Разделени близнаци при раждане-дали е възможно?

  • 12 347
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Желая ти успех в търсенето и ще се оглеждам из града.  Peace

# 61
  • Мнения: 2 013
Аз съм майка на близнаци - напълно различни. Мисля си, че ако бяха взели едното, никога нямаше да се усъмнят при среща с другия...

Майка ти поне знае ли дали сте били еднояйчни или разнояйчни.

Честно казано, аз при първото съмнение щях да отпраша към Коматево и да потърся това момиче. А на мястото на майка ти бих съдила лекарите, ако са живи, болницата и цялата скапана, тъпа държава!

# 62
  • Мнения: 1 092
Още една майка на близнаци....не си представям такова нещо,тръпки ме побиват.

В никакъв случай не разчитай само на форума, тръгваш по болница , полиция....

Пожелавам ти успех! Peace

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да, възможно е!
(дълго е за обяснение, но ще кажа само, че е случило на моя позната! )

# 64
  • Мнения: 14 654
Моята кума е имала сестра близначка, също като вас са родени недоносени и са казали на майката, че едното бебе е починало. Обаче не го показали на родителите и те са сигурни, че дъщяря им не е починала при раждането. Преди години имаше предаване за тях в "Море от любов".

# 65
  • Мнения: 2 199
На първо време можеш да си сложиш снимка за аватар или линк към подписа ти с връзка към твоя снимка и/или тази тема със заглавие "търся сестра си" примерно....
Някоя медия..
Полиция...
Ако можеш плакати да речем...
Аз ако се съмнявам в нещо подобно със сигурност ще опитам всички възможни начини за намиране на истината.
Може да се направи сайт(към безплатните хит.бг и т.н) с информация за теб и това което търсиш.
Чувала си за "Six Degrees Of Separation" нали а ние сме 6-7 милионна Wink
Успех от все сърце  Hug

# 66
  • Мнения: 419
Успех ти пожелавам при търсенето, ще следя темата с интерес.

# 67
  • Мнения: 17 546
Аз съм осиновена и на няколко пъти са се обръщали с изумление към мен и с друго име. Така, че разбирам колко те гложди отвътре всичко това с момичето, което прилича на теб. Ти поне имаш доста информация. Потърси я. Аз не мога да направя почти нищо, а от вътре нещо ми казва, че не съм сама на света и имам роднини, може би сестра, щом почти не правят разлика хората, които са ме заговаряли... Едната жена дори не повярва, че аз не съм тази, за която ме мисли. Толкова добре те разбирам! Hug Потърси я! Peace

# 68
  • Мнения: 1 554
успех и от мен Peace

# 69
  • Мнения: 2 013
На първо време можеш да си сложиш снимка за аватар или линк към подписа ти с връзка към твоя снимка и/или тази тема със заглавие "търся сестра си" примерно....
Някоя медия..
Полиция...
Ако можеш плакати да речем...
Аз ако се съмнявам в нещо подобно със сигурност ще опитам всички възможни начини за намиране на истината.
Може да се направи сайт(към безплатните хит.бг и т.н) с информация за теб и това което търсиш.
Чувала си за "Six Degrees Of Separation" нали а ние сме 6-7 милионна Wink
Успех от все сърце  Hug

Според мен просто е достатъчно да отиде в Коматево. Ако правилно съм чела, то явно момичето-евентуална близначка, живее там. Надали Коматево е чак толкова голямо (простете ме, ако греша, не съм ходила там)

Балу, а защо не си разпитала хората, които се обръщат към теб с друго име?
Всъщност, това е доста деликатно - решението да търсиш биологичните си родители.

# 70
  • Мнения: 17 546
Балу, а защо не си разпитала хората, които се обръщат към теб с друго име?
Всъщност, това е доста деликатно - решението да търсиш биологичните си родители.
Защото беше преди доста години. Тогава не си давах сметка защо жената, която ме е отгледала ме тормози толкова, защо не иска децата ми, защо съм толкова различна от всички роднини... Трябваше да оцелея от психическия тормоз. После пораснах и започнах да връзвам две и две, и се сетих, че съм осиновена, въпреки, че никой не ми го беше казал. В детството си имам достатъчно доказателства за това, но не съм обръщала внимание. Попитах вуйна си, която е най-интелигентния човек в тази рода и тя ми отвърна, че докато майка ми е жива не може да ми каже нищо. Ако я надживее - ще ми каже. Това беше последното доказателство, че съм осиновена.
Решението отдавна е узряло у мен, но не знам от къде да започна. Регистрирах се в БАОО като начало, пък ще видим...

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имах една съученичка в малките класове(бог да я прости!),за която в по-късните години разбрах,че е осиновена. Има едно момиче,което й е абсолютно копие,но с различна прическа. И двете живееха в Плевен,но съм почти сигурна,че не знаеха една за друга. Не знам дали са се срещнали някога случайно. Както не знам дали другото момиче е осиновено също или е нещо подобно като този случай. В онези години (1979г) се е случвало какво ли не. Аз бих я потърсила,ако съм на твое място.

# 72
  • Мнения: 2 013
Балу, пожелавам ти успех! Силно стискам палци и се моля да намериш своите роднини и срещата с тях да е нещо много прекрасно!

Лошото е, че очевидно осиновителката ти няма да ти помогне с информация...

Ех, живот...

# 73
  • Мнения: 4 435
На първо време можеш да си сложиш снимка за аватар или линк към подписа ти с връзка към твоя снимка и/или тази тема със заглавие "търся сестра си" примерно....


Според мен,трябва да си направиш точно такава тема,и снимката да е и в първият пост.Когато стане дълга никой няма да чете всички страници.
Успех!
Балу Успех и на теб мила. Hug

# 74
  • Мнения: 3 675
Там е работата, че майка ми не знае дали сме били еднояйчни или двуяйчни, все това съм я питала през годините.Нямам никакво време да се занимавам с детективски разследвания.Вярно, че форумът не е място за издирване на хора, но надявах, че поне някой ще помогне, ако познава такова момиче.Наистина това съмнение ме гложди, но искам да се оставя на съдбата, ако е писано ще се срещнем някога.Всичко това е погребано в продължение на толкова години, вариантът да се разочаровам ми се струва много по-реален, поне така ми каза една моя приятелка.Ако се срещна с това момиче, което ми каза за нея, пак ще я питам дали са се засичали.

Общи условия

Активация на акаунт