Разделени близнаци при раждане-дали е възможно?

  • 12 362
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 675
Благодаря на всички за включването и милите думи.Ако онова момиче ми каже нещо ново, ще пиша, само че не знам кога ще стане това, тя не ми е близка, но мъжът на приятелката ми, която почина поддържа по-тясна връзка с нея, ще поговоря с него.

# 76
  • Мнения: 130
И според мен е напълно възможно сестра ти да е жива. И моята баба ми е казвала, че имало доста такива случаи - даже и да е едно детете пак са го взимали пък какво остава за близнаци. Преди да родя само ми повтаряше- " и да гледаш хубаво да не ти сменят бебето за някое умряло, да внимаваш"/ беше ми надула главата!
успех ти пожелавам! Hug

# 77
  • Мнения: 3 835
Тръпки ме побиха докато четях темата, не само заради конкретния случай, но и заради това, което разказвате, как са открадвали едното близначе, а на майките са казвали, че е умряло. Ужас!

Гита, предполагам, че те е страх, ами ако наистина е твоята сестра, какво ще стане, тя как ще го понесе, как ще реагира....(за нея шокът може би ще е още по-голям)? Ами ако не е тя...., толкова много въпроси, неизвестни...
И все пак какво ще загубиш, ако не е тя, просто ще си продължиш живота както досега. Ако е тя обаче, ще намериш сестра си, съвсем същата като теб. Чувала съм и близнаци са ми разказвали, че м/у тях има особена връзка. Ако с единия се случи нещо, другият усеща, разбира, независимо от разстоянието м/у тях. Може би като я видиш, веднага ще разбереш дали е тя.
За един частен детектив това ще е много лесна задача, защото ти знаеш много неща, местоживеене, име, къде пътува......., надали ще е и скъпо.
Има много голяма вероятност сестра ти да е жива, още повече, че сте седмачета (за лекарите не е било трудно да излъжат майката, че едното е починало). На всичкото отгоре ти си второто, първите винаги са по-едри и по-силни, обикновено те оцеляват.
Успех! Hug

# 78
  • Мнения: 4 435
Вярно, че форумът не е място за издирване на хора, но надявах, че поне някой ще помогне, ако познава такова момиче.

Форумът може и да помогне.Но както са те посъветвали,смени заглавието за да влизат повече хора и сложи снимката си в първият пост.Не всички четат всички страници.Така,ще имаш много по-голям успех.Ако не можеш сама,пиши на някой модератор,веднага ще го направят.

# 79
  • Мнения: 3 675
Като се замисля може и да сте прави, но май нищо няма да излезе от тази работа.Пък и тук разправяте за някакво усещане, духовна връзка между близнаците, не усещам нищо такова. Май ще оставя всичко на случайността.Все пак още веднъж благодаря на всички включили се, ако науча нещо по темата обещавам да пиша пак.

# 80
  • Мнения: 654
за огромно съжаление това е възможно и още по лошото е че навремето едва ли не е било справедливо-не може едни да имат две , а други дори без едно.

защо смятате че при осиновяване се променя датата?аз съм осиновена и знам че се променя селището но не и датата-осиновителите могат да изберат къде да е родено детето,и да променят името.но за датата?

 Peace дано историята има щастлив край.

# 81
  • Мнения: 3 675
Ето моята история си е жив пример, докъде може да се стигне, когато човек не си мълчи.Ако въпросното момиче не ми беше пуснало тази муха в главата, всичко щеше да е ок и изобщо нямаше да се тормозя, миналото си е минало, погребаното погребано..Въпросът е дали тя нещо не бърка, защото все пак човек може да се подведе, много хора имат свои двойници.Пък прилика дори в гласа, това вече не мога да си го обясня. Thinking

# 82
  • Мнения: 4 965
Ето моята история си е жив пример, докъде може да се стигне, когато човек не си мълчи.Ако въпросното момиче не ми беше пуснало тази муха в главата, всичко щеше да е ок и изобщо нямаше да се тормозя, миналото си е минало, погребаното погребано..Въпросът е дали тя нещо не бърка, защото все пак човек може да се подведе, много хора имат свои двойници.Пък прилика дори в гласа, това вече не мога да си го обясня. Thinking

Добре, де. Аз не мога да те разбера - дори и при най-малката вероятност да имам сестра или брат, бих ги потърсила.
Самата аз скоро разбрах, че също съм била близначка (все се чудих на недомлъвките на майка ми за моето преждевременно раждане, за разни проблеми с нейната бременност навремето) и буквално преди дни тя ми сподели, че съм имала брат, но той е починал (видяла е телцето и  има смъртен акт). Болката, която изпитах беше неземна - все едно са откъснали част от мен (още повече, че аз самата съм майка на близнаци, повечето ми роднини, а вече и приятели са или близнаци, или имат близнаци).
Аз бих проверила всяка възможност и не бих била така примирена, че миналото си е минало...

Иначе, някой спомена, че обикновено първият близнак е по-силен - не е точно така, според някои статистики вторият е по-едър, по-развит и по-жизнеспособен. А силната връзка - тя се появява (лично мнение) при съжителството заедно на близнаците (не от самия факт, че са такива). Peace

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 14:38 от azaf

# 83
  • Мнения: 332
Направо незнам какво сърце трябва да имаш, за да отнемеш дете от майка му. Все пак на раждане не присъства само лекар, а цял екип (или поне някоя акушерка), едва ли преди години е било по-различно. В смисъл, едва ли така лесно може да се склони някой да участва в такова престъпление  Thinking Незнам, малко ми е трудно да го повярвам, но знае ли човек  Tired

# 84
  • Мнения: 11 747
Ако аз предполагах, че имам някъде сестра.... неизвестна досега, бих се почуствала много объркана. Бих била разкъсана между желанието да я видя, да се запозная с нея и ..... Но малко и бих се страхувала. Някакъв нов човек, до сега съм живяла без него...., и от тук натам мога да съм щастлива без него.
Разбирам я gitadam за колебанието и, че не е безумно настоятелна. Объркващо е! Ако вероятната и сестра и види тук снимката, особено пък и ако и не знае, че е осиновена.... такъв шок ще е за нея, че изобщо не се знае, дали ще се опита да се свърже. Може и да и се иска да избяга.
Макар, че няма нищо лошо да се видите и да се познавате!  Peace

# 85
  • Мнения: 130
Направо незнам какво сърце трябва да имаш, за да отнемеш дете от майка му. Все пак на раждане не присъства само лекар, а цял екип (или поне някоя акушерка), едва ли преди години е било по-различно. В смисъл, едва ли така лесно може да се склони някой да участва в такова престъпление  Thinking Незнам, малко ми е трудно да го повярвам, но знае ли човек  Tired


Което не става с пари, става с МНОГО пари!

# 86
  • Мнения: 3 675
Ние точно това си говорим с момчето, че въпросното момиче изобщо не е трябвало да си отваря устата пред мен.Ами поради някаква причина момичето с което си приличаме стигне до същия извод като мен /ако някой ме е видял и й каже същото/, това означава че и тя е живяла в лъжа.Единственото, което искам е да разбера евентуално къде живее, да я видя /случайно, ако може/, така да се каже, да задоволя любопитството си.Не искам да преча на никого, нито да развалям семейството й, ако наистина е жива и са я осиновили, това ще е голям шок и за нея

# 87
  • София
  • Мнения: 10 369
Май хич не ти се иска да разровиш, а? Нещо не ти се иска да разбуташ наредения си живот?
Напълно те разбирам. Преди години разбрах, че баща ми е жив и се очакваше да преобърна земята за да го намеря и да го опозная. Майка ми беше тази, която настояваше да се видим и тя организира срещата.  Сега всички сме в чудесни отношения, но не много близки. А за особена връзка - бля бля, нищо особено не чувствам. Обичам го, но не толкова колкото майка ми, която ме е отгледала. А за полусестра ми, защото имам и такава - много обичам децата й, нея просто я харесвам. Живот - не винаги изпитваш онова, което се очаква.

# 88
  • Мнения: 3 835
Ние точно това си говорим с момчето, че въпросното момиче изобщо не е трябвало да си отваря устата пред мен.Ами поради някаква причина момичето с което си приличаме стигне до същия извод като мен /ако някой ме е видял и й каже същото/, ...................

Шокът за нея ще е в пъти по-голям. Според мен, ако тя има някакви съмнения, ще ви търси, и то вероятно по-настойчиво, защото освен сестра си, ще търси и майка си, и близките си по кръвна линия. Tired Възможно е и да не е сестра ти, но възможно и да е. В цялата тази история, (ако е тя), то тя е най-потърпевшата, целият й живот са променили. Мен малко ме е страх да си помисля, как ще й се отрази, ако го разбере така случайно, от интернет. Струва ми се, че по-добрият вариант е наистина да се проучат нещата, да се проверят, те тъй или иначе, ако един ден се срещнете случайно, (на което ти се надяваш), пак ще се стигне дотам да търсите истината в регистри и прочие. А и не вярвам ти да забравиш за случая........

# 89
  • Мнения: 3 675
Според тео е права, защо за разлайваме кучетата напразно.аз в темата просто питам дали сте виждали такова момиче из пловдив.защото освен шок и разочарование, какво друго може да се очаква.шок, ако наистина има такова момиче и разочарование, ако такова няма.това ще е шок и за двете, и за семействата също.

Общи условия

Активация на акаунт