Ние сме отбор напет - към ДЕКЕМВРИ с тумбаците напред!

  • 12 692
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 529
Zahira снимките са страхотни, а за булката просто нямам думи  Hug
Пожелавам ви прекрасен меден месец!

# 46
  • Мнения: 399
Захира,голяма красота наистина!  Hug Тук цари страхотно сватбено настроение!  Grinning

# 47
  • Мнения: 20
Здравейте мацки  Hug
Не знам за вас ама на мен вече не ми се чака,искам вече да е декември. Защо бремеността не беше 3 месеца? Искам вече да го видя това бебе.Все си мисля всичко ли ще е наред,как ще изглежда,на какво и кой ще прилича и подобни а съм едва в 5 месец  ooooh! не съм от най търпеливите.

# 48
  • Мнения: 1 539
Zahir@, страхотни снимки   bouquet Желая ви дълъг, щастлив семеен живот  Hug Весело изкарване на медения месец - ще има какво да разказваш...  Peace

Момичета, вижте какво намерих в един съседен подфорум:


ДЕЦАТА НАУЧАВАТ ТОВА, КОЕТО СА ИЗПИТАЛИ
Дороти Л. Нолт

Ако децата получават несправедливи упреци   , те се научават да презират  .
Ако децата са заобиколени с враждебност   , те се научават да се бият      .
Ако децата растат в страх  , те се научават да се тревожат      .
Ако към децата изпитвате съжаление  ,те се научават да се самосъжаляват   .
Ако към децата се отнасяте с присмех   , те се научават да се срамуват             .
Ако децата се измъчват от ревност   , те научават какво е завист  .
Ако децата живеят с чувство за срам  , те се научават да се чувстват виновни  .
Ако проявявате към децата толерантност   , те се научават да бъдат търпеливи   .
Ако вдъхвате на децата кураж    , те се научават да бъдат уверени      .
Ако децата получават похвала   , те научават какво е благодарност  .
Ако децата срещат одобрение   , те се научават да харесват себе си   .
Ако се отнасяте с децата с благосклонност   , те се научават да търсят любовта в света   .
Ако децата получават признание        , те се научават да следват целите си   .
Ако обграждате децата с разбиране   , те се научават да бъдат щедри  .
Ако децата живеят сред честност и почтеност        , те научават какво е истина и справедливост  .
Ако децата живеят в сигурност     , те се научават да вярват в себе си и в хората  .


Ако децата опознаят приятелството        , те научават, че светът е хубаво място за живеене             .
 

Ако децата живеят в спокойствие   , те постигат хармонията на Духа      .
Как живеят вашите деца?    

# 49
  • Мнения: 1 152
Zahir@, прекрасна булка си! А мястото /Горна баня/ е просто невероятно за това събитие! Много щастие ви желая!  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 357
Захира, наистина си много красива булка и снимките са прекрасни! Желая ви много такива незабравими моменти и от тук нататък, много любов, щастие и хармония!  1dating

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 326
Вики, страхотна сватба! Дълъг и щастлив семеен живот и много децича!  Hug
Rrhh, пожелавам ти слънчев и незабравим сватбен ден!  bouquet

Сега и аз да се отчета. Grinning До момента съм качила 1,5 кг и то в последния месец. Корема ми стърчи напред. Понякога доста се измарям и особено вечер ми натежава.

Не помня кой беше писал по-напред за дълбока кошарка. Колко е дълбока, че да знам какво да търся. Ние искаме да е 140/70, с решетка от едната страна, да не се люлее, да е с 2 отделни чекмеджета отдолу, може и на колелца.Но още не съм открила точно това, което си търся.

Кога се ходеше пак на ФМ? И трябва ли да си изследваме още нещо извън ЗК докрая на бременността? Някъде четох, че е опасно да не направиш инфекция на пикочните пътища, а как да разбера за наличието й?

Пак много питанки ми се събраха.   Embarassed

# 52
  • Мнения: 616
Шаркче това съм го чела някъде, много добре е написано и е много вярно  Simple Smile

bubabo последната ФМ е 28-32 г.с., а за бактерии и инфекция на пикочните канали би трябвало да излезне всичко с пускане на урина. Не мисля, че трябват някакви допълнителни изследвания Peace

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 326
Мерси, Invizible. Hug Урината ми я пуснаха предния месец и всичко беше ок. На 13.08 съм на преглед и после ще разправям

# 54
  • Мнения: 429
Шаркче, много хубаво текстче наистина!
Аз съм точно от тези бъдещи мам, които трябва да се научита на спокоиствие и хармония, че съм много добричка и комуникативна (така казват де..), но пък и страшно припряна, страхлива и притеснителна...А една майка не трябва да се подава на такива лоши емоции!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 326
А как се определя дали ти е ниско плацентата newsm78
До сега никой не ми е казал, че ми е ниска или висока. Казаха само, че се развива по задна маточна стена. И това от преглед ли се разбира или от УЗ?

# 56
  • Мнения: 41
Захирапрекрасни снимки,предполагам и изживяването е било такова.Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот и да ви се сбъднат всички мечти!
Rrhhнека и твоят сватбен ден бъде един от най-щастливите в живота ти и да се радвате на много семейно щастие.Ще чакаме и твоите снимки.
За килограмите аз съм вече 5 отгоре,но за първи път в живота ми това не ме притеснява,а даже се радвам на коремчето си Grinning.

# 57
  • Мнения: 196
Благодаря ви момичета! Изчервих се Embarassed
Сасано мястото в Горна Баня наистина е прелестно красиво, но от заведението смея да твърдя, че са пълни цигани. Докато е траяло тържеството са вдигали пълните порции на хората, те станат да танцуват и им прибират пълните чинии със салата, предястие, основно, тортата, на някои маси освен салата друго нищо не са сервирали, прибирали са безалкохолни и после са ни ги добавяли към сметката като допълнителни поръчки. Имаше едни месни плата, които са именно за да си пиеш ракията с тях, слагали са ги за по 5 минути и после са ги вдигнали. Роднините са направили забележка, че така прибират храната на хората докато танцуват и те казали: Кой ял , ял и без това няма място по масите". Добре, че рабзрахме впоследствие за да не ни се вгорчи празника, но такова обслужване за цена на куверт от 50лв. е направо недопустимо.

# 58
  • Мнения: 14
Здравейте маминки!!

Честито на rrhh и zahira, желая безоблачен семеен живот с много любов, разбирателство и обич Grinning

Днес бях на ЖК и да ви се оплача кантара ама хич не ми хареса.... 7 килца съм си метнала отгоре. Лошото е че имам контракции и трябва да полежа, ама и тази жега как ме тормози!!

Отстранена съм от строителния обект, сиреч ремонта и съм под топлите грижи на мама и незнам дали следващия път няма килата да са 10 Grinning


Поздрави и лека вечер на всички

# 59
  • Мнения: 1 131
Захира,невроятна булка си.

Общи условия

Активация на акаунт