Грим за през нощта?

  • 8 508
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 447
Мисля, че е удачна и серия суперфини изкуствени мигли за допълнителна стимулация в креватната акробатика, която тази изтънчена визия със сигурност ще инспирира у милото.
Но трябва да имат и вградена вибрация, все пак.

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това ще е проблем за инженерната мисъл - дали от вибрациите няма да оредеят?

# 107
  • Мнения: 289
Естествено. Няма да се излагаме с половинчати продукти. Вибрация и афродизиращи аромати ще се разнасят от пърхащите ни клепки  Flutter

# 108
  • Габрово
  • Мнения: 240
 newsm81 Момичета, блгодаря ви!   bouquet Не помня от кога не съм се смяла така. Ако ме гледа някой отстрани кой знае какво ще си помисли  tooth

# 109
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
newsm81 Момичета, блгодаря ви!   bouquet Не помня от кога не съм се смяла така. Ако ме гледа някой отстрани кой знае какво ще си помисли  tooth

Ти не се смей ами предложи някой нов артикул. Разширяваме в момента продуктовата гама  Joy

# 110
  • Мнения: 5 647
Мисля, че е удачна и серия суперфини изкуствени мигли за допълнителна стимулация в креватната акробатика, която тази изтънчена визия със сигурност ще инспирира у милото.
Но трябва да имат и вградена вибрация, все пак.

Това с вибриращите мигли ми се струва много садо-мазо.

# 111
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всички сте аматьорки. smile3534
Освен себе си, гримирам и фризирам децата преди сън. Рано сутрин будим нашия татко - аз (в прозрачно неглиже, с лек грим и дълги изправени коси, които се стелят по леглото - като русалка bowuu), децата - къдрави и с румени бузки (ролки и руж Wink) като две амурчета.
Така милото си мисли: "Това е префектната жена, с перфектни деца. Ние сме перфектното семейство, ура!"

# 112
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Василиса признах те  newsm20

# 113
  • Мнения: 2 388
Василиса признах те  newsm20

Направо ни удари всичките в земята. bowuu

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Хубаво ще се гримирам за през нощта, ама сутринта ако мъжът ми се събуди преди мен, като ме види размазана, ще помисли, че е кошмар на живо Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 3 099
Хубаво ще се гримирам за през нощта, ама сутринта ако мъжът ми се събуди преди мен, като ме види размазана, ще помисли, че е кошмар на живо Joy

Представи си моята битово-естетическа трагедия - той нощем пикае....  Confused

# 116
  • Габрово
  • Мнения: 240
А-а-а-а, нема такава опция - "ако се събуди преди мен"!  Naughty Не прочете ли по-горе за ваденките с отворени очички smile3556

# 117
  • Мнения: 3 405

Цитат

Мисля си ,че е добре вечер преди лягане да си сложиш такъв крем и сутринта ,ще си с лек грим без червени петна по лицето и добре изглеждаща за мъжа в леглото.


питам - ползвате ли грим, докато спите?

Това уби всичко детско в мен. Току що пораснах  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 1 318
Толкова не съм се смяла скоро Joy
По темата: един път след доста упорит запой, се прибрахме и аз си легнах без да си махна грима.
Сутринта:
Той: Какво е това под очите ти?
Аз: Размазана спирала.
Той: Ама ти кога се гримира???
Аз (на майтап): Станах малко преди теб и за да съм красива, се гримирах.
Той: А ако ти кажа, че не ми харесва? Thinking
Това обаче с ваденките с отворени очички е страшна идея, отсега усещам, че ще се харчи доста Crazy
Гримирам се доста пестеливо - имам хубава кожа, единствено спирала и малко гланц за устни слагам. Не намирам за уместно да се мацам, още повече вечер... Нали сутринта възглавницата ще прилича на картина на Ван Гог - може да я кръстим "Мацаницата със спирала" примерно.

# 119
  • София
  • Мнения: 228
Моят брак как ли изобщо е просъществувал в годините при положение, че аз нито денем нито нощем се гримирам?!?  Shocked Да не говорим за цялата тази красота изсипана по плажовете, а аз някаква неглиже! Мъжът ми сигурно се е чувствал ужасно!
Веднага се скривам зад възможно най-големите очила и тичам да купувам гримове и всевъзможни мазила, че знае ли се.
Обещавам да ви държа в течение за всички чудотворни неща, които купя. Все пак трябва да си бъдем полезни.

Общи условия

Активация на акаунт