Кантара е голяма гад, но в Дюканството не ни е враг - 118

  • 32 024
  • 887
  •   1
Отговори
# 870
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет,дюканстващи! Hug
Вече се предадох,не мога да ви изчета,много сте писали,бе! #CrazyЗаболяха ме очите от зяпане в екрана,така че:Честито на всички с поводи! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виждам тука за косопада говорите и при мен доста пада и се чудя какво да правя,благодаря за маските,ще се пробва няма начин.
Axrax,хапвай си когато ти се яде,може и много късно и посреднощ,важното е да е режимно.Даже колкото повече хапваш/режимно/толкова по-бързо смъкваш.

# 871
  • София
  • Мнения: 385
Привет и от мен!Само ще мина, да се разпиша, че вече съм "труп"...  Crazy

Разбрах защо свалям само на ПЗ, а на П - задържам.Ами защото трудно "отделям", когато съм само на П.

За тези, които много им липсват плодовете, ще им кажа, че открих една друга диета, много ефикасна.    hahaha   Само на плодове, до 1 кг на ден.Изкарайте 1 месец така и вече никога няма да се сетите за плод.   Joy  От личен опит го зная.

Хайде, лека ви нощ,!Да сънувате шоколади, чипс и банички...и, разбира се, плодове!Но само на сън си ги позволявайте, не и наяве!   Two Hearts

# 872
  • Мнения: 8 242
За тези, които много им липсват плодовете, ще им кажа, че открих една друга диета, много ефикасна.    hahaha   Само на плодове, до 1 кг на ден.Изкарайте 1 месец така и вече никога няма да се сетите за плод.   Joy  От личен опит го зная.

Определено.. Един месец в 4та фаза общо взето карах на плодове, царевица и сладолед.. Е .. поомръзнаха ми, да си призная, ама поне не бях валат де (-3кг  Blush)..
Иначе е вярно.. че омръзват бързо.. Ама 1кг на ден.. на мен това ми беше на ядене  Joy

# 873
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Оня пост , който стана после на точка беше нещо подобно (за плодовете, че честно казано направо ми писна само за тях да чета). Ама после ме досрамя, защото тонът беше малко остър и остана само точката  Mr. Green

# 874
# 875
  • Мнения: 2 190
Здравейте всички,

пропуднах два дена и не мога да насмогна с четенето, остана малко днес ще наваксам.

Имало въпроси за косопада - абе не помня много по въпроса, но днес утре ще се опитам да помогна.

А сега една молба - стискайте палци 15-16 часа.Харесах си една обява за работа, абе падна ми на сърце и съм на интервю с HR -а с тези хора не се оправям добре, по-лесно ми е като съм на интервю с хора от моя си бранш.
Ще се равам на всяка положителна енергия. Благодаря

# 876
# 877
здравейте Дюканковци  Simple Smile имам един може би много тъп въпрос, но.. как да си сложа тази линийка с килограмите в профила  Embarassed   влязох в сайта http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wG1JcTo и си създадох  собствена линийка само че не знам как да я вмъкна, нещо с URL-а.. ?? някой може ли да ме информира?

# 878
# 879
Добро утро на всички Simple Smile
Първо до тези, които всяка вечер сънуват плодове  Laughing  ето  една лесничка рецепта: аз си правя крем карамел и вместо подсладител си слагам плодово степче  Wink и като се охлади става перфектен заместител на плодовете! Аз също страшно обичам плодчета, но с тези кремчета изобщо не чувствам липсата им Simple Smile Надявам се и на вас да ви помогне  Heart Eyes  Хем са охлаждащи , хем сладички, хем може да си пофантазираш че е истински плод  Sunglasses
Колкото до проблемите с двете 00.. при мен положението също не е розово  Cry при П дните изобщо не  ходя до тоалетна, при ПЗ всичко си идва на място! Сега ще пробвам с разхлабителни чайчета, тъкмо да си разнообразя питиетата, че с тази чиста вода жабясах  Mr. Green
Айде лек ден на всички! Целувки!

# 880
# 881
  • Мнения: 1 209
оооопс сори

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 10:53 от harmony_broken

# 882
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Здравейте мили момичета!
Нова съм  Thinking и някои неща ме затрудняват. Дали тук е мястото на моите въпроси вие ще ми кажете.
Започнах диетата от 07. 08. 2008, вече съм във втора фаза, но има още неясни неща. Щом мога да ям зеленчуци, това означава ли, че мога да си наготвя зеле с пилешко, чушка, домат, подправки (червен пипер, чубрица, черен пипер) и естествено без мазнина и сол? newsm78
А какво ще кажете за телешкия салам на "Браво" - той става ли?
  chef Мога да ви предложа бърза и лесна рецепта, след като експериментирах с това, което е позволено. В тавата на микровълновата (модел Самсунг с тефлонова тава) нареждам 1 глава лук на филии, 1  пилешка пържола на филии, поръсвам със сирене, чер пипер и заливам с 2-3 яйца разбити с 1 ч. л. чеснов крем и 1 ч. л. горчица - диетични. Пека комбинирано в микровълновата върху подложката за скара около 10 мин до появяването на хубава покафеняла коричка. В режим  + зеленчуци, след лука прибавих 1 домат на филии и 1 чушка. Добър апетит!
И накрая - започнах диетата 64,7 кг, а сега съм 62.

# 883
  • София
  • Мнения: 1 749
   Има нова тема,тук вече не се пише!Заповядайте там!

# 884
  • Мнения: 451
До "iva_neta" - Пиши в новата тема, тази вече е стара: Натисни точно тук

Общи условия

Активация на акаунт