АПРИЛско бебченце расте, а мама прави му пюре!

  • 8 873
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 095
Добро утро ( сега вече мога да го кажа )   bouquet
Ето едно диво парче за събуждане
http://www.vbox7.com/play:9c29834f
Ако наследниците спят,намалете звука преди да пуснете клипчето  Peace

# 271
  • Мнения: 200
Добро утро Simple Smile
Милени незнам дали е някоя от нас го е написала- но аз ако имам нещо да ти казвам го правя в  прав текст, както си забелязала. Според мен е някой външен, който е чел спора ни  Peace Няма какво да се връзваш..... Peace


Габи вчера беше малко нервна от Пентаксима, плачка ама май се разминахме с температурата  Praynig Иначе мястото с инжекцията е поддуто и зачервено.
Много ме е яд че хвърлих теста си за бременност, който показа 2те чертички  ooooh!
А да ви питам- пъпчетата хвърлихте ли ги някъде? Нашето още го пазя  Wink
Лек ден майчета!

# 272
  • Мнения: 379
Добро утро, момичета! Дороти, изпреварила си ме! Черпя ви безкофеиново кафенце! kaffeetrmker_2 Некърмещите черпя също Grinning Peace!
Ох! Будни сме от 06,30 и още не ще да спи...Опа, още една ранобудна мама!
Пъпчетата и двете още ги пазя! Не съм решила още къде да ги хвърля. Чао засега, че мрънкаме!

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 328
Добро утро!  Grinning

Пазя и теста с двете чертички /първият ми и дълго чакан  Grinning/, пазя и пъпчето, което все още се чудя къде да оставя... Може би ще изчакам да порастне и сама да реши къде да го хвърли  Grinning

По въпроса за Пентаксима - аз съм много доволна. До сега не сме имали никаква отрицателна реакция. Само втория път й се образува малка бучица, но след два дни нямаше и следа от нея  Peace

За анкетата - гласувах, че още няма да захранвам. Нашата педиатърка е на мнение, че колкото по-късно, толкова по-добре. Мисля обаче да започна по малко да купувам пюренца, макар че като се замисля, тя в началото няма да яде кой знае колко...

Да ви попитам - вие започнахте ли да купувате дрешки за зимата? Аз явно съм се вманиачила на тази тема, защото мъжа ми ме обяви за луда, че съм накупила толкова неща...

# 274
  • Мнения: 80
Добро утро!  Grinning

Да ви попитам - вие започнахте ли да купувате дрешки за зимата? Аз явно съм се вманиачила на тази тема, защото мъжа ми ме обяви за луда, че съм накупила толкова неща...


Aз да, защото изведнъж почти всичко ни омаля, а и когато изведнъж стана по-студено почти нямах какво да му облека  newsm78.

И аз пазя тестчето Simple Smile Въпреки че моето първото беше отрицателно, след един месец закъснение на цикъла...И докторите като им казвах кога ми е бил последният цикъл (6 юни), все ме поправяха и мислеха че нещо не съм в час Laughing Ама то с моя нередовен цикъл...

Не е имал досега реакция от Пентаксима.

# 275
  • Мнения: 121
Можеш да изкараш селтика от Димитровград, ама Димитровград от селтика не.

Уникално и неповторимо! Това показва най-точно ярката индивидуалност, неповторимият колорит, духвното богарство и нравственото израстване на типичния български персонаж от творчеството на един велик автор Алеко Константинов!/сетете се сами за кой герой говоря/ Излишен е по-задълбочен коментар...  smile3505
Отиде ми желанието по дяволите да ви казвам "Добро утро"
Sick

# 276
  • Мнения: 165
привет и от нас Hug
ние най накрая се обрнахме от гръб по корем.все му виках на детенцето ,че е мързеливчо и той реши да ми покаже ,че не съм права.
споровете аз винаги съм ги избягвала.
днес сме на профилактичен да видим как е гърлото и афтите дали са изчезнали

момичета случвало ли се е при вашите бебчета както спят и да плачат.Ники два три пъти така направо се дере и като отида той пак е заспал. newsm78

# 277
  • Мнения: 269
Добро утро или май не е много добро , а !!

Виждам , че някои са зачекнали болна за мен тема .Така е - винаги ще има засегнати. Аз лично много пъти се заричах да не пиша повече, но все ми минава ( де не ме нападнете , ей ). Толкова съм свикнала с този форум , че чак се дразня от себе си.
Тук сме , за да си споделяме само хубави неща около нашите бебчета.

За съжаление , Aquariel  е права. Ще я цитирам : И постовете ти са свежи и леко се четат.. А пък другите - нека си пишат.

Не искам да обидя никой - просто това е истината.

# 278
  • Мнения: 3
Привет и от мен! Добро утро и лек ден! Вчера моята щерка стана на четири месеца, но аз не съм "черпила", защото не знам как се слагат онези готини картинки, които вие слагате. Но все пак благодаря ви за поздравите.
 Аз не се сърдя, ако някога не ми отговарят, защото аз по принцип не пиша нещо особено съдържателно, просто споделям. Иначе когато съм имала въпрос, винаги ми отговаряте Hug Hug Hug.
Аз си пазя теста, правих го точно на 15. 08! Мнооого исках да е момиче и да мога да я кърмя. И двете желания Господ ми ги сбъдна!
Лек ден и нека силата да е с вас!

# 279
  • София
  • Мнения: 749
Добро утро Simple Smile

КРИСИ, и Косьо на сън понякога изведнъж се разплаква. Даже има случаи, в които направо започва да плаче с всичка сила. Не знам стряска ли се, сънува ли  newsm78 Едва ли е от болка, защото като го гушна или погаля се успокоява веднага.
Мисля, че и други момичета бяха споменавали за същото, така че не се притеснявай  Hug

Зимни дрехи още не съм взимала, но виж есенни - да, при това не малко. Покрай разпродажбите във FOX baby го пообзаведох. Но дали ще му стават тогава...един господ знае Simple Smile Иначе и на Косьо дрешките изведнъж му омаляха.

За реакциите от ваксините...според мен си зависи и от детето. На двете ми дъщери сме слагали само ваксините по ЗК (то други нямаше). Никога не са ми вдигали температура, нито са били кисели ...

Златце, Честит Рожден Ден на патерици от мен!  bouquet  Пожелавам ти най-вече здраве - както за теб, така и за близките ти хора! Всичко останало се постига Simple Smile Дано мъжът ти вече да е по-добре !

На мен ми е едно смотано и притеснено...нали днес ще пътуваме. Притеснявам се от дългия път. Едно как ще понесе на Косьо, второ се притеснявам съдбата да не ни срещне с някой от стотиците идиоти, които карат безотговорно по шосетата и се мислят за недосегаеми...Иначе багажа съм го приготвила. Не се притеснявам, че нещо може да съм пропуснала, защото....на детето взех ВСИЧКО  hahaha

Иначе, живот и здраве, от морето пак ще бъда с вас - там навсякъде има безжичен нет, а щерките без лаптоп не тръгват никъде Simple Smile Само не знам колко често ще мога да се докопвам до него Simple Smile

По повод на пристрастяването към форума...ще ви дам един пример. Наскоро дъщеря ми (голямата) ме попита :"Мамо, ако нямаше бг-мама ти какво щеше да правиш по цял ден?". Аз, разбира се, й върнах жеста с въпроса "Дени, ако нямаше Фокс Лайф, ти какво щеше да правиш по цял ден?", но ми стана криво - признавам си  Confused

Хайде лек ден и до скоро  Hug

# 280
  • Варна
  • Мнения: 433
Добро утро, мамчета!!! Wink
Айде нека не си разваляме настроението от сутринта, въпреки че аз се събудих с леко главоболие. Снощи свекито ме ядоса за пореден път, ама това е тема на друг разговор #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Doroty d, дай си данните, аз ще ги вкарам в табличката Peace
Аз също си пазя тестовете, правих си два, единия точно на рождения си ден /23 август/, беше втория и беше повече от ясно, че съм бременна, само дето мъжо каза, че докато не кажел доктор не вярвал Laughing Laughing Laughing
Пъпчето ни също още е в къщи, не можем да решим къде да го хвърлим.

При нас пак е жега от сутринта, ще стоим май в къщи до следобяд.
По-късно ще пусна рецептата за шоколада, трябва мама да ми я продиктува, а това ще стане на обяд[

Вижте ний как слушаме детски песнички:
/color]

# 281
  • Мнения: 3
http://www.vbox7.com/play:4b092c4e
Поздравче с тази моя любима песен, която, струва ми се ни пасва на настроението.

# 282

Общи условия

Активация на акаунт