Може ли да се "промени" полът на момче в 7-ми месец?

  • 6 504
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че може  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 124
Аз чакам трето бебче и съм в 15г.седмица. В 14та бях на 4Д при д-р Марков и той каза 100% момче, което хич не ми се понрави, защото първите 2 са ми момченца, но сега като чета всичко това започвам да се чудя възможно ли е да стане чудо и с мен. Казват, че д-р Марков винаги познава пола и при него грешка няма, но... все пак се моля поне сега да е сбъркал.

# 62
  • Мнения: 2 821
Хах, тази невероятна тема се завърнала...
Авторката в скоро време ще каже дали се е "сменил" пола Mr. Green...очакваме да се появи юнак Hug
djreni , не унивай...Пожелавам ти здраво бебе!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко е възможно  Whistling

# 64
  • Мнения: 805
Мда, може и след като родиш да се промени пола - девет месеца ти казват едно, на края излиза друго! То при вероятност 50/50 и аз имам голям шанс да позная и без да те гледам на ехограф.

# 65
  • Мнения: 304
 #Crazyвероятно лекарят е сгрешил-

# 66
  • Мнения: 263
Най - вероятно второто мнение е грешно . Поне при мен бе така.
До 7-мия месец - твърдо мъж. В 8-мия изведнъж "нямало висулки" Shocked Момиче било, и така до края чаках девойка (ама си знаех , че ще е момче) ей го на, всичките му "висулки" са тука Mr. Green
Здраво да е пък каквото дойде - успех Hug

# 67
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
сигурмо лекарят е сгрешил Peace

# 68
  • Мнения: 494
 Joy
О можеее,питай майка ми! До 8-я месец са чакали 1 момче, а накрая сме излезли две девойки,макар ,че говорим за време от преди 30 години!

# 69
  • Мнения: 2 908
Толкова е просто-аз се чудя какво те учудва толкова?Моята мома до 7-ми месец беше момче,а то било,защото пъпната връв минавала между краката-защо да не може мъж да стане жена,а можело по-често обратното?

# 70
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Моя приятелка до последно чакаше момче. Доц. Балев и беше дал същата прогноза, но се роди мацка. Докато не се появи няма нищо сигурно.

# 71
  • Мнения: 2 312
На авторката гледам терминът й е днес.
Чакаме новини...

# 72
  • Мнения: 826
Хахааха. Съвсем правилно си се изрази за "променянето". Грешка е възможна при лекарите, но статистически не мога да се включа. Важното е да е здраво, а какво ще излезе - Божа работа. Сигурна съм, че ще е обичано Grinning

# 73
  • Мнения: 1 259
#Crazy #Crazy
Реално полът не може да се промени!
Но, лекарят да сбърка- да, може!
Много момичета са били момчета и обратното.

До последно трябваше братовчет ми да е "братовчетка"... и за изненада на доктори и родители... излязло  smile3539

# 74
  • Мнения: 7 474
Лекарите често грешат или очаквайте неочакванното Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт