Грим за през нощта?

  • 8 555
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 568
Пари могат да се правят тука!Майкооо Whistling

# 91
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пари могат да се правят тука!Майкооо Whistling

Ама какво се помайваме, давайте да почва бизнеса  Whistling

Аз залагам на кремове с лунозащитен фактор за през нощта и серия за тежководолази (разширяване на леководолазната серия с гримове, издържащи на гмуркане над 30 метра)  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 568
Маска за коса против кокоши пера...от възглавничките......спирала с ококорващ ефект Shocked

# 93
  • Мнения: 3 447
Pillowproof серия.

# 94
  • Мнения: 5 228
Ваденки с имитация на отворено око, които са се залепват върху клепачите. Така милото няма да се чувства чак толкова самотно по време на сутрешния секс.

# 95
  • Мнения: 1 568
Преса:да лягаме ли ,да ставаме ли Joy Joy Joy

# 96
  • Мнения: 3 447
Възглавници с вградена метална нагряваща се плоча, които да играят ролята на преса.

# 97
  • Мнения: 1 568
Абсолютно! Peace

 hahaha hahaha hahaha

# 98
  • Мнения: 1 568
Все да е поне ще хапне нещо печено Joy тя любовта нали и през стомахът минавала hahaha

# 99
  • Мнения: 796
Възглавници с вградена метална нагряваща се плоча, които да играят ролята на преса.

 Joy Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 3 782
Пари могат да се правят тука!Майкооо Whistling
Аз имам силното усещане,че Донето точно затова пусна тази тема  Whistling
Възглавници с вградена метална нагряваща се плоча, които да играят ролята на преса.
Ето тя сама ще се издаде скоро, ще ни накара всички да си купим от нейните продукти. И ще видите как това ще е новата мода грим за лягане. Crazy

# 101
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дали пък да не пуснем в продажба и перуки за нощен сън?  Thinking

Да не се мачка естествената коса. Разбира се ще са термоустойчиви  Peace

Но пък ако милото си е легнал с блондинка, а се събуди ди брюнетка могат да настъпят неловки ситуации  Joy

# 102
  • Мнения: 1 568
Нали го знаете вицът дето един мъж не обръщал внимание на жена си и тя решила да се наконти,грим,това онова,прическа,оня:нищо не забелязал!
Мацката се ядосала и следващата вечер нахлузила един противогаз,мъжо пак:нищо!
 Ядосала се тя и го пита:алоу,еййй някаква промяна да виждаш в мен???
   Той милият гледал,гледал и казал:оскубала си си веждите! Shocked

# 103
  • Мнения: 2 388
Дали пък да не пуснем в продажба и перуки за нощен сън?  Thinking

Да не се мачка естествената коса. Разбира се ще са термоустойчиви  Peace

Но пък ако милото си е легнал с блондинка, а се събуди ди брюнетка могат да настъпят неловки ситуации  Joy

Приема се. Peace Поне няма да се чудя, защо все има руси косми в спалнята, а аз съм брюнетка. Laughing
Пада ми се, като ползвам минимален нощен грим. bowuu

# 104
  • Мнения: 289
Мисля, че е удачна и серия суперфини изкуствени мигли за допълнителна стимулация в креватната акробатика, която тази изтънчена визия със сигурност ще инспирира у милото.

Общи условия

Активация на акаунт