Споделете 74

  • 27 753
  • 854
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 212
Споделям, че накарая ще развъртя дряновицата и първа по реда си ще мина Елка - хубавелка, дето вика, че пише повърхностно...сигурно е полудяла покрай домашния цирк  ooooh!

# 841
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Успях да мина през църквата. Запалих няколко свещи, после постоях на едно столче и се взирах в иконите с надежда мислите ми да бъдат чути и желанията - изпълнени.
И при нас свещите се огъват още в ръката ти, преди да ги запалиш. Това, което ме дразни обаче е, че още не си я поставил на свещника и някоя чевръста лелка я е метнала в кофата с вода.

Честито на всички отпускари. Починете и заради нас!

Бу, надявам се кутията ти да не  е пълна. Имам една молба  Praynig

# 842
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу, надявам се кутията ти да не  е пълна. Имам една молба  Praynig
Не е пълна, но малко по-късно си спирам личните, дерзай.

# 843
  • Мнения: 4 300
Пътуващ, приятно ти пътуване!

Да споделя нещо с елементи на фукане относно лелчинството. Минавам вчера по алеята към колата, а по пътя ми - дядо с внучка на около 4 години. Детето с гръб към мен и не ме вижда и дядото й казва- "Дръпни се да мине леличката". Момиченцето стана, погледна ме и вика "Какичка".  Усетих една доза меланин да ме облива вътрешно и стойността на g рязко да спада от 9.8 ня някъде около 3.2.
В крайна сметка детските очи гледат най реалистично и необременено, нали?

# 844
  • София
  • Мнения: 6 798
Споделям, че от няколко дни размишлявам как след 20-30 години ще ни пишат в разни психологическо-антропологично-исторически научини трудове като "поколението Бг-мама", а децата ни ще са "децата гледани по бг-мама" и изобщо ми е едно "съзаклятническо".

# 845
  • Мнения: 516
Ще замоля бъдещите антрополози да не взимат предвид моите постове. Благодаря!

# 846
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сладурковци и сладурки  Mr. Green, притеснена съм.
Споделям, че за три дни два огромни скандала вдигам насред улицата, хората бягат и се крият, полицията вдига рамене, аз хулиганствам и пак вдигам скандали.
Не отива на добре този свят.
Къде остана вродената ми изисканост?  Confused
Не е от жегата, за да обвиня нея. И хормони не са. Добре щеше да бъде все някой да си върши работата в тази държава, ама май тези хора са измрели ведно със старите занаяти.  Tired

# 847
  • Мнения: 6 993
Много ме дразнят. Много.
Даваме заплати на 15ти явно означава даваме заплати на 15ти в 23:59.
Спи ми се.

# 848
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям, че цялото семейство сме вече заедно. Laughing
Момата подскача нон-стоп от едно място на друго "Моето легло! Моята възглавница!" и т.н., обаче е с гипсирана ръка, тип боксова ръкавица, та цялостният ефект от придвижването й е доста "спортен". Ще взема да й купя истинска ръкавица за лявата ръка и да вапцам гипса в цветовете й. По разходките ще се аргументираме с Олимпиадата. Joy

Ео, има време.Последните преводи в банките минават май към 17ч.

# 849
  • Мнения: 6 993
Gargamelke, на бас мога да се хвана, че са се уговорили с ОББ да ги пуснат в последната секунда Joy Щото от 3 дни проверяваме с колежката и знаят как чакаме и искат да ни е гадно  Mr. Green Или може би искат да проверят дали аз и Ицото можем да оцелеем един уикенд с 1 лев. newsm78

# 850
  • Мнения: 2 212
То не зависи само от банките, ами и от Борика, т.е. за пред Борика банката ще ги обяви, но после Борика ги обявява в банкомата...или нещо такова беше  Crazy

# 851
  • София
  • Мнения: 6 798
Би трябвало най-късно след 19 часа да се появят в картата. А по-рано можеш да теглиш на гише на банката, стига разбира се фирмата да ги е превела.  Confused

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 15:44 от Klemy

# 852
  • Мнения: 4 585
Гаргамел, чудесно е, че се шегуваш. Може да рисувате по гипса. Или да пишете графити.
Примерно - "Веднъж удрям, втори път камбаната бие".
Ееех, какъв гипс от крак имах.  Mr. Green

# 853
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Токущо извърших добро дело! Ще се похваля скоро за него. Само да ми потвърдят, че действията ми са имали ефект. Хммм, почти се гордея със себе си .. може ли да съм толкова добра, може ли!

# 854
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
новата СПОДЕЛЕТЕ

Общи условия

Активация на акаунт