Грим за през нощта?

  • 8 482
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 405
Признавам си, не ги знам.
Нямаха ципче онези, Ив.
Но пък гугъла ме препрати към бикини БЕЗ дъно  Joy

# 151
# 152
  • Мнения: 1 318
Без дъно, с цип, с перо - важното е да сме в услуга на мъжката част на човечеството Joy

# 153
  • Мнения: 12 666
Ама вие кво - все за милото, за милото. Като сте сами да не си лягате без грим и прическа като някои повлекани.

# 154
  • Мнения: 3 447
Ама вие кво - все за милото, за милото. Като сте сами да не си лягате без грим и прическа като някои повлекани.
А, глупости. Това е въпрос на стил, освен това е адски нехигиенично да се спи без грим и прическа  Naughty

# 155
  • Мнения: 3 782
Тук е станало адски весело, и какво сега трябва да си купувам точкета, зада ме издължават визуално в леглото, въпросът с гърдите много ме вълнува, защото наистина като легна и те се губят някъде... Rolling Eyes не съм се сетила за такъв сутиен.
А за белюто просто ще падна. ooooh! Тя затова ли баба ми вика "Винаги трябва да си готова, само да поиска и трябва да се надупиш" /Уф,че е вулгарно/ ooooh!
Боже то наистина не е лесно да си красива и желана.

# 156
  • Мнения: 2 172
 ooooh!  ooooh! Тук май са се събрали онези от съседната тема "без, грим, без ролки.." ли к'во беше .

# 157
  • Мнения: 3 447
Ужас, ужас  ooooh! ooooh!

# 158
  • Мнения: 289
Аз задължително спя с повдигащ сутиен и пристягащ корсет - така винаги докарвам фигура пясъчен часовник за "моето мило".  Преди лягане се "аранжирам" в поза, показваща ме в най-добрата ми светлина и не мърдам цяла нощ, за да не разваля красивия пейзаж.

Дайте линк към темата с палавата свекърва да се посмея и аз. Всъщност какво говоря, какъв смях ... сигурна съм, че ще провокира стремеж към допълнително усъвършенстване у мен.

# 159
  • Мнения: 251
Ееее, днес цял ден ме е нямало, и вие тука  бизнес даже сте развъртяли!  Joy

# 160
  • Мнения: 251
Сетих се за едни бикини. Имаше ги в Ла Редут. Така да се каже "за бърз достъп"  Laughing имаха процеп на междукрачието. Хем си с гащи, хем не си. Ако някой се сети и ги намери да ги постне, моля.

Бикини с отворено дъно им се казвало  Joy

И цип на гъза... за перото, де!

 Joy  Joy Joy

Та последно, перата какви решихте да са ,че не рзабрах!  hahaha

# 161
  • София
  • Мнения: 3 099


 Joy  Joy Joy

Та последно, перата какви решихте да са ,че не рзабрах!  hahaha

Е, как к'ви, не внимаваш: с-в-е-т-е-щ-и, като указателна табела за посоката! С какво милото ти заслужи такава несъвършена повлекана, Боже?!

# 162
  • Мнения: 251
Да бе! Вече работя по въпроса  Crazy

# 163
  • Мнения: 7 474
Заповядайте с подходящата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319497.0

Посмяхте се 10 стр. - стига толкова. Wink
Отивайте да се гримирате  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт