Отговори
# 285
  • Мнения: 18
Митко си няма такава и ги краде от момиченцата  ooooh! , а те си играят с камиончето му  hahaha  Купих му една като тия по строежите - червена с една гума, обаче не - той иска такава ...

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Димяни-чудесна торта и още по-чудесен Райън Heart Eyes
Везничка-на нас изобщо не ни е удобно колелото.Стилиян само слиза и иска сам да го бута,не иска да стои изобщо да го возим.
А,количката за кукли е голямо занимание,но баща му не иска да му купи,защото бил момче.Добре,че от време-на време взимаме от някое детенце(обикновено момченца)да си поиграе и той  да се нарадва.
Гита-една позната мама в парка вчера ме питаше,точно за такова колело-костенурка.Утре ще и кажа колко струва и от къде да купят на малката,която ще е рожденичка през септември.
Аз да се похваля,че днес купихме столче за кола Inglesina-229лв.После го намерих в интернет малко по-евтино,но тъй като няма никакъв избор на столчета,няма за какво да ме е яд,че съм се набутала някой лев.На вид изглежда много добре,дано и малкия да е доволен и да му е удобно.
Хайде лека нощ на всички.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 556
http://www.inglesina.com/en/products/details.php?sectionid=18&itemid=330
Ето го столчето.Само,че в тъмно и светло сиво.

# 288
  • Видин
  • Мнения: 685
Момичета, по новините казаха че днес е световния ден на левичарите. Така че ето ви скромна почерпа от мен. И честито на всички които празнуват.

Ето и малко нови снимки, че отдавна не съм го показвала
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273620

# 289
  • Мнения: 514
Ха здравейте!

Добрах се до компа! Party Mr. Green Party Mr. Green Party Mr. Green

Честит рожден ден на Райън и Данислав!Да растът много послушни и умни деца!Да са радост на мама и тати и да изпълват сърцата им с гордост!
Честит Рожден Ден на Даниела и Мира!Да бъдат най-сладките куклички и най-нежните цветя
За гордите мами:

Да е честита и първата годинка на всички през тези няколко дни че не съм влизала да ги поздравя навреме!ДА СА МНОГО УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ

Много хубаво сте изкарали на празненството Димяни--тортата е супер а малкия е много готин! Peace Peace

Ния-Марти е станал истински мъж --пу-пу-пу
vezni4kadobri4ka--За сетен път се убеждавам че от нашите бебета по готини няма и това си е !Пич та дрънка! Peace

valeria.k --ето това е нашето !Излизаме с него когато знам че се е наспала и няма вероятност да заспи навън!Наталия много му се кефи !



Отдоло е с ваничка за крачетата която може да се махне когато започне да стига педалите!Отзад има и малко багажниче/не че може да се носи кой знае какво вътре/
и има пеещи копчета и светещи очи!
За костенурките и аз знам че са много хубави и също трябва триколката да е с голями гуми за да е по-стабилна!
Дано съм била от полза и направите най -добрия и удобен за вас избор! Peace Peace

Хайде това е засега от нас!Пожелавам Ви лека и спокойна нощ!!!

# 290
  • Мнения: 223
Чудесните ни рожденици са абсолютни симпатяги. Да са здрави и да будят смях сега и възхищение, когато пораснат!
Аз тъкмо се чудех дали да не купя "уокър" на Явор и той си откри сам - пластмасовия кош за пране се бута чудесно, когато е на килим, обърнат с дъното нагоре. Ъммммм и е добра височина.
Ние сме много добре тук в Шумен. Детето се побърква да се хили - само се крие и търси да те срещне, за да се залива от смях. Все едно ти заради това съществуваш и той е длъжен да уважи със смях смешния ти вид.
Научи се да казва "не, не , не" и да маха с пръст и да върти ръката от рамото. За съжаление на всяко нещо, което му се стори забранено, сам си казва "Не" и просто не го прави. Защо е този самоконтрол. На кого прилича. А аз му позволявам всичко.
Стига самоконтрол при бебетата. Стига, стига
Сега застава до вратата, обръща се театрално и казва тата, тао-тао. Готов нашия. Само някой да каже 'Айде" и той готов да го изпрати с та-та. Дори като забележи, че гостите се утъпкват около вратата и се "изпращаме"(20-тина минути) започва да вика та тао. Голям смях. Сигурно и вашите така правят - невъзпитана работа
Иви, мерси за мнението ти за Милупа и Нестле. Аз купих една кутия днес и мисля, че скоро няма да я отворя, Кърми ми се май още време
Дезита, Явор спи максимум 2 часа през деня, а обикновено около 1 час. Става в 8:30-9:30(аз го кърмя и удължавам съня Mr. Green

# 291
  • София
  • Мнения: 5 742
Ния,малкия е страхотен Heart Eyes Hug

Ние сега се прибрахем и лягам да спинкам ,че кой знае в колко ще станем  Crazy

# 292

Общи условия

Активация на акаунт