Дразнят ли ви бабичките?

  • 13 832
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 461
Не ме дразнят възрастните хора .
Това  поведение  е присъщо за възрастта им. Grinning   
Разбира се ,че има изключения , няма начин. thumbsup

Винаги съм се замисляла над следното :
Как хората се радват на малките бебчета ,как се радват на новия живот....
и как не могат да понасят старостта ,просто избягват погледите на възрастните хора ,
само и само да не ги заговорят...

# 271
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

# 272
  • Мнения: 843
       От тук - от там  чета темата ..  и все се сещам за приказката, как младите пратили стареца под стълбата. 
     Много вероятно е  някои и да не са чели Български народни приказки, все пак.
     Тези, които са я чели , определено са умерени в изказа  и имат някаква конкретика за гняв.  Или просто са мъдри.
      Утре сме с 1  / един/ ден  по- стари. Няма значение на колко години е пишещия,  но пък с един ден се доближаваме до момента, в който ще ни се гневят и на нас.     Точно сега си ги отглеждаме, всъщност. Бъдещите гневни..   защо си мислите , че ще ни простят...  ха- ха.

   и отговор по темата.   Мноооого рядко ме дразнят.  Непрекъснато ми се налага да общувам служебно,  много често и лично.
   Постакът си е простак и на 70 г. / но е рядкост, за разлика от по- младите екземпляри/  
          Както щете,  но аз съм добра с тези хора , старите  / нечии родители и баби, дядовци/  те иматоще много малко време да са тук.
Съзнавам, че е сълзливо, това , което пиша... но пък искам  същата тема след 20 години със същите участници.
   Татти,  имай грижата по организацията,  моля. Wink

# 273
  • Мнения: 3 835

Хе, хе, откъде я изкопа тая снимка? Жестоко, супер яка бабка!

Темата е безумна, не за друго, а защото авторката й, сто на сто, вече се е хванала за главата.
От къде тръгнахте, къде отидохте, заради бабките дори успяхте да се хванете за гушите. Laughing
Абе отстъпете им ги тия пейки и седалки в транспорта, няма да се скършите или да се свърши света. Ако за вас това е просто пейка, за бабката това може и да е стратегическо местоположение в парка, може оттам да минава елита на квартала, а може и някой дядо да мине, по така....Знаеш ли, то тяхната организация е по-сложна, а и животът им е спомени и минало, където отиваме, те може би вече са били...

# 274
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahaha Joy Joy Joy

# 275
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Не не ме дразнят бабичките а младите жени. Щом изляза с количката и започват да надничат дали съм завила бебка, защото било много топло а една вдигна блузката да види дали е гола отдолу направо побеснях. Живея в населено място където всички се познават. Никоя баба не ми дава акъл как да си гледам бебето каточели съм късоумна.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Браво, май е време някой да заключи????
Определено!

Общи условия

Активация на акаунт