Кантара е голяма гад, но в Дюканството не ни е враг - 118

  • 32 015
  • 887
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 175
Здравеите момичета и Тунинг
Искам да кажа на orkud да не се отказва.Аз от 4 год съм с една щитовидна жлеза и на доста голяма доза л-тироксин и си свалям съвсем нормално, но съм съвсем режимна.Не си позволявам никакви залитания по непозволени храни.И резултата е 14кг. за 50дни. Започнах с 5/5 Когато започнах да задържам минах на4/3 И пак започнах да свалям.Остават ми 6кг.
Днес си купих дънки и колежките ми като ги видяха всички в един глас-ама те са детски,не можеш да влезеш в това нещо.Та се наложи да им показвам,че не само влизам ,но ми стоятпрекрасно.Горда съм от себе си и благодаря на всички вас,че ви има
Искам да кажа само на сега започващите-не се отказваите режима е чудо.Ще успеете ако сте мотивирани и строго режимни.
Целувки на всички пишещи и само четящи

Здравей Чочосан. Вече съм сигурна, че режима действа. Но имам нужда от малко кураж от хора като нас. Казвам като нас, защото от 2 години съм с тиреодизъм на Хашимото и пия Л тироксин по 125мг дневно.  Пробвала съм какви ли не диети. Нещо обаче все ме проваля. Днес ми е 4 тия ден от режима. Моля те кажи как протече твоето отслабване. И с каква диагноза си, като моята ли? Предварително благодаря и успех с последните килца.

# 886
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Dete_li, тази тема вече е приключена!

# 887
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Аз си мисля, че доста по-нова тема има  Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339044.0

Общи условия

Активация на акаунт