АВГУСТ месец щом настане, всяка от нас мама ще стане

  • 15 578
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12
   Урааааааааа newsm44 newsm44 newsm44Браво на Меги още една  майка героиния!Да са живи  и здрави Лора и Ема newsm51 newsm51 newsm51

# 271
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте, момичета и бебчета  Grinning
Честити рожбички на всички ощастливени мами  Grinning Да са живи и здрави бебчетата, много да ви радват и изпълват дните ви със щастие и любов  Heart Eyes
Аз от доста време се опитвам да се включа, но не все не мога да стигна до писането, а и всички сте толкова продуктивни, че не мога да смогна и да изчитам всичко Simple Smile С тази си бременност хич не можах да се включа активно във форумските вълнения до сега, но дори и да не пишех, аз пак следях горе-долу нещата. Много сте готини всичките  Hug
Иначе аз също съм в очакване вече на събитието и нямам търпение да се показва малката бубулечка Simple Smile става ми все по-тежко, болят ме ставите, не мога да спя ... нормалните неща за повечето от нас Wink Все си мислех, че до сега ще съм родила, защото първия път родих 2 седмици по-рано, но явно очакванията са ми били криви. Надявах се и аз на тази интересна дата да родя, но и тук не съм познала  Simple Smile  А беболинка пък егати шавливото човече е и как намира място толкова много да се разтяга и дупи, не знам. На моменти имам чувството, че ще ми направи дупка на корема, но поне съм спокойна като я усещам Simple Smile

Ухааа, докато пишех, още бебчета на хоризонта и то близначета  Grinning Честити принцески и от мен   bouquet

# 272
  • Мнения: 26
Маги да са ти живи и здрави госпожиците! От щастие и късмет да не се отърват и те и батковците     bouquet

Свалям шапка на жени като теб и определено ви се възхищавам. 4 дечица са огромно щастие и отговорност. Целувки на всички Ви и стискам ръката на не по-малко смелия татко  newsm20

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 18:10 от Asija

# 273
  • Мнения: 11
само да се отчета, аз ще съм вкъщи и няма промяна.

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА РОДИЛИТЕ МАМИ!


# 274
  • Мнения: 2
  bouquet честити беболинки на мама Маги  Heart Eyes браво браво ти си майка герой Grinning

Успех на всички майчета за раждането!
Надявам се да сте си били полезни една на друга -  поне тези които се зачитате тук.
Може би защото вече съм мама с опит не успях да придобия и но за съжаление е излишно и да отдавам нетърсени съвети Wink, защото разбирам сте си себедостатъчни или пък защото групата с която извървях маменския път от 2006та е фантастична слава богу.
Чао!Бъдете здрави с бебоците!


абе какво става в тоя форум какави са тия кукувици дето ни нападат smile3512, оня ден некъв полудел вибратор, днеска още една странна птица- АБЕ КВО ИСКАТЕ ОТ НАС БЕ?!?!ние си кротуваме и си пишем вас кво ви грее???
ааааа #Cussing out бахти откачалките!

хмм днес ми се губи Бобито Rolling Eyes и не само де..всъщност много мами не пишат  Sad ама то всеки с проблемите и програмата си  Heart Eyes

Havga и аз така  Peace

# 275
  • Мнения: 990
малкабуби, кой е този вибратор пък, нещо съм изпуснала!  Joy

така е иначе, понамаляваме бавно, но славно Wink
доста мамчета се губят, но съм сигурна, че рано или късно ще се появят!  Peace

# 276
  • Мнения: 2
Ехааа,честити нови бебчета!!!  bouquet (Няма да изброявам поименно,да не пропусна някой Embarassed)
Да са много здрави и щастливи!!!
Офффф,на мен вече ми омръзна да ходя до Шейново и да си разнасям багажа през ден дотам и обратно.Вече като ме видят и им става лошо- "Ти 'що пак си тук"(под формата на майтап,разбира се smile3503)Ама и аз вече се отегчих от тия записи...днес даже и контракции не се отчетоха,а и бебето пак се криеше,та доста дълго продължи "гоненицата".Докато си мислех,че ще родя по-рано,то май ще се преносваме,ама,то си е Божа работа...Дай Боже само да е живо и здраво,пък когато дойде. newsm17.Само дето ме е страх от индуцирано раждане,ама ако се наложи...и това ще стане.Все пак имам още 9 дена до термин,та може и самичко да тръгне човечето,макар че засега няма никакви индикации за това...Ще се опитам да не го мисля повече и да не се вглеждам във всеки симптом,защото вече се побърквам и имам чувството,че така спирам нещата,ама дали ще успея...не съм много сигурна newsm78
Добре завърнали се,мили мамчета!Радвам се,че сте добре!Вашето щастие е много окуражаващо и зареждащо-бъдете живи и здрави и вие и бебоците и трупайте опит,после да помагате  love001

# 277
  • София
  • Мнения: 754
Камето, с теб сме с един и същ термин, а като гледам и вълненията ни почти еднакви Simple Smile Аз макар, че ми е второ раждане, вълненията са ми като за първо. Първия път водите ми изтехоха и то без да съм имала никакви очаквания взех та родих. А сега всеки ден си мисля "днес ли ще е, кога ли ще е", нощно време не мога да спя нормално, все мисли за раждане се въртят в главата ми и да пощурее човек  Crazy
На мен доктора ми каза, че до 11-12 ако не съм родила, да ида да види какво ми е състоянието на шийката и евентуално да си харесвам някоя дата. Да видим до тогава как ще се развият нещата Wink

# 278
  • Мнения: 0
Честито на всички нови мами!!!   bouquet
Като гледам всички как бързат да раждат... спокойно, това, че няма признаци далеч не означава нищо! Имам толкова познати, които просто са си стояли в къщи без нищо да усещат и изведнъж - пада тапа... започват болки... и след 10-ина часа - на ти бебе!  Peace
А други все с болки, все с контракции, и накрая преносват или нямат силна собствена родова дейност и на системи...
Така, че не се опитвайте 10 дена преди термин да си правите прогнози за раждането... няма смисъл, само си причинявате излишни главоболия...  Peace
Целувки на всички и се радвайте на приятното усещане от очакването на бебчето... ако не е изненада, няма да е интересно... Wink
  bouquet
Тия доктори с тяхното "Няма ли да раждаш?" малко ни промиват мозъците... Все пак, за какво ни е термин, ако всички ще раждат 20 дена преди това?!  Peace

# 279
Да са здрави новите бебета!!!

Мацки не се изнервяйте на финалната права. Искам да ви кажа всички сте страхотни и на мен ми бяхте и още сте доста полезни и забавни. Явно всички вее сме под напрежение а и разни трети лица пришълци всяват смут в редиците но голяма работа.

Спокойствие желая на всички и добро настроение  Wink

# 280
  • Мнения: 31
Буби еи ма на тук съм но нищо ново под слънцето засега.И аз се чудех на тия пришълци вибратори разни изперкала работа всеки си мисли че е оригинален.
На завърналите се мамчета добре дошли на обебелите се цялото щастие на земята.А Стелчето ме просълзи и то стана една и аз като видя беби кои знаи какъв рев ще дръпна като се знам каква съм....
Steli_Meliти голям образ си пропуснала върни назад и ще прочеттеш какви перки има от снощи е.....
Щото се писахме за 08.08 то никои не ражда само Ирка да е жива и здрава и чного щастлива Мия.....
Ми това от мен няма с какво да се похваля от какво да се оплача кютам си тука аз взех да свиквам и да не прави впечатление пък и не ми се вижда толкова лошо като ме пита някои в кои месец съм да отговоря в 10  Shocked
Но много ме изнервят познати като ми звънят и питат да не си родила и това рано рано в 7.00 сутрин #Cussing out
Що така ми дават зор незнам и познати и непознати.Не е умишлено сигурно но нали сме поизнервени и то се събира.Мен ме е налегнало едно такова спокоиствие че няма на къде кютам си дебелея си стабилно и кво.Секцио или нормално не го мисля вече излишен тормоз и страх ще мине и ще замине.

# 281
  • Мнения: 0
Евала bobito81, никакви притеснения вече! Както се получи, така...
А те хората питат дали си родила, за да се правят на интересни и да се намират на приказка. Повечето питащи приятелки ни забравят и термините, нищо че сме ги казали 50 хил. пъти, но си питат и се правят на загрижени  newsm78

 

# 282
  • Мнения: 38
Честити кукли на Маги! Да сте здрави и много много щастливи всички!  newsm51

Честито и на Ира! Да е здрава и малката Мия и да ви носи само хубави моменти и изживявания!  newsm51

Момичета, не можах да намеря пост от Вибратора, ще разкажете ли нещо, че ми стана любопитно като говорите за това?

Явно много сме се изнервили от чакането и направо сме на нокти .... Алфира е една от нас - Августинките, но с какво я обидихме не знам.
Алфира, щом си с по-голям опит по форумите от повечето тук момичета, сигурно знаеш как е. Не може всеки да отговори на всеки поименно, понякога и аз съм си задавала въпроси и е нямало отговор. Но тогава просто си повтарям. Вярно че е малко кофти понякога да се присъединиш към вече сформирана група, но ако не стане от раз, винаги може да има и втори път. Не се сърди, ами се усмихни и чакай заедно с нас най-важния миг от живота на всяка една мама!  newsm51

 Hug Heart Eyes Peace

# 283
  • Мнения: 92
 
абе какво става в тоя форум какави са тия кукувици дето ни нападат smile3512, оня ден некъв полудел вибратор, днеска още една странна птица- АБЕ КВО ИСКАТЕ ОТ НАС БЕ?!?!ние си кротуваме и си пишем вас кво ви грее???
ааааа #Cussing out бахти откачалките!

 hahaha посмях се с глас Joy
Валени ,снощи се беше регистрирал като гост един Розов вибратор и влезе в темата и взе да обижда и да ги пиши едни Mr. Green,че сме елементарни и най различни.Явно модераторите са изтрили постовете и Peace
Честито и на Ира  bouquet
Честити момиченца и на Мама Маги.  bouquet

# 284
  • Мнения: 990
Щом са изтрили постовете, наистина си е било купон  Joy Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт