това мнение, шега със здравето не бива.

# 21
  • Мнения: 3 453
Аптеката е сертифицирана, напълно законна. Билките като качество са им добри. Ако продават билки за овулация, значи наистина са билки за овулация - аптеката има добро име, постоянно е пълна с народ, няма да рискува да продава боклуци. Работила съм с тях преди време, добри са и си разбират от работата.

Ако имаш съмнения, провери съставките на смеската, коя за какво е - можеш през гугъл, можеш през някой фитотерапевтичен справочник.
Никой не отрича това! Аз самата съм купувала билкови смеси за подобряване спермогенезата.
За друго става въпрос. Стимулирането на овулация не е шега работа. Повечето момичета, които прибягват към билкова стимулация, не са следени от специалист, нямат тест за проходимост на фалопиеви тръби, нито спермограма.
Прочети предния ми пост и ще ти стане ясно, какво точно имам предвид. Peace

# 22
  • Sf
  • Мнения: 978
Hope, нямах целта да оспорвам постинга ти, напротив, съгласна съм с него. Сравнението на билкарката баба Куна с една нормална билкова аптека ме накара да напиша, което написах.
  bouquet
 

# 23
  • Мнения: 3 453
Hope, нямах целта да оспорвам постинга ти, напротив, съгласна съм с него. Сравнението на билкарката баба Куна с една нормална билкова аптека ме накара да напиша, което написах.
  bouquet
 
Зная. Права си, разбира се. Уви, много момичета залитат в неправилна посока.
При нас беше така - открихме проблема, лекар ни препоръча съответните билки и си ги купихме точно от тази аптека.  Peace

# 24
  • Мнения: 609
момичета, а какви са тези билки, които подсилват спермограмата?

Общи условия

Активация на акаунт