имат ли мъжете криzа на 30

  • 6 532
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
вярно е , че раzводите са ужас zа децата и не трябва да се пристъпя с лека ръка към тях,... по треzвомислещия родител  newsm78


Вярно, не може да продължава до безкрайност. Затова и по-трезвомислещият да предприеме пръв някакви мерки. Има много жени, които са като описаното от теб, но мъжете им не бързат да се развеждат, защото знаят, че на детето му трябва майка. Все повече мъже се опитват да се образоват на тема женски кризи и да предложат някакво решение на проблема.

# 31
  • Мнения: 183
Аз съм чувала за криза при мъжете към 55-60г. Тя е подобна като тази при жените-климактериума си казва думата тогава, и при двата пола. За такава на 30г. не съм. Ма сигурно има newsm78, ще следя темата.

# 32
  • Мнения: 251
И аз си мислех дали не съществува нещо като криза-мъжът ми малко след 30г реши ,че не бил щастлив,не му харесвал живота който водел и поиска развод.
Искал да си живее сам както реши без да се съобразява с някой.


И при нас така!
Само, че не заживя сам, а с друга! ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 448
Мъжете имат криза на 40 или на 50, на 30 само жена може да изпадне в криза.

# 34
  • Мнения: 198
Засега няма, дано продължи така  Wink

# 35
  • Мнения: 1 168
Мъжете имат криза на 40 или на 50, на 30 само жена може да изпадне в криза.

Много си права  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 041
Verka, така, както го описваш изглежда като хипохондрия. Болен е човекът, но болестта му е другаде. Отидете на психиатър, тъкмо е доктор, ще се почувства по-добре. Ще го прегледа, ще поговорят, ако трябва ще му даде да пие нещо. Това неговото си е болест, не криза на някаква възраст. И не е редно заради една болест да си развалите семейството, вместо да се опитате да се излекува. Пак казвам-да отива на психиатър. Нито е страшно, нито е срамно. В нашето стресово ежедневие всичко може да се случи.  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Това, че мъжете не могат да изпаднат в криза на 30 не мисля, че е съвсем така. Зависи на какви обороти живее този мъж. Ако е от високоскоростните хора, които се занимават с високи технологии, образование или управляват някакъв бизнес като нищо на 30 вече ще е постигнал сериозно ниво в кариерата си или голям успех. А след успех има период на криза (това се случва и на жените). На всичко отгоре днешните млади мъже, високообразовани и т.н. рядко се женят преди 30.

При жените сериозен момент на криза е раждането на децата (което също се измества, но нагоре с годините) и после като децата са поотраснали малко и тя вече е по-зряла и иска да живее и заради себе си, да се преоткрива, да прави нова кариера.

# 38
  • Мнения: 1 726
Имат и още как, но ако има какво да я провокира. Може да е неудовлетвореност в работата или както се случи при нас, този момент съвпадна с раждането на детето . Предполагам, че се е почуствал на заден план и реши да ходи да се доказва "като мъж" на вън. Никой мъж естествено няма да си признае, че е изпаднал в някаква криза , много по-лесно е да каже , че жена му е виновна ,че не му обръщала внимание или че е надебеляла и т.н. Тази криза е резултат от натрупване на някакви комплекси, според мен, но добрата новина е ,че бързо минава.

# 39
  • Мнения: 505
Да, моят на 30 изпадна в криза и взе, че се ожени за мене.  ooooh!

# 40
Имат и още как, но ако има какво да я провокира. Може да е неудовлетвореност в работата или както се случи при нас, този момент съвпадна с раждането на детето . Предполагам, че се е почуствал на заден план и реши ...

същата детинщина

Мъжете имат криза на 40 или на 50, на 30 само жена може да изпадне в криза.


Да го пратя да иzследва тестостерона  newsm78

Verka, така, както го описваш изглежда като хипохондрия. Болен е човекът, но болестта му е другаде. Отидете на психиатър, тъкмо е доктор, ще се почувства по-добре. Ще го прегледа, ще поговорят, ако трябва ще му даде да пие нещо. Това неговото си е болест, не криза на някаква възраст. И не е редно заради една болест да си развалите семейството, вместо да се опитате да се излекува. Пак казвам-да отива на психиатър. Нито е страшно, нито е срамно. В нашето стресово ежедневие всичко може да се случи.  Peace

ясно ми е, но психото ще го диагностицира, докато самото оправяне zависи от пациента , а моя пациент е майак плачЕ  ooooh!  ooooh!  ooooh!

... Тази криза е резултат от натрупване на някакви комплекси, според мен, но добрата новина е ,че бързо минава.

колко бърzо ? вечЕ я караме 4 месеца   Sad

# 41
  • Мнения: 2 448


Мъжете имат криза на 40 или на 50, на 30 само жена може да изпадне в криза.

Да го пратя да изследва тестостерона  newsm78


Какви изследвания, я вземи го стегни малко, глезотии.
То на 30 повечето момчета започват да се осъзнават като мъже, а той в криза.  ooooh!

# 42


Мъжете имат криза на 40 или на 50, на 30 само жена може да изпадне в криза.

Да го пратя да изследва тестостерона  newsm78


Какви изследвания, я вземи го стегни малко, глезотии.
То на 30 повечето момчета започват да се осъзнават като мъже, а той в криза.  ooooh!

вечЕ се чудя не трябва ли да zабанят на мъжете да се женят и да имат деца преди 30. .. след като на 30 ще им щуква нещо и щ? се осъzнават като мъже ... ами тогава да съzдават семейства, като са осъzнати ...

Сега се zаговорих в поzнатата с 3 те деца ... онzи нейния иzЕчzнал zа 2 седмици и се окаzа , че иzровил някаква рускинка от сайта zа zапоzнанства и обиколил с нея иz италия с кола, zапоzнал я с майак и ... а Еч детската градина на малкия е във ваканция , абе иzключил и гсм а ...

# 43
  • Мнения: 2 448


вечЕ се чудя не трябва ли да zабанят на мъжете да се женят и да имат деца преди 30. .. след като на 30 ще им щуква нещо и щ? се осъzнават като мъже ... ами тогава да съzдават семейства, като са осъzнати ...


Ми на мен ми прави впечатление, че в днешно време за разлика от преди десетина години да речем повечето мъже около 30 създават семейства, не бързат.  Thinking

# 44
  • Мнения: 190
То някои мъже кризи ги тресат цял живот. Други са далеч от тях - завиждам на жените им.
И моя мъж има трудни моменти - не бих ги нарекла кризи, но се справяме.
Подкрепи го и не се отказвай от това да запазиш семейството си!!!

Общи условия

Активация на акаунт