имат ли мъжете криzа на 30

  • 6 546
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 726
Съжалявам ако ти се е сторило , че се присмивам. Hug
То е ясно, че проблема е психически и трябва да разбереш, какво точно го е отключило ,определено нещо в околната му среда го разболява. Ако това е свързано с майка му, например, да намериш начин да прекратиш комуникацията между тях. Може просто да не му харесва работата и това да е подсъзнателна реакция (някъде бях чела че депресията в напреднала форма предизвиква наистина симптоми на разболяване на цялото тяло). А може също така, нещо да го подтиска в семейството ви, да се чувства пренебрегнат, сигурна съм , че ако му се врътне под носа някоя засукана мацка, ще забрави болежките си.

# 91
  • Мнения: 1 168
Мила, тук всеки може да пише, стига да не е вулгарно. След като те дразни някой, пишещ по темата, пиши и ти, но моля те, не се изразявай с глаголи, които не значат това, което смяташ. Вместо всичко това, дай някакъв съвет на авторката, дори и груб, но твой. Заяла идва от ям, а аз вмомента нямам желание за това.

Като ти гледам аватара, много ти подхожда (дано имаш чувство за хумур). А за "преносен" смисъл на думите, чувала ли си? И хайде да не оспамваме темата! Peace

# 92
  • Мнения: 152
Мила, тук всеки може да пише, стига да не е вулгарно. След като те дразни някой, пишещ по темата, пиши и ти, но моля те, не се изразявай с глаголи, които не значат това, което смяташ. Вместо всичко това, дай някакъв съвет на авторката, дори и груб, но твой. Заяла идва от ям, а аз вмомента нямам желание за това.

Като ти гледам аватара, много ти подхожда (дано имаш чувство за хумур). А за "преносен" смисъл на думите, чувала ли си? И хайде да не оспамваме темата! Peace


Какво ми е на рибката? Просто казва:"Мама". Дай да изпушим лулата на мира, че станахме банални.Тръгна от кавичките, за които нарочно те подразних, а виж докъде я докарахме. smile3528

# 93
ели никой не може да иде на доктор вместо друг  Wink може би , когато се стигне до там и на мен да ми иzгори някой бушон ще ида и ще кажа какво става с мен и zащо, но сега какво да кажа?
ние имаме дете, а искахме и поне още едно и предпоставки zа добър живот имаме ... какво стана? ревност към детето? скъсване с лекия живот с отговорността само zа себе си, криzа на 30 те? порастване ? какво?
и не не лъжа, може би каzвам само моята гледна точка ... да но все пак аz пиша и това чувствам  Sad

# 94
  • Мнения: 2 169
Верка, нали сериозно още не смяташ, че това е криза на 30-те? Защото, ако-да, то тогава много си противоречиш....

# 95
Верка, нали сериозно още не смяташ, че това е криза на 30-те? Защото, ако-да, то тогава много си противоречиш....

иzграждам си теории, търся причини отпушили целия тоzи вулкан, zа да zнам какво му действа така. Ако е някакъв повратен момент в раzвитието в живота , ако реагира така на някакви жиzнени цикли и промени ... ДА zнам zа като стане на 40. Но ако не е това , а просто липса на внимание (zаради детето), претовареност, нерпиятности в службата ... това вечЕ мога да предвиждам и променям. Просто търся причина zа всичко , което се случи така светкавично.
А иначе аz ролята на психолог не мога да поема , zащотот не с.ъм учила zа това, но говоря, обяснявам, успокоявам , купувам книги zа преодоляване на страховте (от тях му ставало по лошо) , давам примери, помагам, оставям го да почива, гледам да се храни и да му е раzнообраzно, купиху zа рождениия ден карта zа масажи (20 в центъра до службата му) ... Какво не правя?

# 96
  • Мнения: 3 268
Определено я има при някои.Обикновено им минава,но се иска търпение и здрави нерви.

# 97
  • Мнения: 54
Моят мъж стана като влюбен младеж на 33 години. Гадното беше, че не беше влюбен в мен , а в 19 годишната си любовница.   Беше много добър баща и съпруг, но изведнъж реши, че иска нещо друго. И си го намери.  И това ако не е емоционална криза на 30-те ....

# 98
Моят мъж стана като влюбен младеж на 33 години. Гадното беше, че не беше влюбен в мен , а в 19 годишната си любовница.   Беше много добър баща и съпруг, но изведнъж реши, че иска нещо друго. И си го намери.  И това ако не е емоционална криза на 30-те ....

Това е по лошо, zащото нищо не можеш да направиш, според мен , нищо  Sad

в самолета дълъг нощен полет до нас следната сцена ... самолета претъпкан и настанили една двойка отделно, мъжа между майка ми и едно друго момиче, бремнната му приятелка няколко редна напред ... той още със сядането zаговори момичето, zапочна да и поръчва неща от стюардесата , да вика тя иска това и не иска онова ... приятелкаат му дойде няколко пъти, говори, плака , ходи в тоалетната  Sad абе не zнам на 30 ли неше тоzи или на колко, но вzех да мисля мъжте zа потенциални откачалки  Sad

# 99
  • Мнения: 167
verka, извинявай за въпроса вие в чужбина ли живеете? Питам, защото ние живеем в Испания и покрай нас напоследък се изказаха някой мнения, че от по - големия стрес  да живееш в чужда страна и да говориш чужд език на много хора им се случвало да изперкват имам предвид да изпадат в кризи или в депресии. Аз лично незнам дали е така.
Иначе какво да ви кажа - всички сме потенциални откачалки - незнаеш кой как ще го завърти живота, в какво ще се превърне и какво ще направи. 

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 15:46 от Ели_

# 100
  • Мнения: 592
Макар че писах вече тук - отговорът ми, след като ви попрочетох е твърдо НЕ! Тази криза на 30-те, 40-те, 50-те е измислена от психолозите и психиатрите за да си оправдават доходите, измислена е от жените да си оправдадават все по-нарастващата си началническа истерия, и е измислена от мъжете за да си оправдават наличието на повечко хормони, натрупани вселдствие на предната причина. Ако си мислите, че няма жени които да не изперкват и да хващат гората, мноооого се лъжете. Просто поради социално-битовия си статус на майки най-вече, трудно могат да се реализират в дейност като тази наричана "криза на незнам си коя година", защото имат "тежест4 на гърба си. Пълни глупости!!! Бившата ми жена излезе от кризата като се разведох с нея, ама късно! Просто поредната тема за убиване на времето.
Виж стреса от работа и нов живот е друго нещо - не е криза!

# 101
  • Мнения: 167
notar, много си прав във всичко, което казваш. И на мен не ми харесва, да се обвиняват само мъжете, че изперквали. Един комшия до нас така си гледа две хубави момиченца, защото жена му си хванала багажа и заминала на някъде. Вероятно пак в следствие на някаква криза. Само това, че си убиваме времето като пишем в темата не е правилно според мен. Е, може да има някои, които го правят, аз лично не го правя. Въпроса е единия като го е гепала кризата какво е най - правилно да направи другия? Да стои да чака да отмине, да се бори с нея или да си вземе багажа и да си замине? Знам, че е относилтелно за всеки и зависи от много, много неща. Просто си задавам въпроси....

# 102
Само това, че си убиваме времето като пишем в темата не е правилно според мен. Е, може да има някои, които го правят, аз лично не го правя. Въпроса е единия като го е гепала кризата какво е най - правилно да направи другия? Да стои да чака да отмине, да се бори с нея или да си вземе багажа и да си замине? Знам, че е относилтелно за всеки и зависи от много, много неща. Просто си задавам въпроси....
благодаря , че ме раzбра правилно   bouquet

# 103
  • Мнения: 167
verka, Hug аз те разбрирам, защото за съжеление съм в подобна ситуация. Знам какво е човека до тебе да "изперка" и ти да стоиш и да се чудиш какво да правиш. За съжеление незнам какво се случва накрая и кой е верния отговор на въпросите от предния ми пост. Късмет и знам, че ще дойдат по светли дни...   bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 71
verka, Hug аз те разбрирам, защото за съжеление съм в подобна ситуация. Знам какво е човека до тебе да "изперка" и ти да стоиш и да се чудиш какво да правиш. За съжеление незнам какво се случва накрая и кой е верния отговор на въпросите от предния ми пост. Късмет и знам, че ще дойдат по светли дни...   bouquet
Съжалявам да го кажа, но по мои наблюдения мъжете са си в постоянна криза! Като се почне от пубертетската и нататък си я карат все така...... Все нещо им има! И все трябва да се съобразяваме с техните кризи, да сме разбиращи, да не ги тормозим като изискваме нещо от тях, все трябва да им ходим на пръсти, че - видиш ли - човекът е в криза, трудно му е..... Ай сиктир! #Cussing out Силният пол! Ха! Друг път! newsm62

Общи условия

Активация на акаунт