Отговори
# 240
  • Мнения: 941
Здравейте,
сигурно сте ни забравили но аз ви чета почти редовно, но нямам време да пиша
Искам да поздравя всички малки рожденници които съм пропуснала

Честит Първи Рожден Ден и на днешните рожденици Виктория, Кристиан, Моника, Светлозара и Васил!

Вчера ходихме на седемте рилски езера и малката се чувстваше много добре в самара,
За режима Зейна спи само по веднъж на ден. Кърмя я към 5-6ч, става към 7-8 закусва, после се приготвяме за разходка, скитаме до към 12.30 или 13ч, обядва и заспива обикновенно веднага или най късно 14ч, спи до към 17-18 с едно събуждане към 15ч да суче, като се събуди към 17ч закусва и излизаме, прибираме се към 19-30 къпане бързо и вечеря, почти веднага заспива или най късно към 21ч. Напоследък спи неспокойно и реве през 15мин, и естествено аз съм дежурна
Приятен ден на всички, ще се опитвам да се включвам по често

# 241
  • Видин
  • Мнения: 685
Клара Hug, не сме те забравили. Радвам се че сте добре. И пиши по-честичко.
Нека и другите четящи и непишещи майчета да напишат как са и какви бели правят малчуганите Mr. Green

# 242
  • Мнения: 195
Клара Hug, не сме те забравили. Радвам се че сте добре. И пиши по-честичко.
Нека и другите четящи и непишещи майчета да напишат как са и какви бели правят малчуганите Mr. Green
Мдааа, драснете по някой ред, мами Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 5 759
Честит Първи Рожден Ден и на днешните рожденици Виктория, Кристиан, Моника, Светлозара и Васил! Heart Eyes Hug  bouquet

Клара,как да сме те забравили! Hug Heart Eyes

Нямам търпение да идва утре да празнуваме и ние! Party Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 1 900
Честит Рожден Дена на Виктория, Моника, Светлозара, Васил и Кристиан!   bouquet

# 245
  • Мнения: 941
  bouquet
Ми какво за нас, уж слуша, ходи и не спира, даже не ми дава да я държа, пък каму ли да я нося. Обича да си похапва, особено обича хляб, ако го види преди или повреме на ядене спира всичко друго и само хляб яде. От няколко дни е  крива, или я болят зъбите, или ушите или гърло, затова след малко ще я водя при педито да я прегледа че да изключим гърлото и ушите надявам се, и да се окаже зъби. Имаме 4зъба, два горе и то не средните а вторите резци и два долни резци, изглежда като дяволчи като се ухили
ето малко снимки от езерата на който му се гледат http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9336&AlbumId=121429

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 12:45 от Клара

# 246
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Кратък привет от нас  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ ВЕЧЕ ЛЪВЧЕТА И ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ РОЖДЕНИЦИ!
Ние сме добре. Селският въздух определено се отразява добре и на Саши, и на Теди. След здраво лечение, очичките на Сашко вече са добре. Но ще трябва да го пазя сериозно от слънцето. Дано следващото лято да нямаме вече такива проблеми. Иначе нищо кой знае какво ново при нас няма. Включвам се наистина за кратко и пак не мога да изчета. Но като се приберем ще наваксвам. Това засега се очертава в края на месеца или началото на септември.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪПРИЧАСТНОСТТА И ПОМОЩТА.    Hug Hug Hug
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА    bouquet

# 247
  • Мнения: 4
Честит Рожден Ден на Виктория,Моника,Светлозара,Кристиан и Васил! bdbaloni
  bouquet за мамите!
И ние сме готови с подготовката на кръщенето и РД,само утре ще поръчаме тортата.
Клара много сте сладки  Heart Eyes  и на мен ми се иска да се разходим ,но ...
Весел ден!

# 248
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Първо да поздравя днешните рожденници.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ,МОНИКА,СВЕТЛОЗАРА,ВАСИ И КРИСИ! bdbaloni
ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!


Клара,много сте хубави и трите! Grinning И да пишеш по-често вече! Simple Smile
Лулу,радвам се,че Саши е добре вече! Hug
Режимът на Ивето:
Около 6:00 суче и пак заспива до към 8:00.Рядко спи до 9:30 като днес /в такива случай пропуска сутрешния сън,който е около 30 минути към 11 часа./ Закусваме към 9:00 и излизаме на разходка.Към 12 часа се прибираме,обядваме бързо и 13:30-14:00 заспива сучейки,слагам я в количката и така го откарваме до 16:00 и повече.Закуска отново и бързо навън в 17:30 .Към 20:00 се прибираме и вечеряме.Къпането става около 21:00 и към 22:00 лягаме отново сучейки.
От три дни е ужасно кисела,очакваме 8-мия зъб.Онзи ден повърна еднократно,на следващия имаше едно диарично изхождане,а днес трети ден пак еднократно такова.Май от зъбчето ще да е или жеги я морят. newsm78 Температури няма.И дано да няма де! Praynig

Благодаря за стиснатите палци следобяд! HugЩе се вади зъъъб! #Crazy

Целувки от нас.

# 249
  • Мнения: 1 854
Честит рожден ден на всички умни, чаровни и сладки львчета!!!


Аз да отчета, че най-после расте 1вият зьб на моята дьщеря - горен, преден!Зьбчето е на половината, ама си е зьбче Mr. Green

Има ли още беззьби львчета?

# 250
  • София
  • Мнения: 5 759
Maрти,много сте хубави Heart Eyesа там е прекрасно! Peace Hug

Оранжево небето,честито зъбе  Mr. Greenмай има и още без зъби  Crazy

Бини,дано не е нещо серизоно и да е от зъбче! Praynig Hug

# 251
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит Рожден Ден на Виктория, Моника, Светлозара, Васил и Кристиан !

# 252
  • Мнения: 3 595
Дандулина и dezita нещо не ви намерих в списъците Crazy пратете малко инфо да ви добавя ако искате  Simple Smile

Клара страхотни снимки! Разкажи малко за качването на планина с двете на нас ни предстои скоро какво ви беше необходимо за там? Ние нямаме такава раница, мисля Боян да е в кенгуруто добре, че е лек и още се събира вътре  Mr. Green Ще ми е много интересно да разкажеш повече. Нур все такава чаровница, а Зейна направо не я познах, не съм виждала нейни снимки от бебе  Heart Eyes

Марти  Hug

# 253
  • Мнения: 941
Оранжево небето честито първо зъбче  Hug
Благодаря на всички за комплиментите по адрес на щерките
Значи за пътуването прехода беше не лек, добре че имахме самар, но ми трябваха два, един за каката, в едната посока беба пя песни в самара и после спа сладко, сладко, на връщане каката пя в самара после заспа. Задължително слънцезащитен крем, защото слънцето е много силно, дебели и топли дрехи, Зейна на връщане беше с два панталона, че стана много студено, после на каката и сложих дъждобран на самара защото имаше вятър,
Бяхме на консултация, зъбите ги мъчат и двете ми деца, не са болни което е добре,
Зейна е вече 7850гр и 70см, още си върви дребничка,
Лека вечер от мен

# 254
  • Видин
  • Мнения: 685
Честит рожден ден на Райън, Даниела, Данислав, Павел, Георги, Мира.

Общи условия

Активация на акаунт