АПРИЛско бебченце расте, а мама прави му пюре!

  • 8 882
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 531
А да, и картофът не било добре за начало, морков и тиква най-подходящо...

Странно странно...Да се изкажат чужбинските майки при тях дали е така  Hug

Абе и аз това се чудя, понеже не намерих нито едно пюре от картофи само , а има само от моркови.... те фирмите производителки са много в час със потреблението та щяха да ги правят! За Ганчев ... не ми се коментират, като си помисля че Ицо го изгледах с тях Sick

# 226
  • Мнения: 70
Абе какво им става на тези деца? И аз си искам кроткото дете. Снощи като яде в 20.30ч заспа чак в 23ч. Това не се е случвало. И един рев, ама много жално ревеше, и тя като Стефи на cenitelkata. Изреждахме се трима човека един слуд друг да я носим. И искаше все изправена да е. Днес не е спала от 13ч. до сега. Да не ви казвам че от 2-3 часа само я разхождам из вкъщи. Ей сега майка ми я изведе на разходка малко. Дано тази вечер е по-спокойна. Хайде оплаках ви се и аз, дано не съм ви досадила.

# 227
  • Мнения: 2 531
Аз пък изобщо не искам да съм бременна вече  Crossing Arms ама нали 3 пъти бях  Mr. Green наситих се на бременностите с всичките им есктри!

# 228
  • Мнения: 80
Лудрес, Пете, и аз чакам да спря да кърмя и действаме Simple Smile Дай Боже да стане бързо работата. Не че сега се пазим де Mr. Green  И после заедно пак в Отчетни  Hug

# 229
  • Мнения: 319
Лудрес, Пете, и аз чакам да спря да кърмя и действаме Simple Smile Дай Боже да стане бързо работата. Не че сега се пазим де Mr. Green  И после заедно пак в Отчетни  Hug

аааа Хриси-Писи искам и аз покана за вашата групичка в Отчетни Wink искам пак с вас да си бременея,ама вие мнооооого бързате  CrazyИзчакайте ме мен да се посъвзема малко и ще действаме  Wink не мога да си представя с други момичета да си пиша така както с вас Thinking толкова съм свикнала с присъствието ви,че ако пропусна ден без да вляза във форума и ще изперкам!
 Hug на всички ви!
tanzen,Пете,Vanyivan чакам ви Grinning Ваня М май и ти ще идваш към Албена скоро Wink

# 230
  • Мнения: 116
 И аз и аз на опашката в още едни отчетни.... Нали ви казах, че зълва ми е бременна и сега си припомням с нея какво е било, но в интерес на истината, много работи съм забравила, а не беше отдавна.   newsm78  При вас как е?
 Искам паааак да си бременея..... Направили сме план-графика с мъжо за второ даже и име сме измислили  Mr. Green Живот и здраве да е само
 
  Момичета, някоя от вас знае ли рецепта за домашния течен шоколад от едно време, дето се прави със сухо мляко?  Егааати определението дадох...

# 231
  • Мнения: 2 751

  Момичета, някоя от вас знае ли рецепта за домашния течен шоколад от едно време, дето се прави със сухо мляко?  Егааати определението дадох...
И аз искам тази рецепта  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 6 713
Направили сме план-графика с мъжо за второ даже и име сме измислили  Mr. Green Живот и здраве да е само
 

И ние, и ние Mr. Green Да сме живи и здрави Simple Smile
Сисе, ти си младо, ние по-дъртичките трябва да действаме вече Mr. Green (шегичка Wink)

Анилинда, нямам такава рецепта. Питай в Готварския, със сигурност ще ти отговорят там.

Между другото хапвате ли шоколад? newsm78 Аз вчера се предадох на един... Blush Blush Blush

# 233
  • Мнения: 2 531
Мамчета, само да ви информирам - кърмата втечнява пюретата и не става за бъркане Naughty Днес си спомних това / бях забравила от Маргото/. И въпреки това Ива хич не и се понрави пюрето, искаше си цоки! Утре ще пробвам с морковето на Хип... да видим!

# 234
  • Мнения: 96
Здравейте!
Veni-b, има пюре от чист картоф на Semper - но е малко безвкусно, и Ема не беше очарована. Яде картофа в комбинация с морков без проблем. Утре ще пробвам и картоф с тиквичка - да видим.
Поздрави на всички!

# 235
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито на всички, които имат месечинки днес!  Hug   newsm67  ura  Party Time  costumed034 Tada

# 236
  • Мнения: 2 751
Мамчета, само да ви информирам - кърмата втечнява пюретата и не става за бъркане Naughty Днес си спомних това / бях забравила от Маргото/. И въпреки това Ива хич не и се понрави пюрето, искаше си цоки! Утре ще пробвам с морковето на Хип... да видим!
Аз пък съм правила пюретата на Кало само с кърма в началото-и готови и домашни  Peace

# 237
  • Мнения: 80
Sisee, aз понеже знам, че не бързаш, затова няма лична покана Hug Но то не се знае знае ли се;)

# 238
  • Мнения: 186
Лудрес, Пете, и аз чакам да спря да кърмя и действаме Simple Smile Дай Боже да стане бързо работата. Не че сега се пазим де Mr. Green  И после заедно пак в Отчетни  Hug
А как се отразява бременността на кърменето?

# 239
  • Мнения: 6 713
Лудрес, Пете, и аз чакам да спря да кърмя и действаме Simple Smile Дай Боже да стане бързо работата. Не че сега се пазим де Mr. Green  И после заедно пак в Отчетни  Hug
А как се отразява бременността на кърменето?

Ivane, доколкото знам докато кърмиш може да не успееш да забременееш, но не е правило. Аз най-вече искам да имам пауза между кърмене и бременност, малко да си почине организма, колкото и да се храни добре човек, и витамини да приема, това си е натоварване на организма. Това е мое мнение, не искам да ангажирам никой с него. Най-добре питай в Кърмаческия, там има бременни кърмачки, че и кърмачки на две деца едновременно Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт