МАЙ 2009 е далече,но в коремчето на мама има мъъъъничко човече

  • 11 779
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
здравеите мами  Hug

# 106
  • Мнения: 0
малко съм притеснена след 3 дена закъснение и 2 положителни теста може би ще се присъединя към вашия отбор на майските мами, не съм ходила на преглед още  ще изчакам до другата седмица. Боже още не мога да повярвам - стана съвсем случайно от първия път.
 Поздрави мами   bouquet

# 107
  • Мнения: 125
Днес бях точно на вагинален ехограф и доки каза,че не вижда нищо. Понеже последният ми цикъл дойде  шест дена по-рано и той ми каза, че е възможно дните на овулацията да са се преместили и фактически да съм забременяла доста по-късно отколкото си мисля, което да обясни и защо чак на 07.09 видях двете чертички, а ми закъснява от 25.08 и имам 4 отрицателни теста до неделята............Явно търпение му е майката.. Praynig

# 108
  • София
  • Мнения: 1 481
Момичета, за съжаление се оказа, че бременността ми е извънматочна и утре влизам за лапароскопия  Sad Cry  На ехографа се видяха сърдечните пулсации на плодчето, но за съжаление е в дясната ми тръба  Confused

Желая на всички лека и щастлива бременност, аз се надявам след някой месец отново да видя двете чертички и този път всичко да си е на мястото Praynig

Успех и целувки от мен  Heart Eyes

# 109
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бети, много съжалявам, мила! Представям си как се чувстваш!  Cry
Дано всичко мине добре и скоро пак да се похвалиш с две чертички и успешна бременност!

# 110
  • Мнения: 2
И аз съжелявам. 

# 111
  • Мнения: 125
Стискам ти палци следващия път всичко да е наред. Praynig Hug

# 112
  • Мнения: 4
Бети, съжалявам!  newsm45  
лелееее, толкова мн ти съчувствам, мила!!!
Но не губи надежда сега, явно така е трябвало да стане! Всичко е за добро! Вярвам в това! А и щом веднъж е станало, ще стане пак, нали?!  Hug Стискам палци да е много скоро!

# 113
  • Мнения: 336
Момичета, за съжаление се оказа, че бременността ми е извънматочна и утре влизам за лапароскопия  Sad Cry  На ехографа се видяха сърдечните пулсации на плодчето, но за съжаление е в дясната ми тръба  Confused

Желая на всички лека и щастлива бременност, аз се надявам след някой месец отново да видя двете чертички и този път всичко да си е на мястото Praynig

Успех и целувки от мен  Heart Eyes

Съжалявам за това, което преживяваш, но е много важен фактът, че извънматочната бременност е хваната на време и ще спасят тръбата! Пожелавам ти след някой и друг месец да се похвалиш с нова и успешна бременност!   bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 293
Bettie,искрено съжалявам,но както вече ти писаха по-добре,че се разбра по-рано.Сега трябва да си почиваш и да мислиш позитивно и съм сигурна,че след някой друг месец ще ни се похвалиш отново. Hug

# 115
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРИ, И АЗ ЧАКАМ БЕБЧЕ ПРЕЗ МАЙ 2009. дА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБНЦАТА И ВИЕ ЗАДА ГИ ГЛЕДАТЕ, А НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТО!!! Май групичката се разраства супер.

# 117
  • Мнения: 4
DOTSS....... АЗ ОТИДОХ 10 ДНИ ОТ ЗАКЪСНЕНИЕТО И ВСИЧКО СЕ ВИЖДА, УСПЕХ И МНОГО СЕ ПАЗИ

# 118
  • Мнения: 4
Весииии,  welcome Добре дошла в клуба!!!
За кой май е, изчисли ли?

# 119
  • Мнения: 4
БЛАГОДАРЯ ТИ MARIA-CHARA  ДА ИЗЧИСЛИХ, НА 8-МИ МАЙ   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт